Důvěra, žárlivý přítel

Anonymní
19.4.21 14:52

Důvěra, žárlivý přítel

Dobrý den všem, potřebovala bych znát Váš názor maminky. Seznámila jsem se před 4 měsíci s přítelem s kterým jsme chodili přibližně dva týdny, ale poté mi přes naší kamarádku oznámil, že mě nemiluje ( i přes to že tvrdil že mě miluje ). Seznámila jsem se s jeho rodinou a ta mi řekla, že má ještě psychické problémy z předešlého vztahu ( ten měl před několika lety - cca 5 let ), ta holka ho podvedla…no snažila jsem se tedy o přítele dál a teď to bude skoro 5 měsíců co jsme spolu, je to všechno moc hezký, rozumíme si, trávíme spolu čas, smějeme se atd.. jenže je problém v tom, že si se mnou před několika dny promluvil a sepsal několik otázek na mě… ( Myslel si, že mu jsem nevěrná ) třeba to, že všude beru svůj telefon, že se maluju, že mám instagram a přidávám tam občas fotky, že třeba nespím v noci v kalhotkách, ale třeba v kalhotech na spaní ( jak kdy )… No vyčetl mi spousta věcí a mě to hrozně zarazilo, řešil to i se svojí mamkou a to mě ještě víc zabolelo, vůbec jsem si ničeho takového nevšimla, že se tímhle trápí, že ho podvádím… neuvědomuji si ani do teď, že bych mu dala nějakou záminku přítele podvést, ba naopak, jsem za něj moc ráda a jsem šťastná, že ho mám, také jsem si v minulém vztahu zažila nevěru od bývalého přítele a vím jaké to je, proč bych to jen dělala…tohle si zažilo spoustu lidí, snazila jsem se mu říct, že kdyby takhle nedůvěřoval žádné holce, tak by to přeci neklapalo, důvěra musí být ve vztahu…snažila jsem se celou noc příteli dokázat, že mu jsem věrná.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 15:29

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1087
19.4.21 14:56

S žárlivcem je peklo, uteč dokud můžeš… :andel: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5943
19.4.21 15:04
@Anonymní píše:
Dobrý den všem, potřebovala bych znát Váš názor maminky. Seznámila jsem se před 4 měsíci s přítelem s kterým jsme chodili přibližně dva týdny, ale poté mi přes naší kamarádku oznámil, že mě nemiluje ( i přes to že tvrdil že mě miluje ). Seznámila jsem se s jeho rodinou a ta mi řekla, že má ještě psychické problémy z předešlého vztahu ( ten měl před několika lety - cca 5 let ), ta holka ho podvedla…no snažila jsem se tedy o přítele dál a teď to bude skoro 5 měsíců co jsme spolu, je to všechno moc hezký, rozumíme si, trávíme spolu čas, smějeme se atd.. jenže je problém v tom, že si se mnou před několika dny promluvil a sepsal několik otázek na mě… ( Myslel si, že mu jsem nevěrná ) třeba to, že všude beru svůj telefon, že se maluju, že mám instagram a přidávám tam občas fotky, že třeba nespím v noci v kalhotkách, ale třeba v kalhotech na spaní ( jak kdy )… No vyčetl mi spousta věcí a mě to hrozně zarazilo, řešil to i se svojí mamkou a to mě ještě víc zabolelo, vůbec jsem si ničeho takového nevšimla, že se tímhle trápí, že ho podvádím… neuvědomuji si ani do teď, že bych mu dala nějakou záminku přítele podvést, ba naopak, jsem za něj moc ráda a jsem šťastná, že ho mám, také jsem si v minulém vztahu zažila nevěru od bývalého přítele a vím jaké to je, proč bych to jen dělala…tohle si zažilo spoustu lidí, snazila jsem se mu říct, že kdyby takhle nedůvěřoval žádné holce, tak by to přeci neklapalo, důvěra musí být ve vztahu…snažila jsem se celou noc příteli dokázat, že mu jsem věrná, ale bylo to těžké, o to víc mě to bolelo, že se trápí a že já vážně nic neprovedla…smazala jsem si i instagram, i když vím, že je to hloupost, ale snažila jsem se mu ukázat, že vážně nic neskrývám a nepodvádím ho…teď jsme spolu byli u jeho rodičů o víkendu a bylo to super, říkal, že už se cítí v pořádku… jenže mě to teď strašně trápí, bojím se toho co přijde příště, strašně moc se bojím i přesto že jsem mu věrná a dávám mu všechnu lásku…cítím se kvuli tomu hrozně smutně a nevím co dál… omlouvám se, že je to tak dlouhé. :(

Jak jsi mu celou noc dokazovala věrnost? Ty nevíš, že to nejde? Plýtváš energií a časem. Jestli ti nevadí, že partner s maminkou probírá tvoje kalhotky, tak to už jsi schopná přehlédnout asi všechno. Jednou budeš litovat ztráty času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9078
19.4.21 15:07

Už bych byla dávno pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
19.4.21 15:11

Po pěti měsících byste měli být nejvíc zamilovaní a měl by Tě nosit na rukou… Místo toho Tě prudí a bedlivě sleduje každý Tvůj krok, probírá s maminkou Tvoje kalhotky (wtf? Jak tohle souvisí s tím, jestli jsi věrná nebo ne?) To je prostě velký špatný, budeš se jen trápit :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
19.4.21 15:30

Je to chorobnej žárlivec. Bude vymýšlet pořád nový a nový story a přivede tě s tím akorát tak k šílenství..je to peklo. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
19.4.21 15:53

Bič a pryč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
19.4.21 15:59

To už je v jeho hlavě a něco „dokazovat“ to je jako dávat další „důkaz“ o „nevěře“. Když je jeden přesvědčen, že druhý ho podvádí je úplně jedno jestli je to pravda nebo ne. Tohle je peklo pro oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
19.4.21 16:15

Žárlivec na entou a ještě ho doma omlouvají, že má chudáček problémy. A slepičení o intimnostech raději vůbec nekomentuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11082
20.4.21 08:11

Věrnost se dokázat nedá, buď ti věří a nebo ne, a on ti nevěří. Ty mu už ale ustupuješ, smazala sis instagram? Proč? Přestaneš se i malovat? Co bude příště?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10060
20.4.21 08:15

Utíkej!! Dokud je čas. Tento chlap je na hlavu. :pocitac: :cert: Psychopat ještě k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10060
20.4.21 08:18

Co přijde příště? Vymažeš kamarádky ze svého života? Pak rodiče? Na ulici se budeš dívat do země? Co kdyby ses náhodou podívala na ulici na nějakého muže a chytil ho žárlivý amok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1217
20.4.21 11:39

Já myslím že bys mu rozhodně měla dokazovat věrnost. Je to pro vaše dobro, aby byl váš vztah co nejkrásnější a pouto mezi vámi co nejsilnější. Můžeš začít třeba tak, že si zrušíš instagram, svůj mobil trvale odemkneš a necháš ho kdykoliv, i několikrát denně k nahlédnutí. A rozhodně by ses měla přestat malovat. Nepotřebuješ už nikoho okouzlovat, máš přece jeho. Tohle by byly ty pravé důkazy lásky. :lol: Hodně štěstí! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
20.4.21 11:45

Fuj, už bych byla pryč. Žárlivec, co si sepisuje nějaké trapné otázky a slepičí matce, jestli spíš v kalhotkách? 8o Omlatila bych mu ten papír o hlavu a zdrhla bych. A žádný chudáček to není. Spíš regulérní magor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
986
20.4.21 11:50
@Anonymní píše:
Dobrý den všem, potřebovala bych znát Váš názor maminky. Seznámila jsem se před 4 měsíci s přítelem s kterým jsme chodili přibližně dva týdny, ale poté mi přes naší kamarádku oznámil, že mě nemiluje ( i přes to že tvrdil že mě miluje ). Seznámila jsem se s jeho rodinou a ta mi řekla, že má ještě psychické problémy z předešlého vztahu ( ten měl před několika lety - cca 5 let ), ta holka ho podvedla…no snažila jsem se tedy o přítele dál a teď to bude skoro 5 měsíců co jsme spolu, je to všechno moc hezký, rozumíme si, trávíme spolu čas, smějeme se atd.. jenže je problém v tom, že si se mnou před několika dny promluvil a sepsal několik otázek na mě… ( Myslel si, že mu jsem nevěrná ) třeba to, že všude beru svůj telefon, že se maluju, že mám instagram a přidávám tam občas fotky, že třeba nespím v noci v kalhotkách, ale třeba v kalhotech na spaní ( jak kdy )… No vyčetl mi spousta věcí a mě to hrozně zarazilo, řešil to i se svojí mamkou a to mě ještě víc zabolelo, vůbec jsem si ničeho takového nevšimla, že se tímhle trápí, že ho podvádím… neuvědomuji si ani do teď, že bych mu dala nějakou záminku přítele podvést, ba naopak, jsem za něj moc ráda a jsem šťastná, že ho mám, také jsem si v minulém vztahu zažila nevěru od bývalého přítele a vím jaké to je, proč bych to jen dělala…tohle si zažilo spoustu lidí, snazila jsem se mu říct, že kdyby takhle nedůvěřoval žádné holce, tak by to přeci neklapalo, důvěra musí být ve vztahu…snažila jsem se celou noc příteli dokázat, že mu jsem věrná.Příspěvek upraven 19.04.21 v 15:29

Holka, tvůj přítel není nemocný z předešlého vztahu, je nemocný celkově - psychicky nemocný.
Ty nemusíš nikomu dokazovat, že jsi věrná, nakonec ti zakáže kamarádky, i tvoji vlastní rodinu. Celou tě začne ovládat a ty budeš poslouchat jak pejsek a stejně to bude všechno špatně. Najde si něco vždycky, facky budou na denním pořádku.
Ten vztah nemá budoucnost, vykašli se na něj hned, když to uděláš později, skončíš jen (když to dobře dopadne) v péči psychoterapeuta. nedej bůh do tohohle přivést dítě. Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat