Dva dny zpoždění. Je tam duch?

Anonymní
10.9.21 07:28

Tři dny zpoždění. Je tam duch?

Zdravím vás všechny ;) nikdy jsem nepatřila k těm, co by plašili nebo něco nějak hrotili, ale tohle mě vážně zajímá :D už doma jednoho prcka máme, ten se podařil ani nevím jak 🤭 😁 teď se pár měsíců snažíme o další, dnes je to třetí den, co mám zpoždění, cykly mám velmi nepravidelně, ale zkusila jsem udělat ráno test. Nechci být nejaky lovec duchu, ale prostě mě zajímá, jestli nejsem sama, kdo tam něco vidi…? :D díky za odpovědi a přeji krásný den :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7620
10.9.21 07:30

No něco vidím, ale na tři dny po vynechani je to dle mě nic. Ale jestli máš nepravidelne cykly..zkusila bych za pár dní (NE ZITRA), udělat další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
10.9.21 07:32

No, zda se tam jakoby neco…ale tak strasne malo, ze ja bych ani duch nerekla a jeste 3 dny po terminu ms…bohuzel..ale mozny je vsechno :nevim: testuj dal, ppzitri uz tam duch bude, jsi li tehotna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2070
10.9.21 07:32

Hele na 3. den zpozdeni je to fakt jak nic, navic mas plastovej test a ty delaj takovyhle rysky radi i bez tehotenstvi. Kup si klasickej papirkovej test. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10957
10.9.21 07:34

Ne. Plastovy dělají tohle normálně proto se nemaji rozebirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
10.9.21 07:37

Jestli máš nepravidelné cykly, tak třeba tři dny ani nemusíš mít zpoždění, takže kdyžtak bych zkusila třeba v neděli nebo v pondělí znovu, protože já třeba toto měla na jednom testu a těhotná jsem nebyla…ale nechci brát naděje nebo něco takového, prostě zkus to znovu za pár dnů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8617
10.9.21 07:39

Bohužel nevidím nic, možná ryska :nevim: Proč si kupuješ drahé plastové testy, když je pak stejně vykucháš na papírek za 30 Kč? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.9.21 07:39

Měla jsem obyč test nejlevnější za 50 Kč z Dr max a mám ms mezi 23a27 dnem a ten 27 den mi ukázal 2 jasné čárky, taky sem byla zvědavá, jenže před prvním děckem byl frmol a prostě sem Dříve zapomněla :D ale je tam… Klid čekat… stejně vás Mudr nevezme hned až tak za 3-4 týdny… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
365
10.9.21 07:43

Vidim:) ale mela jsem takovy test vicekrat..a nic z toho nebylo..zkus si koupit klasicky mamatest..a drzim palce❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32483
10.9.21 07:47

Muselas test vykuchat, aby ses k tomu dostala, takže negativní. Zkus testovat za pár dní, třeba těhotná jsi a je brzy. A třeba ne.
Kazetový testy takhle vypadají vždycky, to není duch

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
10.9.21 07:52

Předem krásné ráno :) co se testu týče, moc bych ti přála, aby byl pozitivní, něco tam je, ale podle mě vykoukla jen ryska, nepřijde mi ten druhý proužek ani trošku zbarvený, jen šedý :)

Ale pokud máš nepravidelný cyklus, ještě pár dní vyčkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
410
10.9.21 07:53

Jako, jak píšou Holky, na 3 den meškání je to slabý, ale zase na druhou stranu, já kuchala kazetový a nikdy jsem tam neměla nic, pokud to nebylo těhotenství. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
10.9.21 07:54

@Fiducia mně přijde, že to spíš dělají ty klasické papírové, že vykoukne ryska :) u kazetového se mi to snad nestalo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
10.9.21 08:13

Pokud musíš test rozebrat, aby bylo něco vidět, tak bych ho brala jako negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.21 08:15

Ahoj, nikdy nepochopím tohle rozebírání testů :roll: Každopádně já vidím jen rysku, kterou jsem za poslední dva roky co se snažíme o dítě viděla už x krát i na papírových testech :D

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat