Duphaston a možné nežádoucí účinky?

2976
13.6.13 11:05

Duphaston a možné nežádoucí účinky?

Ahoj, prosím poraďte abych neplašila zbytečně u doktora. Vím, že na toto téma tu je mnoho příspěvku, ale než bych našla co hledám, asi by mi bolestí praskla hlava. Jsem 27 den cyklu, dnes prášek beru 6 den. Doktor mi ho nasadil z důvodu pomoc při otěhotnění. Beru ho jak mi doktor řekl,10 dni od 22DC protože mám delší cyklus okolo toho 35DC. Dnes je to 3 den, co se umě projevují nějaké divné věci, které nevím jestli mohou být spojeny s tím lékem. Začalo to každodenní bolestí hlavy, po chvilce na pc úplně rozostří zrak, že si musím zvětšit písmo na 200% abych něco přečetla, při zvednutí se z čehokoliv okamžitě se mi zamotá hlava. Včera jsme šli na procházku u vody v lese kde bylo chladněji a já měla šílené návaly horka bylo mi slabo, no chvilkama jsem myslela, že to semnou švihne, později mě začala opět bolet hlava. A dnes ráno mi bylo tak zle, že jsem myslela, že nevztanu z postele, šíleně slabo, ruce se mi třesou ještě teď, když vztanu tak šílené bušení srdce. O miminko se sice snažíme 3 měsíc, ale v lednu jsem o jedno přišla, tak ta touha je ještě větší a pokud to mám vydržet s těma práškama tak to kvůli němu udělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.6.13 11:13

Ahoj, urcite hned volej lekare. ja sama jsem duphaston vysadila, vim, ze je ucinny, ale je to chemicke svinstvo, promin to slovo :D otehotnela jsem i bez nej

• Citovat
  • Nahlásit
2976
13.6.13 11:19

Moc děkuji, no asi tam budu muset teda zajít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24006
13.6.13 11:21

Mně duphaston problémy nedělal, a to jsem ho brala už jako těhule, ale určitě bych to konzulovala s dr ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
13.6.13 11:59

Já beru duphaston už přes rok :roll: :roll: ale takovou reakci jsem tedy nikdy neměla…raději to opravdu konzultuj s lékařem…přeji ať se brzy zadaří :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
13.6.13 12:07

Tak jsem mu volala, mám je přestat brát a pokud to pomůže, tak zkusí vymyslet něco jiného. Ach jo jsem z toho trochu špatná, nějaká naděje že by mi to pomohlo otěhotnět a já na to reaguji takhle. Myslíte že pokud bych to brala dál tak by si tělo mohlo zvyknout a nebo by to mohlo ohrozit početí? Není to tak hrozné, že bych měla touhu letět na pohotovost a na tu bolest hlavy zabírá zatím prášek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
13.6.13 12:13

@offi Tak to nevím :nevim:, ale já beru duphaston už dlouho a zatím mi k početí nepomohl…:-( :,( ale alespoň mám pravidelnější cyklus, většinou 3 dny po dobrání mi přijde MS…Ale třeba tobě by pomohl…Nevím, jak poradit..pokud ti po něm není dobře, asi bych ho zkusila vysadit…může ti napsat třeba utrogestan - je to v podstatě to samé ale dá se i zavádět… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
13.6.13 12:18

@chcimimi No asi se na to opravdu vykašlu a po MS za ním dojdu aby mi dal když tak něco jiného. Moc děkuji za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
13.6.13 12:21

@offi Není zač a pokud by ti to dělalo tohle, tak by si z toho byla akorát nervozní…mě někdy bolela hlava z Clostilbegytu, ale z duphastonu ne…Přeji hooodně štěstí a Dr. určo něco vymyslí :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2976
13.6.13 12:23

@chcimimi Děkuji,tobě taky hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4246
13.6.13 13:57

Ahoj, brala jsem Duphaston několik měsíců a jediná reakce byla, že mi naskákali hnusný pupínky na zádech. Vím, že nijak omezující to není, ale na pohled hezký taky ne. Jinak nic jinýho mi nebylo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat