Dutinka na ultrazvuku a vysoká sliznice

5.2.21 22:55

Dutinka na ultrazvuku a vysoká sliznice

Ahoj holky, chci se zeptat jestli některá z vas nemá s tímto zkušenosti🙈 měla jsem MS poslední 26.12.20 a dnes (5.2.21) je to 14 dní co mám zpoždění…TT jsem si dělala ob den ale žádný náznak druhe čárky, nic..
Sla jsem dnes na gyndu a doktorka mi rekla ze tam vidí nějakou dutinku a vysokou sliznici, krev mi nebrala nic.. řekla že mi tehotenstvi nemuze potvrdit ani vyvrátit a ze mam přijít za 14 dni a uvidíme..🤨 napsala mi nějaké prášky s progesteronem aby se to vajíčko uhnizdilo ( jestli tam nějaké je).. a do toho mi našla na pravém vaječníku malou cysticku ale to prej není nic vážného zatím.. ale o co mi jde..co je ta dutinka? Vysoká sliznice? Mam si vubec delat naděje ze by to konečně uz vyšlo? Snažíme se uz 2 roky a z toho rok co jsme se moc nesnažili bylo to jen o náhodě..🙈 jinak ovulaci jsem měla v polovině cyklu..uz to poznám podle hlenu :lol: :mrgreen: jen jestli to teda byla ovulace :roll: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.2.21 23:41

Po dvou týdnech zpoždění by těhotenství doktor poznal. Pokud máš navíc negativní test, tak je to myslím jasné, těhotná nejsi.

• Citovat
  • Nahlásit
4184
5.2.21 23:52

Pokud jsi měla ovulaci v půlce cyklu, tak těhotná nejsi, už by to bylo poznat, minimálně na testu by byly dálnice.
Pokud byla ovulace úplně mimo - ke konci cyklu, mohla by být. Ale těžko říct, jak moc je to pravděpodobné - jak pravidelné máš cykly, problémy s ovulací, atd. Říkala, že na vaječníku vidí cystičku nebo žluté tělísko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.21 23:57

@Whitedog malou cystičku prej 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
5.3.21 14:01

@Brokensaidka ahoj jak to dopadlo? Jsi tehotna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat