Důležitá fakta, prosím zvažte

50
15.5.20 19:06

Důležitá fakta, prosím zvažte

Ahoj, prosím, když máte dítě, přemýšlejte, jestli ho necháte ubodat/vysát nebo mu dovolíte žít. Každá z Vás jednou vypadala takto. To dítě za nic nemůže. A i když je postižené, tak je velmi šťastné. Postižení jsou právě ti nejšťastnější z nás.

Edit admin – smazána nevhodná fotka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53938
15.5.20 19:07

Oni možná, ale jejich okolí štěstím rozhodně neskáče :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7496
15.5.20 19:09

Uz jsem te nahlasila, doufam, ze to admini brzo smazou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.5.20 19:11
@Jana525 píše:
Uz jsem te nahlasila, doufam, ze to admini brzo smazou

A proč jako? Já se snažím zachránit životy nevinných dětí? Vy, stoupenci potratů, chcete jedno, aby lidé o nenarozených dětech nic nevěděli. Jak se to stalo, že nemáte žádné city k dětem? Vždyť za nic nemohou. :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
15.5.20 19:12
@Stovrade píše:
Postižení jsou právě ti nejšťastnější z nás.

Dokaž to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Katastrofaobecna

Co na to říci, zalez!

• Citovat
  • Nahlásit
7496
@Stovrade píše:
A proč jako? Já se snažím zachránit životy nevinných dětí? Vy, stoupenci potratů, chcete jedno, aby lidé o nenarozených dětech nic nevěděli. Jak se to stalo, že nemáte žádné city k dětem? Vždyť za nic nemohou. :zed: :zed:

Na fanaticku nehodlam vubec reagovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.5.20 19:15

Proč přejete dětem smrt? Co vám děti udělaly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11556
15.5.20 19:15
@Stovrade píše:
A proč jako? Já se snažím zachránit životy nevinných dětí? Vy, stoupenci potratů, chcete jedno, aby lidé o nenarozených dětech nic nevěděli. Jak se to stalo, že nemáte žádné city k dětem? Vždyť za nic nemohou. :zed: :zed:

Kolik jsi vychovala těžce postižených dětí? Až budeš mít tohle za sebou a přesto si budeš říkat „žiju šťastný život, kdybych měla zdravou dceru, která by věděla, že její plod je těžce postižený, dělala bych všechno pro to, aby si dítě nechala, protože je to ten největší dar a vím, že je to pro dceru jediná možná cesta“, tak přijď kázat, jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
15.5.20 19:19

A proč to jako nahlašujete? Myslíte, že máte rádi děti, že chcete smazat zoufalý pokus na záchranu dětí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1036
15.5.20 19:22
@Stovrade píše:
A proč to jako nahlašujete? Myslíte, že máte rádi děti, že chcete smazat zoufalý pokus na záchranu dětí?

Tak můžeš vyhledat matku, která čeká postižené dítě a zvažuje potrat a nabídnout se jako zájemce o adopci. Což? To je účinnější pomoc než tlouci hubou na internetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1563
@Stovrade píše:
Proč přejete dětem smrt? Co vám děti udělaly?

Co udelali tobe když jsi byla mala? Z jaky ses sekty? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22010
@Stovrade píše:

svět je přelidněný i bez nich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4166
15.5.20 19:25

:mrgreen: ze ty jsi stastna tak to neznamena ze jste vsichni postizeni stastni…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat