Reklama

Dva měsíce zpoždění a negativní těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pavca3388
Závislačka 3965 příspěvků 09.09.18 17:55
Dva měsíce zpoždění a negativní těhotenský test

Ahojky holky nějak to ve mě neustále hlodá. :D Již dva měsíce mám zpoždění s ms..nikdy to nebylo tak dlouho. Před 4mi měsíci mi MS jednou vynechala..test negativní po té došla mrška a nyní dva měsíce nedošla. Zhruba v 9 týdnu od poslední MS jsem si dělala 2 testíky stejné značky s negativním výsledkem. V podbřišku jsem ale nějak nafouklá..a sem tam mi je nějak divně. Myslíte, že si se mnou hrají hormony nebo by to mohlo být ještě i to mimčo? K Mudr jsem objednaná ale čím dál víc nad tím teď přemýšlím..jestli je to vůbec možné, že by to těhu test nezaznamenal a zda se to někomu stalo? :)

Reklama

Reakce:

Vladka23
Ukecaná baba ;) 1792 příspěvků 09.09.18 17:58

@Pavca3388 a proč jsi nešla k dr. Už dřív?

MartinaIrena
Echt Kelišová 9950 příspěvků 09.09.18 18:00

@Pavca3388 Jako tehotna jsem nikdy nemela negativni test.

denkat
Kecalka 104 příspěvků 09.09.18 18:05

@Pavca3388
Ahoj, možné to je, jsou takové případy, ale je to velmi výjimečné…já to takto měla taky párkrát a těhotná jsem nebyla, doktor mi píchl vyvolávačku a MS přišla…můžeš mít rozhozené hormony, stačí malá změna a cyklus to odnese - stres, nemoc, rychlé zhubnutí, rychle ztloustnutí apod .....já jsem třeba na sebemenší změnu v rytmu náchylná…u doktora budeš vědět víc ;)

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 09.09.18 18:16

Ahoj. Moje sestra měla 5 měsíců negativní testy :lol:

Piiimiii
Kecalka 452 příspěvků 09.09.18 18:46

@Kuhnice A to byla tehu??? 8o

belladonna
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 09.09.18 18:47
@Kuhnice píše:
Ahoj. Moje sestra měla 5 měsíců negativní testy :lol:

a jak je to možné? Co jí na to říkal doktor?

karkarka
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 09.09.18 18:51

S těhotenstvím bych spis nepocitala.uvidis u doktora co ti povi.kolik ti je roku?

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9971 příspěvků 09.09.18 19:32

Možná máš cyklus rozhozený - třeba PCO. I já mívala jednu dobu menzes podle větru jen několikrát do roka… Každopádně prohlídka u doktora bude nejjistější.

Kuhnice
Kecalka 283 příspěvků 09.09.18 21:18

Zpozdil se ji menzes o mesic, druhy mesic porad nic tak sla na gyndu, tam mu rekla ze uz dva mesice nic ale ze testy negativni, udelal utz a samozrejme uz byl videt prcek i se srdickem. Vysvetlit to nedokazal. Testy si zkousela delat kazdy mesic a az v 6. Mesici se ji ukazaly dve carky a dva tydny na to predcasne porodila

Pavca3388
Závislačka 3965 příspěvků 09.09.18 22:07

Holky je mi 33 a tři děti už máme. :lol: jj PCOS mi taky kdysi diagnostikovali ale od třetího jsem měla mršku pravidelně. Holky kdybych tak nelitala na malou… Připadne mi taky, že jsem jakási plnější. Prsa pobolivaji jen sem tam… Tak proto mi to vrtá hlavou.??? Jinak mimko neplánujeme ale kdyby bylo asi by jsme si ho nechali.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama