Reklama

Dům zubní péče Strašnice, Chodov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yndiC
Závislačka 3338 příspěvků 16.03.18 22:47
Dům zubní péče Strašnice, Chodov

Ahoj,

je tu někdo kdo chodí s dětmi k zubaři do Domu zubní péče Strašnice či Chodov? Jak jste tam spokojený? Případně k jakému dr tam chodíte? Začínám pomalu hledat zubaře pro syna (10 měsíců). Středisko ve Strašnicích mi bylo doporučeno, ale na netu jsem našla převážně negativní ohlasy, tak bych se ráda zeptala i zde, přeci jen recenze co jsem našla byli staré a kdo ví na jaké lékaře konkrétně. Díky za odpovědi. :)

Reklama

Reakce:

47lucka
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 16.03.18 23:03

Ahoj, začali jsme chodit do Strašnic, ale tam si zubařka nedokázala poradit s kazem vrtícího se sedmiletého dítěte, které sice neřvalo a nezdrhalo, ale v klidu taky nebylo. O vrtání se ani nepokusila a doporučila nám vrtání pod narkózou v nemocnici. Hledala jsem alternativy a narazila jsem na dům zubní péče Chodov - konkrétně úžasnou zubařku Shushanik Galstyan, která má s dětmi opravdu trpělivost. Synovi se bohužel zuby dost kazí - má už asi 5 plomb, ale na Chodově to jde i s rajským plynem, což dítě trochu zklidní. Já Chodov rozhodně doporučuju.

LindaPraha
Extra třída :D 12686 příspěvků 17.03.18 01:34

Ja chodim se synem do Strasnic a za me uzasne. Pousti detem pohadku na kresle, ukazuje a vysvetluje mu, co bude delat. A syn poslusne sedi a otvira. Puvodne jsem chtela na Chodov, ale tam nebrali

yndiC
Závislačka 3338 příspěvků 19.03.18 07:59

Holky děkuji moc za odpovědi, takže 50 na 50 to mi v rozhodování moc nepomohlo :mrgreen: Ale Chodov mám blíž a když jmenujete konkrétní dr, je to hned lepší, že bych věděla na koho se obrátit.

Zkusím ještě počkat zda tu náhodou někdo ještě něco nenapíše. Díky vám za odpovědi. ;)

@LindaPraha A můžu prosím vědět ke komu tam konkrétně chodíte? Moc děkuji.

LindaPraha
Extra třída :D 12686 příspěvků 23.03.18 20:22

@yndiC Horynova Aneta

47lucka
Ukecaná baba ;) 1600 příspěvků 24.03.18 09:59

Tak k Anetě Horynové jsme do Strašnic chodili. Milá byla, na Míšovu ségru moc, protože ta seděla jako přibitá a ani se nepohnula. Na méně spolupracujícího syna už byla milá méně. Pohádka taky byla, ale s vrtáním už si u syna neporadila, ani se nepokusila, jak jsem psala, doporučila nám nemocnici s uspáním.
S analgosedací vrtají zoubky na Chodově, proto jsme tam přešli a paní zubařka je milá i přes to, že jí Míša věčně mele jazykem i při vrtání a v ordinaci obvykle strávíme hodinu. Nakonci ho ještě pochválí :-)

yndiC
Závislačka 3338 příspěvků 28.03.18 15:39

Holky děkuju, už jsme syna objednala před týdnem, už jsem to volání chtěla mít z krku :) Na Chodově stále neberou a ve Strašnicích nevím ani ke komu jdu, prý tam už bere jen jedna dr, tak mě k ní objednali, ale kdo to bude ani nevím. každopádně vám děkuju za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama