Dva masozeleninove prikrmy za den

Anonymní
8.11.20 17:17

dva masozeleninove prikrmy za den

Ahoj, myslite ze je spatne dat na obed a pak i na veceri masozeleninovy prikrm? mam vecne hladove dite. :-D chci zkusit, jestli by ho to nezasytilo. 9 m. diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1619
8.11.20 17:29

Klidně můžeš. Nebo zkus rozmixovat zeleninu do vývaru, je to moc dobré a dítě to zasytí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4504
8.11.20 17:30

Já davala na večeři husté zeleninové polévky. Zasytilo taky dobré. Zahuštovala jsem červenou čočkou, vločky, rýži… nebo jen zelenina. Nebo zeleninové placky byli na večeři super. Maso nevím, já dávala maso tak 3-4× týdně na oběd. JInak zeleninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9813
8.11.20 17:54

Můžeš :) Nicméně mně se nejvíce osvědčilo na večeři dávat polévky, husté, zeleninové. Nejčastěji vývary. Zasytí a dostanu do ní živiny. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
8.11.20 18:58

Taky dávám večer husté zeleninové polévky a pak začnu zeleninové placicky. Proč myslíš že má v noci hlad, budí se často? Pokud ještě kojíš je normální že se dítě budí i 2× za noc, maso bych na noc nedavala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 20:35
@petazak píše:
Taky dávám večer husté zeleninové polévky a pak začnu zeleninové placicky. Proč myslíš že má v noci hlad, budí se často? Pokud ještě kojíš je normální že se dítě budí i 2× za noc, maso bych na noc nedavala…

No protože po dlouhém uspávání je třeba za hoďku a půl zase vzhůru a pije, chce být pořád u prsu. a budí se. např. když se zadaří, jde spát mezi 7,8… po 9 se vzbudi, pije. nekdy treba za hodinku znovu, nekdy az kolem jedne. pak po treti, v 5. a pak je to sazka do loterie, jestli se jeste podari usnout. a kdyz ano (do 7), rano mi hned sni treba celou presnidavku nebo talir kase. a fakt pije kdyz se vzbudi. na caj nebo vodu se vzteka, nejde ukonejsit jinak. takze asi hlad ma. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
8536
8.11.20 21:32
@Anonymní píše:
No protože po dlouhém uspávání je třeba za hoďku a půl zase vzhůru a pije, chce být pořád u prsu. a budí se. např. když se zadaří, jde spát mezi 7,8… po 9 se vzbudi, pije. nekdy treba za hodinku znovu, nekdy az kolem jedne. pak po treti, v 5. a pak je to sazka do loterie, jestli se jeste podari usnout. a kdyz ano (do 7), rano mi hned sni treba celou presnidavku nebo talir kase. a fakt pije kdyz se vzbudi. na caj nebo vodu se vzteka, nejde ukonejsit jinak. takze asi hlad ma. :nevim:

Ale tohle je u 9mes uplne normalni, ze maji hlad v noci… Proste je to moc dlouhe.
Navic ti chodi spat brzo, mozna proto se jedte vecer budi, pak proste rano brzy vstane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.20 23:35
@Lucie_Sx píše:
Ale tohle je u 9mes uplne normalni, ze maji hlad v noci… Proste je to moc dlouhe.
Navic ti chodi spat brzo, mozna proto se jedte vecer budi, pak proste rano brzy vstane…

ale vstavat 4×? to je normalni?

• Citovat
  • Nahlásit
8536
9.11.20 00:14
@Anonymní píše:
ale vstavat 4×? to je normalni?

Ano, to je normální.
Navíc pokud mu třeba rostou zuby, tak ho to probudí a jak je vzbuzený, dostane hlad.

Nehledě na to, že pokud bys chtěla přižhavit jídlo přes den, tak přidej kvalitní tuky, ne bílkoviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.20 06:51
@Lucie_Sx píše:
Ano, to je normální.
Navíc pokud mu třeba rostou zuby, tak ho to probudí a jak je vzbuzený, dostane hlad.Nehledě na to, že pokud bys chtěla přižhavit jídlo přes den, tak přidej kvalitní tuky, ne bílkoviny.

tak zkusím no spíš mě zaráží, že často se říká, že kojení už dítě nepotřebuje v tomto věku. jako noční kojení.

• Citovat
  • Nahlásit
8536
10.11.20 02:45
@Anonymní píše:
tak zkusím no spíš mě zaráží, že často se říká, že kojení už dítě nepotřebuje v tomto věku. jako noční kojení.

Kdyz pije, tak asi potrebuje.
To dite to vi nejlip…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5438
10.11.20 06:42

V 9 měsících jsem určitě ještě 3 krát v noci dávala mléko. To se upraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.20 07:41

Fajn, tak děkuju. zkusila jsem tu hustou polévku - už 2 dny, sice se budí pořád, hned zase usne. a večerní uspávání je taky o hodně lepší. takže zasycen je asi lépe. díky všem

• Citovat
  • Nahlásit
13584
11.11.20 13:45
@Veru1987 píše:
Já davala na večeři husté zeleninové polévky. Zasytilo taky dobré. Zahuštovala jsem červenou čočkou, vločky, rýži… nebo jen zelenina. Nebo zeleninové placky byli na večeři super. Maso nevím, já dávala maso tak 3-4× týdně na oběd. JInak zeleninu.

Taky tak. Dcerka měla ráda polévky :)
Maso jsem dávala 5×, 1× žloutek, 1× rybu na oběd v týdnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.20 20:49

@lucynka25 Ahoj, jake ryby jsi davala? Shanim inspiraci 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...