Dutina v děloze po císařském řezu

Anonymní
9.1.20 10:35

Dutina v deloze po cisari

Zdravim vsechny, pred sesti lety jsem mela cisare. Ted bych chtela znovu otehotnet, ale po prvnim cisari mi v deloze zustala dutinka. Doktor rikal, at to zkusim, ze pokud se vajicko neusadi v te dutince, tak by to melo byt v poradku. A ja si ted rikam, jaka je sance, ze se tam neusadi. Mate nekdo podobnou zkusenost? Nebo neni tady nejaky doktor? Me v tu chvili vubec nenapadlo se zeptat, jak jsem byla nadsena, ze mi konecne dali zelenou.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21819
9.1.20 11:22

Sama děloha je dutina, fyziologicky…Máš na mysli, že tam vznikla nějaká kapsa, jako v jizvě? Jinak si to neumím představit…
Nicméně statisticky ti to tady nikdo nevyčíslí, prostě to zkus a doufej :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.1.20 11:48

Ahoj, děloha může být po císaři poškozená a může to být potom problém. Lze konzultovat s Dr. Márou z Apolináře - je na tohle fakt machr!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 14:33
@Anonymní píše:
Ahoj, děloha může být po císaři poškozená a může to být potom problém. Lze konzultovat s Dr. Márou z Apolináře - je na tohle fakt machr!

Ja to prave konzultovala v Apolinari a tohle mi rekl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.1.20 14:35
@pe-terka píše:
Sama děloha je dutina, fyziologicky…Máš na mysli, že tam vznikla nějaká kapsa, jako v jizvě? Jinak si to neumím představit…
Nicméně statisticky ti to tady nikdo nevyčíslí, prostě to zkus a doufej :kytka:

Ano, v jizve vznikla kapsa. Ale asi to neni tak caste, ze by s tim nekdo mel zkusenost.

• Nahlásit
  • Citovat
21819
9.1.20 14:53
@Anonymní píše:
Ano, v jizve vznikla kapsa. Ale asi to neni tak caste, ze by s tim nekdo mel zkusenost.

Dítě chceš, povolili ti ho. Tak se zbytečně nestresuj předem statistikama. Plod se v jizvě po SC usazuje v minimu případů, nemaluj čerty na zed :kytka: :kytka: jdi do toho, jinou možnost stejně nemáš…Maximálně těhu proležíš a budeš rodit sekcí. To zvládneš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 09:59
@pe-terka píše:
Dítě chceš, povolili ti ho. Tak se zbytečně nestresuj předem statistikama. Plod se v jizvě po SC usazuje v minimu případů, nemaluj čerty na zed :kytka: :kytka: jdi do toho, jinou možnost stejně nemáš…Maximálně těhu proležíš a budeš rodit sekcí. To zvládneš.

Diky za podporu :kytka: Mas pravdu, dite chci, nic jineho mi nezbyva. Jeste se zeptam, pokud se tam nahodou usadi, resi se to kyretazi?

• Nahlásit
  • Citovat
21819
10.1.20 13:04
@Anonymní píše:
Diky za podporu :kytka: Mas pravdu, dite chci, nic jineho mi nezbyva. Jeste se zeptam, pokud se tam nahodou usadi, resi se to kyretazi?

pokud vím, tak těhotenství v jizvě po sc je problém, podobně jako mimiděložní. Ale jestli se dělá univerzálně kyretáž, nebo lze v některých případech těhu nechat plynout, to si nejsem jistá…Každopádně je to výjimečné. Jen si tady přečti v diskusích, kolik žen otěhotnělo po SC a nic takového se nestalo. Tento problém se tu řeší opravdu minimálně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.1.20 20:31
@pe-terka píše:
pokud vím, tak těhotenství v jizvě po sc je problém, podobně jako mimiděložní. Ale jestli se dělá univerzálně kyretáž, nebo lze v některých případech těhu nechat plynout, to si nejsem jistá…Každopádně je to výjimečné. Jen si tady přečti v diskusích, kolik žen otěhotnělo po SC a nic takového se nestalo. Tento problém se tu řeší opravdu minimálně.

Diky, dost si me uklidnila :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
21819
10.1.20 23:27
@Anonymní píše:
Diky, dost si me uklidnila :kytka:

to jsem ráda :kytka: Tak at se daří :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek