Dva nesouvisející dotazy - oblečení a hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 19:39
Dva nesouvisející dotazy;

1, Máte někdo zkušenost s nákupem oděvů na zoot? Nebo někoho znáte kdo je spokojen?
2, Napadlo mě, že bych týden (každý den v týdnu) 30 minut cvičila, další týden (opět denně) 30 minut běhala. Myslíte že to bude fungovat? Máte někdo zkušenost?
(momontálně každý! všední den běhám a téměř každý den cvičím, chtěla bych změnu-viz výšše)

Děkuji za názory :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 03.02.17 19:41

1. Ne
2. Proč ne, když tě to bude bavit, nevim, proč by to nefungovalo

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 19:48
@Paola21 píše:
1. Ne
2. Proč ne, když tě to bude bavit, nevim, proč by to nefungovalo

Díky, mě zajímá jestli si nezhorším fyzičku a nezačne ochabovat svalstvo.. :lol:

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 03.02.17 19:50
@Borůvka1990 píše:
Díky, mě zajímá jestli si nezhorším fyzičku a nezačne ochabovat svalstvo.. :lol:

Tak za ten týden myslim že to nehrozí.)

mapu
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 03.02.17 19:53

Zoot, ano, nechavam si posílat na vydejnu, vyzkouším a beru to, co mi sedí a líbí se..no s cvičením, proč ne, kdyz ti to bude vyhovovat :)

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 19:53
@Paola21 píše:
Tak za ten týden myslim že to nehrozí.)

Já právě nevím… Když jsem už pár let zvyklá cvičit skoro denně a tělo je na to defakto zvyklé, tak aby nezačalo ochabovat svalstvo když to bude obtýden :think:

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 19:55
@mapu píše:
Zoot, ano, nechavam si posílat na vydejnu, vyzkouším a beru to, co mi sedí a líbí se..no s cvičením, proč ne, kdyz ti to bude vyhovovat :)

A stává se často že ti to nesedne? Nebo je to vyjímečně? Výdejnu mám daleko, jedině domů… ;)

Paola21
Závislačka 3531 příspěvků 03.02.17 19:55
@Borůvka1990 píše:
Já právě nevím… Když jsem už pár let zvyklá cvičit skoro denně a tělo je na to defakto zvyklé, tak aby nezačalo ochabovat svalstvo když to bude obtýden :think:

Tak běhej 15 minut a cvič 15 minut a je to :D

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 03.02.17 19:57
@Paola21 píše:
Tak běhej 15 minut a cvič 15 minut a je to :D

8o 15 minut leda kolem baráku a po 30ti sedylehy/kliky/dře­py na prahu při zouvání :mrgreen:

poiuz
Ukecaná baba ;) 1623 příspěvků 03.02.17 19:59

1. na ZOOT jsem objednávala něco málo na Vánoce v roce 2015. Dodání bylo celkem rychlé, kvalita triček (ZOOT Originál) mně moc nepřesvědčila, byla to bílá trička s potiskem a byla to taková poloprůsvitná bavlna, celkem řídce tkaná. Víc neporadím, vím, že to aktuální moc není.
2. Nejsem trenér, ale pokud by ti to tak vyhovovalo, tak proč by ne.

mapu
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 03.02.17 20:00

@Borůvka1990 spíše vyjimecne..ale já uz tam mam ozkousene značky, takže plus minus tusim, jakou velikost..jdyz tam člověk chytne výprodej, dají se pořídit prima veci..

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2247 příspěvků 03.02.17 20:07

@Borůvka1990 Na Zootu na kupuju, jsem spokojená, hlavně mi vyhovuje doprava zdarma tam i zpět, zrovna jsem tam ve výprodeji nakoupila pár super kousků. Ale je pravda, že kvalita některých triček není nic moc. Taky se někdy netrefím do velikosti a dost věcí vracím. Ale s malým dítětem nemám moc času na lítání po obchodech, takže mi nákup po internetu a vyzkoušení si věcí v klidu doma vyhovuje.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 03.02.17 20:22

@Borůvka1990

1. ano na zootu nakupuji uz par let a jsem spokojena a to naprosto. Poslu si to na vydejnu tam si to zkusim a vezmu si jen to co chci a to zaplatim. Driv jsem si to nechavala posilat i domu a i jsem tak veci vracela a vzdy bez problemu. Ja je doporucuji.
  1. dulezite je abys mela nejaky pohyb a taky aby ti to delalo radost. Ja cvicim ted hodne jogu a bavi me to tak moc ze z drivejsi pul hodiny jsem presla na hodinu rano a ted koketuju s tim zacit cvicit jeste i vecer.

Alyss1
Závislačka 2819 příspěvků 5 inzerátů 03.02.17 20:23

1 ne.

2 nevidim důvod proč ne. ale taky nevidim důvod, proč jo? chceš změnu? není lepší změnit cviky, trasu, přidat kopce a tak?

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 03.02.17 20:32
@Borůvka1990 píše:
Já právě nevím… Když jsem už pár let zvyklá cvičit skoro denně a tělo je na to defakto zvyklé, tak aby nezačalo ochabovat svalstvo když to bude obtýden :think:

Já teď na mateřský necvičila asi 8 měsícůu a ani tak to nemělo katastrofální dopad, zejména mě příjemně překvapilo, jak rychle jsme se dostala zas do formy :) Jo, svaly trochu splaskly, ale rychle si vzpomněly…ale to mluvím o měsících, týden nic není (ale upřímně, moc ten tvůj tréninkový plán nechápu, jaký to má mít výhody)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >