Dva měsíce po porodu, bolest a krev

Anonymní
13.4.20 19:09

Dva měsíce po porodu, bolest a krev

Prosím o zachování anonymu
Jsem víc jak dva měsíce po porodu a trápí mě celý spodek :( na kontrole po šestinedělí je dle dr vše ok. Vyšetření bolelo jak blázen. Pohlavní styk jsem měla 2×, štípalo to, pálelo, absolutně nic jsem si neužila a to jsem před porodem sex milovala. Další problém je s konečníkem. Neměla jsem žádné extra problémy, ovšem posledních cca 14 dní při stolici cítím řezavou bolest u konečníku a pak je v míse hromada krve :( byla jsem šitá až ke konečníku ale prý se jizvy zahojily hezky :nevim: tak nevím no. Celkově si po tom porodu připadám extrémně zničená a břichu ani nemluvím…
Potřebuji to někde filtrovat, nemám si s kým pokecat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
672
13.4.20 19:29

A nemáš hemeroidy? Měla jsem to úplně podobně. Vzala bych si zmekcovac stolice ( promiň, nevím, jestli se to tak píše česky). A jinak… prosím, dej tomu čas. Nemůžeš čekat orgasmické sexy 8 týdnů po porodu… ujišťuji tě ale, spraví se to… potřebuje to jen čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12306
13.4.20 19:35

Asi mas vnitrni hemeroidy, kup si na to masticku a nech si predepsat od doktora leky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
13.4.20 19:36

Ahoj, já tě úplně chápu. Když jsem byla po prvním porodu, bolel mě spodek jak blázen. A to jsem měla jen dva stehy. Na kontrole po šestinedělí mi taky doktorka říkala, že je všechno ok ale sex dost bolel. Poprvé jsem u toho bulela jak želva :D ale pak se to začalo zlepšovat a za chvíli sem už ani nevěděla, že jsem rodila. A s konečníkem jsem teda problém neměla, ale podle popisu bych tipla, že to může být hemoroid. Já jsem po porodu používala při sprchování herbalon s dubovou kůrou, je na poporodní poranění a právě i na hemoroidy. Myslím, že to pomáhalo :) a neboj, všechno se to dá dohromady. Jen to chvíli trvá. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lynx.lynx
13.4.20 20:46

Měla jsem to samý a byla to anální trhlina. Pomohl mi na to hemagel, ale určitě zajdi k proktologovi, aby vyloučil hemeroidy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 20:59

Hemagelem mažu i dubovou kůru gel mám. Ale je to uvnitř, zrcátkem jsem nic neviděla a manžel taky ne :nevim: no mě se teď do toho sexu moc nechce když mě to bolí :( manžel naštěstí nijak netlačí na pilu ale nemůžu ho nechat jen tak ladem, to neprospěje nikomu… Fakt jsem netušila jak moc mě to změní hlavně fyzicky, psychicky jsem se otřepala celkem rychle, naštěstí.

• Citovat
  • Nahlásit
64555
13.4.20 21:31
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu
Jsem víc jak dva měsíce po porodu a trápí mě celý spodek :( na kontrole po šestinedělí je dle dr vše ok. Vyšetření bolelo jak blázen. Pohlavní styk jsem měla 2×, štípalo to, pálelo, absolutně nic jsem si neužila a to jsem před porodem sex milovala. Další problém je s konečníkem. Neměla jsem žádné extra problémy, ovšem posledních cca 14 dní při stolici cítím řezavou bolest u konečníku a pak je v míse hromada krve :( byla jsem šitá až ke konečníku ale prý se jizvy zahojily hezky :nevim: tak nevím no. Celkově si po tom porodu připadám extrémně zničená a břichu ani nemluvím…
Potřebuji to někde filtrovat, nemám si s kým pokecat.

Hemeroidy - běžné po porodu.
Dojít k dr.. Popř teď na rychlo např faktu mast, dubová kůra.. Ale tohle řešit.. Co se sexu týče, hodně lubrikant a čas.. Nespěchat prostě :think: nejde to hned..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64555
13.4.20 21:33
@Anonymní píše:
Hemagelem mažu i dubovou kůru gel mám. Ale je to uvnitř, zrcátkem jsem nic neviděla a manžel taky ne :nevim: no mě se teď do toho sexu moc nechce když mě to bolí :( manžel naštěstí nijak netlačí na pilu ale nemůžu ho nechat jen tak ladem, to neprospěje nikomu… Fakt jsem netušila jak moc mě to změní hlavně fyzicky, psychicky jsem se otřepala celkem rychle, naštěstí.

Jinak hodně dělá i ta psychika, strach atd.. Zapoj manžela do nějaké masáže spodku atd.. Ať se uvolníš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.4.20 21:48

Četla jsem si o těch análních trhlinách, že se to řeší až operativně 8o to se mi úplně zrovna moc nechce sakryš :think: no zkusím ještě faktu čípky a uvidím. Jen nechápu že se to udělalo až teď po šestinedělí :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
231
14.4.20 07:51

Fakt tomu dej čas. Zkus ty faktu čípky, jak píšou holky. Bude to dobrý, uvidíš. Já jsem se úplně komfortně, co se týče sexu, cítila až tak půl roku po porodu. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat