Dva měsíce bez MS, injekce na vyvolání, těhotenství?

Anonymní
15.1.20 10:59

Dva měsíce bez MS, injekce na vyvolání, těhotenství?

Dobrý den holky,
Mám takový dotaz. Poslední MS jsem měla 11.11.2019, jelikož mi dva měsíce přišly už dlouho a všechny testy negativní, rozhodla jsem se zajít k lékařce, ta mi řekla že sliznice je narostlá, na vaječníku je žluté tělísko, že by MS měla přijít ale radši že si to pojistíme. Tak mi píchla injekci na vyvolání, to bylo 9.1.
Dnes, 15.1. jsem si zkusila udělat test, protože mi od pondělí bylo nějak zvláštně. Vůbec jsem ani nepřemýšlela že by tam něco bylo, ale chtěla jsem to zkusit. A na testu dvě čárky. Tak jsem vytáhla ještě clear blue a tam + 2-3 týdny.
A teď tedy k dotazu. Nemůže injekce těhotenství nějak ublížit, případně nemůže dělat ta látka vytvářet falešnou pozitivitu? Můžu mít na vaječníku žluté tělísko když už jsem tou dobou byla těhotná?
Jsem z toho taková v šoku, hlavně proto, že se o miminko snažíme ale zrovna teď jsem tomu teda opravdu nedávala šance :D
Omlouvám se za román a anonym, přítel ještě nic neví, tak aby se ani nic nedozvěděl.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12158
15.1.20 11:14

Ja jsem takto otehotnela s prvnim. K dr jsem nabehla, ze MS neprisla, tehotenstvi jeste nevidela (ale bylo tam), tak mi dala vyvolavaci injekci. Ja myslela tim padem, ze tehu byt ani nemuzu a dost se to ve mne pralo, vsechny ty pribyvajici tehotenske nevolnosti. :mrgreen: Ta injekce proste nic neudela, pokud tehotna uz jsi. Takze gratuluju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1186
15.1.20 11:21

Gratuluju, jsi těhotná. A neboj, miminku to neublížilo :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 11:48

@Lenka_Hal Tak dobrý, já už myslela že jsem zas nějaký unikát :D
Mockrát děkuji! Teď už jen aby šlo všechno hladce..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.1.20 11:49

@mamina89 mockrát děkuji, to se mi ulevilo! :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama