Dva drobné bílé útvary na mozku

Anonymní
4.3.21 13:35

Dva drobné bílé útvary na mozku

Dobrý den děvčata, mé dceři (20 let) našli při magnetické rezonanci mozku 2 drobné útvary a ze ještě nesplňují to, aby ji mohli dat diagnózu RSM. Neurolog kterého nyní navštěvuje má dovolenou, ale mne se to moc nelíbí. Nemá tu někdo podobnou zkušenost? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
176
4.3.21 15:17

Ahoj, myslim, ze obavam se takhle dopredu nicemu nepomuze a je potreba pockat na konzultaci s neurologem a dalsi postup.

Moje zkusenost - ischemickych lozisek mam na nalezu z MR nekolik. Mam obcas i mirne priznaky RS. Pro jistotu jsem byla na lumbalce, nalez pro autoimunitni onemocneni negativni. Vse mi zpusobuji tezke migreny.

Takze jen z nalezu na jedne rezinanci bych se hned nestresovala, zalezi, zda jsou nejake jine priznaky, zda se bude nalez vyvijet v case, jaka ta loziska jsou, neurolozka mi vysvetlovala, ze i ta loziska jsou pri RS specificka vetsinou v urcitych castech, eventualne, da se ta lumbalni punkce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 16:31

Dcera má nález několika takových ložisek + nález oligoklonálních pásů IgG 2 v likvoru a stále ještě to není vedeno jako RS. Ložiska nepřibývají, další příznaky tak úplně na RS nepasují. Tak už víc jak rok čekáme. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
36649
11.3.21 13:38

Nespecificke gliosy ignorovat, tohle ma tak 50% lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat