Dva pozitivní testy pak nic

Anonymní
1.12.19 00:44

Dva pozitivní testy pak nic

Ahoj, dělala sem si dva těhu testy oba byli pozivní, pak nato za dva dni sem začala krvácet přímo v ten den co sem měla dostat menstruaci, mohla sem byt těhotná a plod odešel s mesičkama?? Teď po tom všem mám jen jednu čárku :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
309
1.12.19 00:49

Biochemické těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6859
1.12.19 01:07

Ano, s největší pravděpodobností biochemické těhotenství nebo prostě nebylo něco v pořádku :nevim: Pokud se tomu chceš vyhnout, testuj až po vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3274
1.12.19 01:15

Jo jo, bohuzel to se muze stat. Netestuj radsi pred ms usetris si zklamani..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
1.12.19 02:16

To se stalo moji kamarádce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
1.12.19 08:48

Zažila jsem to asi šestkrát, tělo se prostě zbavilo embrya, které nebylo kvalitní. Je to naprosto normální proces a přesně ten důvod, proč se nemá testovat před menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
3.12.19 19:23

Zrovna sem tím prošla zjistili mi biochemické těhu 3tehotenskych testu pozitivní hcg pozitivní.. vše začalo klesat a pak dorazila MS.. Jo a na UZ ani tečka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12542
4.12.19 11:46

Holky a když ms nepřijde tak se dá předpokládat, že to není nekvatlitní embryo :(? Mám za sebou potrat kvůli vv a hrozný strach. Proč se uchytí i „špatná“ embrya někdy :/?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18997
4.12.19 13:13

Embryo vylučuje určité látky podle kterých tělo pozná, jestli je v pořádku nebo ne. Jindy má zase genetickou vadu, která ho nenechá dojít do delšího stádia vývoje. Vývojové vady vznikají až v průběhu dělení, proto takové embryo může zahnízdit a vyvíjet se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
4.12.19 14:38

:palec: souhlas s Janli

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12542
4.12.19 14:57

@Janli bohužel přesto se takové děti rodí- např. Downův syndrom :( :nevim:.Jakto, že tělo taková „emrya“ teda neumí vyselektovat? Nejde mi to do hlavy…a bojím se že mě znovu potká něco hrozného :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat