Dva dny nucení a pocit na velkou

25.1.20 09:13

Dva dny nuceni a pocit na velkou

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda to někdo takto měl a bylo to normální? Už dva dny mám pocit jako bych musela na velkou a občas i bolesti jako když mi začínala menzes ale ne tedy žádná bolest co by se nedala vydržet..přes den to bylo lepší a po půlnoci to začlo znovu na porod mi přijde brzy jsem na začátku 35tt u první dcerky porod začal prasknutím vody ale tohle vůbec neznám.????
Děkuji za zkušenosti a rady non

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

929
25.1.20 09:44

@Lili2323 mě tak začal 2. porod, byla jsem už ale v termínu. Prostě mě pořád nutilo na velkou a nic. Velké bolesti byly celkem asi 1,5h. Kdybych víc zatlačila, tak asi porodím doma, do porodky to máme asi 5 min, do 15 min bylo hotovo. Možná se nech radši zkouknout, z vlastní zkušenosti druhý porod vnímáš úplně jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 10:17

@Sue2008 právě se taky bojím aby to nebyl předčasný porod v pondělí jdu na kontrolu ke svému Dr tak to furt oddaluji chvíli to přejde a pak to právě začne znovu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
25.1.20 10:55

@Lili2323 no právě, že je na porod brzy, ať to kdyžtak stihnou zastavit. Teplou vanu jsi zkoušela? Poslíčky by to mělo zastavit. Jak daleko máte porodnici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.20 19:50

@Sue2008 ano vanu jsem zkoušela už včera a porod se nerozjel a v průběhu dne to vše krásné přešlo tak jsem ráda :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
929
25.1.20 20:37

@Lili2323 tak držím palce, ať. malé zůstane uvnitř co nejdéle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu