Dva měsíce zpoždění a negativní těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 09.09.18 17:55
Dva měsíce zpoždění a negativní těhotenský test

Ahojky holky nějak to ve mě neustále hlodá. :D Již dva měsíce mám zpoždění s ms..nikdy to nebylo tak dlouho. Před 4mi měsíci mi MS jednou vynechala..test negativní po té došla mrška a nyní dva měsíce nedošla. Zhruba v 9 týdnu od poslední MS jsem si dělala 2 testíky stejné značky s negativním výsledkem. V podbřišku jsem ale nějak nafouklá..a sem tam mi je nějak divně. Myslíte, že si se mnou hrají hormony nebo by to mohlo být ještě i to mimčo? K Mudr jsem objednaná ale čím dál víc nad tím teď přemýšlím..jestli je to vůbec možné, že by to těhu test nezaznamenal a zda se to někomu stalo? :)

Reakce:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1838 příspěvků 09.09.18 17:58

@Pavca3388 a proč jsi nešla k dr. Už dřív?

MartinaIrena
Extra třída :D 10220 příspěvků 09.09.18 18:00

@Pavca3388 Jako tehotna jsem nikdy nemela negativni test.

denkat
Kecalka 238 příspěvků 09.09.18 18:05

@Pavca3388
Ahoj, možné to je, jsou takové případy, ale je to velmi výjimečné…já to takto měla taky párkrát a těhotná jsem nebyla, doktor mi píchl vyvolávačku a MS přišla…můžeš mít rozhozené hormony, stačí malá změna a cyklus to odnese - stres, nemoc, rychlé zhubnutí, rychle ztloustnutí apod .....já jsem třeba na sebemenší změnu v rytmu náchylná…u doktora budeš vědět víc ;)

Kuhnice
Kecalka 296 příspěvků 09.09.18 18:16

Ahoj. Moje sestra měla 5 měsíců negativní testy :lol:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 09.09.18 18:46

@Kuhnice A to byla tehu??? 8o

belladonna
Závislačka 2609 příspěvků 09.09.18 18:47
@Kuhnice píše:
Ahoj. Moje sestra měla 5 měsíců negativní testy :lol:

a jak je to možné? Co jí na to říkal doktor?

karkarka
Závislačka 2678 příspěvků 09.09.18 18:51

S těhotenstvím bych spis nepocitala.uvidis u doktora co ti povi.kolik ti je roku?

Slečna Ferka
Extra třída :D 10098 příspěvků 09.09.18 19:32

Možná máš cyklus rozhozený - třeba PCO. I já mívala jednu dobu menzes podle větru jen několikrát do roka… Každopádně prohlídka u doktora bude nejjistější.

Kuhnice
Kecalka 296 příspěvků 09.09.18 21:18

Zpozdil se ji menzes o mesic, druhy mesic porad nic tak sla na gyndu, tam mu rekla ze uz dva mesice nic ale ze testy negativni, udelal utz a samozrejme uz byl videt prcek i se srdickem. Vysvetlit to nedokazal. Testy si zkousela delat kazdy mesic a az v 6. Mesici se ji ukazaly dve carky a dva tydny na to predcasne porodila

Pavca3388
Závislačka 3968 příspěvků 09.09.18 22:07

Holky je mi 33 a tři děti už máme. :lol: jj PCOS mi taky kdysi diagnostikovali ale od třetího jsem měla mršku pravidelně. Holky kdybych tak nelitala na malou… Připadne mi taky, že jsem jakási plnější. Prsa pobolivaji jen sem tam… Tak proto mi to vrtá hlavou.??? Jinak mimko neplánujeme ale kdyby bylo asi by jsme si ho nechali.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Matěj von Osečany a život na zámku: Kozy jim přerůstají přes hlavu!

Zámecký pán Matěj Stropnický si na svou usedlost nedávno pořídil také... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >