Reklama

Lego Duplo nebo City pro 3letého klučinu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Innka12
Stálice 77 příspěvků 07.04.11 11:45
Duplo nebo City pro 3letého klučinu?

Ahoj, prosím o radu..chceme začít pomalu kupovat synovi lego, má jen pár kousků Dupla (pošťáka,bagr,ma­lého hasiče) a pak velkou krabici lega po švárovi (kterou právě už budeme „muset“ vrátit pro synovce)..myslela jsem, že rovnou začneme kupovat city atd. ale Maty si najednou vytáhl Duplo, které ho dřív nezajímalo a začal si hrát…s malým legem si taky hraje, ale spíš, že si vymyslí, co chce postavit, my s manžem nad tím 2 hodiny sedíma a on si s tím pak 5 minut hraje :lol: Takže otázka? Je Duplo v tomto věku už zbytečné? Co se Vám osvědčilo?

Reklama

Reakce:

luon
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 07.04.11 12:47

Ahoj, neřekla bych, že ve třech letech je Duplo zbytečné… Náš čtyřletý si s ním vyhraje stále hodně. Ale první malé Lego dostal právě až ve čtyřech letech, velmi mě překvapilo, že s ním je už hodně šikovný, ale nevím tedy, jak by to zvládal ve třech letech a co by v tomto věku bylo lepší :nevim: Já bych se v tomto asi řídila doporučením výrobce a malé Lego je doporučované minimálně od těch čtyř :nevim:

Mišuna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 12:59

Zkusila bych to s malými autíčky a uvidíš. Syn si s duplem moc nehrál, kolem 3,5 jsem mu koupila na zkoušku smarta z lega city, to jsme postavili spolu podle návodu a postupně další a ke 4. narozkám už dostal velkou stavebnici s autoservisem a postavil ji už sám.
Nakonec i to duplo občas vytáhne, když už jsem ho chtěla dát do sklepa.

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 07.04.11 13:05

já mám tříleťáka doma,s duplem staví všechno možné,fakt se zabaví i na tři hodiny,máme pak pár kousků z lego city a s tím si jen pojezdí,jak se mu to trochu rozebere,neví co s tím,navíc je to fakt pidi některé ty díly.takže já bych šla do lega dupla.a určo pokud bude mít velkou sbírku,bude si s tím stavět klidně i v pěti šesti letech jako kámošky syn :palec:

farska
Vesmírná mluvilka 30096 příspěvků 07.04.11 13:16

U nas jsme pred rokem meli totez dilema a DIKYBOHU vyhralo Duplo :palec: Proc dikybohu?
Nasi nejmladsi je 8 mesicu a neustale se chce zucastnovat her se starsima sestrickama,coz jde s Duplem bez problemu /a bez strachu,ze neco maleho sni/.
To by s normal legem neslo:-)
Jinak mame dcerky ctyri ruznych vekovych katergorii/viz metry/ a ty tri mladsi si s Duplem vyhraji fakt hodne :mavam:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 07.04.11 13:17

mohu potvrdit,malá nám taky dává všechno do pusy,s duplem strach nemám :palec: lego city by nám pojedla,právě proto je ve vitrínce vysoko aby na něj nemohli a dávám ho malému jen jak si o něj řekne :lol:

Ajka a Domi
Extra třída :D 14771 příspěvků 07.04.11 13:19

jiank je fakt že je lego drahé,tak je lepší si ho vybírat v akci v obchodech a nebo pak na netu a brát toho více

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >