Dva měsíce bez MS, injekce na vyvolání, těhotenství?

Anonymní
15.1.20 10:59

Dva měsíce bez MS, injekce na vyvolání, těhotenství?

Dobrý den holky,
Mám takový dotaz. Poslední MS jsem měla 11.11.2019, jelikož mi dva měsíce přišly už dlouho a všechny testy negativní, rozhodla jsem se zajít k lékařce, ta mi řekla že sliznice je narostlá, na vaječníku je žluté tělísko, že by MS měla přijít ale radši že si to pojistíme. Tak mi píchla injekci na vyvolání, to bylo 9.1.
Dnes, 15.1. jsem si zkusila udělat test, protože mi od pondělí bylo nějak zvláštně. Vůbec jsem ani nepřemýšlela že by tam něco bylo, ale chtěla jsem to zkusit. A na testu dvě čárky. Tak jsem vytáhla ještě clear blue a tam + 2-3 týdny.
A teď tedy k dotazu. Nemůže injekce těhotenství nějak ublížit, případně nemůže dělat ta látka vytvářet falešnou pozitivitu? Můžu mít na vaječníku žluté tělísko když už jsem tou dobou byla těhotná?
Jsem z toho taková v šoku, hlavně proto, že se o miminko snažíme ale zrovna teď jsem tomu teda opravdu nedávala šance :D
Omlouvám se za román a anonym, přítel ještě nic neví, tak aby se ani nic nedozvěděl.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18605
15.1.20 11:14

Ja jsem takto otehotnela s prvnim. K dr jsem nabehla, ze MS neprisla, tehotenstvi jeste nevidela (ale bylo tam), tak mi dala vyvolavaci injekci. Ja myslela tim padem, ze tehu byt ani nemuzu a dost se to ve mne pralo, vsechny ty pribyvajici tehotenske nevolnosti. :mrgreen: Ta injekce proste nic neudela, pokud tehotna uz jsi. Takze gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
15.1.20 11:21

Gratuluju, jsi těhotná. A neboj, miminku to neublížilo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 11:48

@Lenka_Hal Tak dobrý, já už myslela že jsem zas nějaký unikát :D
Mockrát děkuji! Teď už jen aby šlo všechno hladce..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.1.20 11:49

@mamina89 mockrát děkuji, to se mi ulevilo! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
108
5.2.20 00:41

Ahoj, řeším teď něco podobnýho, mám zpoždění asi 28dni, byla jsem u doktora asi před týdnem neviděl ani těhotenství ani žádnou cystu prý jsem zdravá, Pichl mi vyvolavacku a dál mi ještě těhotenský test že si ho mám udělat, že pokud ms nepřijde do 10 dnu mám zavolat, ms pořád nikde ani žádný náznak, naděje na těhotenství si asi dělat nemůžu že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17612
5.2.20 03:54

@Kuky222 a co říká ten test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
5.2.20 07:45

@Bobby byl negativní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17612
5.2.20 11:20

@Kuky222 mě přišla i 14 dní po injekci, tak ještě počkej a pak bych kdyžtak šla na druhou…mohl to být jen anovulacni cyklus treba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11528
5.2.20 11:22

Mě většinou vždy přišla 14 den ms po injekci.. jinak jsme byla taky zdravá ale měla jsme cykly 30-100 dní :nevim:.. pak mi pomohl dupaston…
Jinak prostě zkus test za pár dní a uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
5.2.20 12:04

@Berry77 řekl mi že to budem řešit až za těch 10 dni když se ms neobjeví, taky mi to přišlo dívny že mi dal test buď si nebyl jistý nebo já nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
5.2.20 12:05

@Bobby a měla si nějaké bolesti nebo náznaky toho že ta ms přijde? Mě totiž vůbec nic není jen mám bílý vytok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
5.2.20 12:06

@Kajka9 určitě test zkusím mám ho doma ale nechce se mi do něj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17612
5.2.20 12:08

@Kuky222 ne vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
5.2.20 12:11

@Bobby nevím jsem z toho už na hlavu, než jsem šla u doktora tak jsem asi 2 dny slabě spinila ale nebyla to ani tak krev spíše něco hnedyho myslela jsem že je to tu a ono nic doktorovi jsem to řekla prej tam žádné špinění už nebylo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat