Dva potraty a do třetice všeho dobrého?

Anonymní
12.9.21 21:11

Dva potraty a do třetice všeho dobrého?

Ahoj, je tady někdo s podobným příběhem, kdo má za sebou dva potraty a na potřetí to vyšlo? Obavám se, aby případně třetí těhotenství nemělo stejný důsledek jako dvě předchozí.

Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.9.21 21:17

Známá takto 3 potraty, vždy od 6-10tt a čtvrté naprosto bez problémů.

• Citovat
  • Nahlásit
3359
12.9.21 21:23

Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25347
12.9.21 21:26

Ja 2× potratila a ze třetího mi doma běhá dvouletý syn :) ale musela sem tomu dát pár měsíců čas, abych se srovnala fyzicky i psychicky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 21:28

Mám za sebou 3 potraty, všechny hned ze začátku těhotenství… napočtvrté jsem otěhotněla a celé těhotenství probíhalo úplně bez problémů a teď jsem těhotná podruhé a to se povedlo úplně na první dobrou - a blížím se už ke konci a zatím taky úplně bezproblémové těhotenství. Takže držím pěsti! :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj, je tady někdo s podobným příběhem, kdo má za sebou dva potraty a na potřetí to vyšlo? Obavám se, aby případně třetí těhotenství nemělo stejný důsledek jako dvě předchozí.Děkuji

Potrat, dítě, potrat, dítě.

2 potraty po sobě jsou v 95 procentech případů náhoda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 21:51

Děkuji moc všem za zprávy :srdce: doufám až potřetí uvidím pozitivní TT bude pozitivní těhotenství až do konce :) a to už jedno dítě mám šestileté na první dobrou a bez komplikaci

• Citovat
  • Nahlásit
394
12.9.21 21:53

Ano. :) 2× potrat a na třetí pokus to vyšlo a běhá mi doma 2 letá holčička. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
12.9.21 22:11

3* potrat pak 1*mimodelozni kdy jsem. Málem umřela a pak dcera. Dva potraty jsou vcelku běžné.. Říká se že až 40% těhotenství zkončí do 12tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.21 22:19

Mám za sebou 3 potraty, až čtvrté těhotenství bylo úspěšné. To jsem měla hned od pozitivního testu v 10 DPO nasazený utrogestan a anopyrin.
Držím pěsti :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
39
12.9.21 22:22
@Anonymní píše:
Děkuji moc všem za zprávy :srdce: doufám až potřetí uvidím pozitivní TT bude pozitivní těhotenství až do konce :) a to už jedno dítě mám šestileté na první dobrou a bez komplikaci

Měla jsem to stejně, poprvé těhotenství bez problémů, podruhé a potřetí zamlkly potrat během půl roku, pak jsem si řekla, že rok si dáme pauzu a teď máme 5 letou cácorku, můj gynekolog mě předepsal léky na ředění krve pro jistotu, zda bych mimco donosila bez toho to nevím. Drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1873
12.9.21 22:39

Jedno zamlklé těhotenství a jeden samovolný potrat (obojí 7tt)
Rok pauza.. (chtěla jsem si od toho odpočinout)
Při třetím těhotenství jsem brala hned od pozitivního testu (šla jsem nějak za par dni na ultrazvuk) do 15tt gynprodyl.
Nakonec to byl akutní císař 35+5 kvůli preeklampsii s HELLP syndromem… ale doma mi už běhá 18m dcera :srdce: zdravá a moc šikovná :srdce: příští rok se chceme začít snažit o druhé.. tak jsem sama zvědavá.. jak to půjde :) držím palce a snad se brzo šťastně podaří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
12.9.21 22:55

2× samovolný potrat a pak už úspěšné těhotenství. Ale nervy jsem měla, to jo, proto jsem taky šla k doktorovi na první prohlídku až později, abych měla jistotu, že bude vidět už i srdíčko, ale zase tak, abych stihla první screening. Přeju ti, aby ti to napotřetí už taky vyšlo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.9.21 23:12

Zdravím, tak já zrovna prožívám čtvrté těhotenství. První těhotenství - narodil se syn, vše v pořádku. Druhé těhotenství - krvácení, potrat s revizí 9tt. Třetí těhotenství - vše probíhalo jak má skoro, nicméně ve 20tt zjištěna VVV holčičky, neměla ani jednu ledvinu+ nějaké abnormality, zjištěny po pitvě, takže indukovaný potrat (porod) musela jsem normálně rodit. No a nyní čtvrté těhotenství - již ne tolik plánované, ale zatím vše v pořádku, jsem nyní 11tt.

Záleží jak se budeš cítit :kytka: :srdce: Držím pěstičky. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1934
12.9.21 23:18

Potrat, dcera, syn, potrat, potrat, dcera, syn. Poslední syn na první dobrou při plném kojení - jsou od dcery 13 měsíců.
Nehaž flintu do žita :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat