Dušení zeleniny na páře z vody z kohoutku

Anonymní
16.1.20 00:06

Dušení zeleniny na páře

Ahoj, uz asi 14 dni delam synovi zeleninove prikrmy. Prave brouzdam po interneru a hledam inspiraci a zarazila me informace, ze kdyz se zelenina dusi klasicky na pare, tak ze by se mela davat kojenecka voda… to me vubec nenapadlo, dusim klasicky v hrnci na vejirku a davam normalne kohoutkovou vodu. Vadi to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

552
16.1.20 00:26

Dávala jsem kojeneckou jen když jsem si vzpomněla a to bylo málokdy. No upozorňuji, že stravu syna jsem nucena řešit abnormálně, má nějaké alergie, ale tohle mi prostě vždycky nějak uniklo. Takže za mě, pokud máte kvalitní vodu, syn nemá žádné problémy moc bych to nehrotila. Ale zase, teď už to víš, tak budeš mít lepší pocit s kojeneckou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 00:31

Nerochazi voda verem?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 00:36

Prochazi varem, ale az pote, co tam ta zelenina je…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.1.20 00:59

Takze se vsechen hnus z vody vyvari, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
152
16.1.20 01:08

Také připravuji zeleninu na páře a tohle jsem nikde nečetla. Dávám obyč vodu z kohoutku a malá bez problému. Jaký je důvod té kojenecké?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.20 01:17

Diky za odpovedi, me puvodne ani nenapadlo premyslet nad kojeneckou vodou, automaticky jsem dala obyc, kdyz se to vari, tak me zarazilo, ze jsem to ted parkrat na ruznych webech o prikrmech, precetla…

• Nahlásit
  • Citovat
710
16.1.20 08:30

Nez na vodu bych se soustredila na kvalitu te zeleniny :mrgreen: kohoutkova voda napr. v praze splnuje velmi prisna kriteria a byva lepsi nez lecktere balene kojenecke vody… pokud teda mate ze studne, tak tam bych uz byla opatrnejsi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1155
16.1.20 08:49

U vaření v pare bych to vubec neresila. U polevek, kde voda zustava, bych volila kojeneckou jen ze zacatku. V některých obcich nebo soukromych studnach jsou ve vodě bakterie nebo vetsi mnozstvi mineralu, tak tam urcite kojeneckou, ale treba v praze se toho nebojim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1272
16.1.20 08:57

Já za celý život dítěte spotřebovala tak 1.5l kojenecké vody. Má 10m a vypadá normálně. A dokonce jsem ani nedělala příkrmy na páře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11927
16.1.20 12:20

Dávala jsem obyčejnou vodu z kohoutku, na páře jsem dělala jak kdy.
Ale nejčastěji jsem vařila zeleninu ve vývaru z masa a mixovala s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama