Důvody, proč se muž nechce vázat

17.2.15 11:59

Důvody, proč se muž nechce vázat

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli jste někdy měly nezávazný vztah a přerostlo to v něco víc? Jestli myslíte, že takové „vztahy“ mají vůbec šanci, aby se z nich stal opravdový vztah a taky pokud to bylo ze strany chlapa, jaký Vám dal důvod, že on chce jen nezávazný vztah. Mě totiž tvrdí, že si nejdříve musí vyřešit nějaké věci, školu a tak. Vidí to na několik let, což jsem řekla, že absolutně čekat nebudu. Jen přemýšlím, jestli tomu prostě nezávazně nenechat volný průběh. Nikdy jsem takový vztah neměla, tak mám z toho docela strach na druhou stranu, vztah u mě ten s nikým jiným nehrozí, tak proč být úplně sama. Jen se bojím, abych v jeho očích neklesla na holku do postele, myslíte, že by mě pak tak bral? Absolutně nechápu, proč na to, aby dodělal školu potřebuje být sám (není to jenom o mě, vím, že by sám být nemusel, ale on OPRAVDU vztah nechce, nemyslím si, že by mi to jen namlouval). Navíc je mu 30 a měl zatím jen dva vztahy maximálně pár měsíců. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli byste do takového vztahu šly nebo to radši nechaly tak, jak to je a neničily si kamarádství?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17.2.15 12:01

Omlouvám se, omylem jsem to založila dvakrát a neumím to smazat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26893
17.2.15 12:04

Nešla bych do toho… ano, podle mě bys skutečně brzy klesla na „holku do postele“
Navíc by ti o to déle trvalo se úplně citově odpoutat a být schopná plnohodnotně navázat vztah jiný.

Plus ani nemluvím o tom, žepřípadní noví nápadníci z okolí přeci vědí, že „máš vztah“, tudíž se nabídky asi zrovna nepohrnou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20228
17.2.15 12:04

Presne takovy nezavazny vikendovy zpestreni u nas prerostlo ve vztah, ktery jiz trva 8 let. Ale vubec jsem neresila nic takoveho, zda z toho bude neco vic. Uzivala jsem si dobreho sexu a nic vic od toho ani necekala. Neresila jsem ani, jestli v jeho ocich klesnu, prilis me to nezajimalo, slo mi hlavne o me uspokojeni.
Takze rada zni, respektovala bych jeho rozhodnuti, ze potrebuje byt sam a pokud deklaruje, ze OPRAVDU vztah nechce, tak bych to takhle brala bez dalsich naroku. Pocitej s tim, ze to muze dopadnout a taky vubec nemusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.15 12:17

No jako chlap musím říct, že pokud ti už teď říká na rovinu že se nechce vázat (bez těch našich oplétaček), nevěstí to nic moc dobrýho :think: kdysi to měli vyřešený líp, žádný sex před svatbou - člověk nemusel řešit žádný „vázání“. Dneska se člověk s druhým nejdřív pětkrát vyspí a pak se ho zeptá na jméno :kytka:

Budu k tobě upřímný, z chlapského pohledu mi to přijde že tě chce brát jako bokovku do postele. Jestli mám pravdu, zjistíš to asi jediný způsobem :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
17.2.15 12:27

@j.bursova

Nezbývá než brát to jako on. Řekni mu to narovinu a nezavírej si vrátka před případnými dalšími zájemci. Pak mu prostě řekneš, že jsi našla někoho, kdo ti bude vyhovovat lépe a bude to. A chce on tě vůbec jako kamarádku i na spaní? Možná si jen něco namlouváš. Nechci se tě dotknout, jen mě to tak napadlo. V tom být jen jako holka do postele nevidím nic špatného pokud je to za předpokladu, že i on je jen kluk do postele. Vždyť jsme dospělí, stačí se domluvit. Pokud to někomu nevyhovuje, tak nic a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
17.2.15 12:30

Kdyby mu bylo 20,tak bych pochopila, ve 30 letech bych se na to vykašlala, chlap ve 30 už by měl přemýšlet o rodině, budeš pro něj holka jen na sex, takže za mě pryč od něj, ztracený čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
17.2.15 12:32

@j.bursova
me by za to teda nestal. Mimochodem… podobne to mel kamarad, no, nakonec si priznal co musel a probehl comming out. (Pro neznale… priznal si svou homosexualitu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
17.2.15 12:46

@j.bursova nechod do toho! Uz ted doufas ve vic a casem to bude horsi! Ano, muze to vyjit, alw takovych vztahu je procento. Zvlast vzhledem k jeho veku. Ja takhle doufala pul roku, chvilema jsme uz i byli jako par, ale pak zase cuknul a tak porad dokola. Ukoncila jsem to ja. On je porad sam, obcas ma „navstevu“. Ale ja teda stojim o plnohodnotny vztah a radsi bych byla sama nez jen toto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.15 12:46

@střepina tak nějak.
My s chlapem taky začínali jako „kamarád taky rád, kamarádka ráda dá“ :lol:
Ale nám bylo šestnáct.
No, pak mi po necelém roce řekl, že mě miluje (a po dalších deseti přiznal, že to v té době řekl jen proto, že se bál, že už s nim nebudu dál chtít spát :cert: :mrgreen: ).
Nicméně, přes všechny peripetie (nebo právě proto) máme dnes krásný milující vztah, a i když se občas štvem, tak se milujem a nevyměnili bysme se. A jsme spolu cca 15 let (nevíme, odkud to počítat :lol: )

Ale ve třiceti? No nevím, leda by to bylo oboustranné. Pokud ty nějaké city máš, a on chce jen postel, tak dříve nebo později budete oba nešťastní :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14549
17.2.15 12:55

Tak já proti nezávazným vztahům vůbec nic nemám, leckdy je to lepší, než vzájemná závislost a visení na sobě.
Aby vám ale oběma bylo dobře, měli byste to brát oba stejně. Pokud ty se chceš mermomocí vázat a budeš od toho čekat víc, budeš zbytečně zklamaná a v tom případě bych do toho nešla. V opačném případě proč ne???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.15 13:04

Já myslím, že chlap se nechce vázat, když není zamilovaný. A zdůvodnění se najde nějaké vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16744
17.2.15 13:08
@Markéta Fe píše:
Já myslím, že chlap se nechce vázat, když není zamilovaný. A zdůvodnění se najde nějaké vždycky.

přesně :palec: když chlap není zamilovaný, tak se vázat nechce, ale když se chlap zamiluje, tak udělá všechno proto, aby ženskou uhnal :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33197
17.2.15 13:12

Kdyby o ten vztah stál, určitě by mu nevadila ani škola. Je upřímný, nechce vztah. A ty to budto přijmeš a budete se spolu nezávazně scházet, nebo budeš hodně zklamaná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14253
17.2.15 13:12

Zakladatelko, proč se vlastně chceš vázat? K čemu potřebuješ vztah? Co je špatného na holce do postele?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama