Přesunutí duše do dítěte...

Anonymní
25.3.21 15:26

Duše. Jak to může být

Před par týdny jsem se setkala se smrtí, krátce po tom
jsem konečně otěhotněla. Věříte v přesunutí duše do nenarozenneho ditka?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
709
25.3.21 15:30

Ano, já tomu věřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
25.3.21 15:33

Tomuhle nevěřím vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13566
25.3.21 15:41

Nevěřím. Ale věřím, že nekomu může pomoct/byt útěchou si to myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
25.3.21 15:54
@Anonymní píše:
Před par týdny jsem se setkala se smrtí, krátce po tom
jsem konečně otěhotněla. Věříte v přesunutí duše do nenarozenneho ditka?

Někdo věří i tomu, že když se dítě narodí, tak někdo jiný musí zemřít. Tak proč by nemohla duše zemřelého vstoupit do dítěte. Ale to pak asi člověk musí věřit i v reinkarnaci. :nevim: Já sama tomu sice nevěřím, ale mám kamarádku, která si tím je na sto procent jistá. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 15:58

Přes rok jsem nemohla otěhotnět a po tomhle zážitku ano. Tak jsem začala spekulovat, teorizovat a tak.

• Citovat
  • Nahlásit
55079
25.3.21 16:11

Ano, věřím. Někdy se to stává. Každý nový život bývá většinou vykoupen smrtí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15999
25.3.21 16:14

Nevěřím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8824
25.3.21 16:18

Každé narození znamená vstup nové duše do pozemského těla. V naší historii bylo řada léčitelů s vysloveně nadpřirozenými schopnostmi. Mnoho z nich bylo vysokoškolsky vzdělaných, šlo o akademiky, lékaře, ale i obyčejné lidi. Jedním z nich byl pan Zezulka. Na toto téma hovoří v dokumentu, který s ním natočila ještě za jeho života televize - najdeš ho na youtube pod názvem Utajovaný léčitel. Poslechni si to. Jinak jsem se setkala s mnoha ženami, které otěhotněly, když jim někdo v rodině zemřel. Dokonce sestry, kterým zemřel otec, otěhotněly pár dní po sobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 16:21

Dobrá. Teď jen pro ty co věří. Co se da teoreticky od takové duše očekávat? Je neco co se řekněme,, '' dědí ''?

• Citovat
  • Nahlásit
2420
25.3.21 16:34
@mrav píše:
Ano, věřím. Někdy se to stává. Každý nový život bývá většinou vykoupen smrtí.

A proto se za posledních 50 let počet obyvatel na Zemi zdvojnásobil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4950
25.3.21 16:36
@Jahru píše:
A proto se za posledních 50 let počet obyvatel na Zemi zdvojnásobil :mrgreen:

Vid, kde se ty duše berou :).Ne, já se neposmivam, pokud tomu někdo věří, jen mi to přijde hodně nelogické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55079
25.3.21 16:45
@Jahru píše:
A proto se za posledních 50 let počet obyvatel na Zemi zdvojnásobil :mrgreen:

Jedním slovem- evoluce. Nemusíš být v minulém životě zrovna člověk. Jsou i živočišné druhy, které úplně vyhynuly, jsou živočišné druhy, které se objevily- třeba delfíni.
Ve svém životě jsem se dvakrát setkal s - řekněme stěhováním duší. Moje dcerka a její dědeček- narození a úmrtí v zhruba stejný čas a bráchova dcera a můj děda. Děda zemřel týden po jejím narození. Ale samozřejmě to nemusí být pravidlo- za Aniččinu mámu se nám nikdo nenarodil…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
25.3.21 17:25

Taky věřím… V rodině jsme to měli často…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5308
25.3.21 17:37
@Anonymní píše:
Přes rok jsem nemohla otěhotnět a po tomhle zážitku ano. Tak jsem začala spekulovat, teorizovat a tak.

Ale rok není dlouhá doba. Je to spíš zcela v normě. Chápu, ze někdo věřit chce a potřebuje a úplně to nezatracuji. Dokonce mám pocit, ze mladší dcera si ze hřbitova odvedla nějakou duši zhruba kolem jejích dvou let existence. Děly se doma zvláštní věci, ale v jejich třech letech jsme se stěhovali jinam a duch už s námi do nového místa nešel. Ale ani nemám pocit, ze zůstal v původním bytě. Takže něco asi je, ale dál záleží na tom, čemu věříš. Když umřel první děda vzali jsme si stěně z útulku, umřel druhý děda narodila se druhá dcera a obojí bylo docela vzápětí, ale nemám pocit, že duše dědy a dědy sídlí u našeho psa a druhé dcery.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat