DUPHASTON - jaké jste měly vedlejší účinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Obara
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 08:08
DUPHASTON - jaké jste měly vedlejší účinky

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat těch z vás, které berete duphaston (17 DC - 27 DC, 1-0-0), pozorovala jste některá z vás vedlejší účinky? Hodně citlivé bradavky, bolesti prsou, píchání v podbřišku, nevolnosti nebo bolesti hlavy? A pokud ano tak jak často? Vždycky při užívání nebo třeba jen při jednom cyklu užívání a pak třeba další cyklus v pohodě? Díky za odpovědi

Reakce:
reBeb
Kecalka 170 příspěvků 27.11.18 08:17

@Obara ten mi tak nevadí, po tom nemam nic. Po utrogestanu trpim nauzeou, boli me bradavky.a jsem vic hystericka :lol: , po gynoprodylu, pokud ho beru oralne, trpim na zavrate . :roll:

Obara
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 08:21
@reBeb píše:
@Obara ten mi tak nevadí, po tom nemam nic. Po utrogestanu trpim nauzeou, boli me bradavky.a jsem vic hystericka :lol: , po gynoprodylu, pokud ho beru oralne, trpim na zavrate . :roll:

No mě právě hrozně bolí bradavky od první tablety asi před 2 dny se k tomu přidala celková bolest prsou a včera a dneska je mi i lehce špatně od žaludku a bolest hlavy, do toho mě píchá v podbřišku a nějak si teď nevybavuju, že bych to měla i minulý měsíc, co jsem ho brala …utrogestan jsem brala taky, ale ten jsem zaváděla takže fyzicky mi nic nebylo, ale měla jsme po něm hrozné stavy nálad

reBeb
Kecalka 170 příspěvků 27.11.18 08:27

@Obara no jsou to hormony, ale trochu se divim, ze mas po nem bolesti, me neprisel tak hrozny, jako utrogestan.

Jahudka82
Závislačka 2956 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 08:44

Brala jsem 14.-25.DC na prodlouzeni te 2.faze po ovulaci a nebylo mi nic, melo to jen jediny vedlejsi ucinek - tehotenstvi hned 1.cyklus :lol:

Obara
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 08:44
@reBeb píše:
@Obara no jsou to hormony, ale trochu se divim, ze mas po nem bolesti, me neprisel tak hrozny, jako utrogestan.

Já už hodně beru 3 měsíc a až teď tohle pociťuju, ale taky se s manželem snažíme o dítě a jsme teď 9 dní po ovulaci takže třeba to může být i tím, že se zadařilo

reBeb
Kecalka 170 příspěvků 27.11.18 08:48

@Obara tak to klidne muze, spoustu holek boli prsa pri pocatcich tehotenstvi!

Obara
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 09:01
@reBeb píše:
@Obara tak to klidne muze, spoustu holek boli prsa pri pocatcich tehotenstvi!

Nebo je to prostě jen PMS … uvidíme, ale to by měl test být už, alespoň lehce, pozitivní ne?

AAAjirina
Stálice 93 příspěvků 27.11.18 09:28

Každé tělo reaguje jinak, iá ho nesla v pohodě,žádný problém nebyl u mě.

Obara
Stálice 66 příspěvků 27.11.18 09:35
@Jahudka82 píše:
Brala jsem 14.-25.DC na prodlouzeni te 2.faze po ovulaci a nebylo mi nic, melo to jen jediny vedlejsi ucinek - tehotenstvi hned 1.cyklus :lol:

A cítila si nějaké příznaky těhotenství ještě před termínem MS? :)

Jahudka82
Závislačka 2956 příspěvků 1 inzerát 27.11.18 10:40

@Obara To ani ne, jen jak neprisla po tech 3 tydnech jako predtim, ani po dobrani po tom 25.DC, tak jsem si rikala, ze by to zafungovalo tak rychle? Jenze pak neprisla ani za 28 dni a hlavne mi prestalo chutnat kafe, to je u me uz jasny potom:) Delalo se mi z nej spatne a I pri cisteni zubu, ale to az pozdeji. Mam dojem, ze jsem akorat lehce zaspinila jednou po ovulaci, zrejme jak se to uhnizdovalo. Jinak bych to ani nepoznala, ze se neco deje. Bylo to tesne po Vanocich, srumec v praci a nebyl cas se nejak pozorovat…

Váš příspěvek
Reklama