Dva pracovní poměry - jak to tedy je?

5931
15.2.16 23:18

dva pracovní poměry - jak to tedy je?

Hezký večer,

tady ne emiminu mi všichni tvrdí, že můžu mít pracovních poměrů kolik chci atp.

Tak proč mi personalistka řekla, že prostě musím dát u současného zaměstnavatele výpověď a že mám donést zápočtový list?

Jedná se o státní sektor.

Nyní jsem u původního zaměstnavatele na rodičovské dovolené až do listopadu, do nové práce bych měla nastoupit teď v březnu.

Obě práce jsou na plný 40hod úvazek, každá je jiná (není potřeba souhlas prvního zaměstnavatele).

Tak jak to tedy je?

Co mám tedy personalistce říct? Že se spletla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71498
15.2.16 23:23

@Caitlyn A nebudeš náhodou v tom státním sektoru státní úředník - tedy nikoliv zaměstnanec podle zákoníku práce, ale podle služebního zákona?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
15.2.16 23:30

@j.a.n.i1
píši sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
15.2.16 23:36

@Caitlyn spíš si prostuduj pracovní smlouvu… někdy to možné není, třeba policisté nemůžou mít, někdo má přímo dané, že nemůže pracovat ve stejném oboru a podobně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
15.2.16 23:44
@Regina Hero píše:
@Caitlyn spíš si prostuduj pracovní smlouvu… někdy to možné není, třeba policisté nemůžou mít, někdo má přímo dané, že nemůže pracovat ve stejném oboru a podobně…

Ok, mě to jen zaskočilo.
Chtěla jsem to pochopit a proč to tak je :nevim:

Každopádně tuhle příležitost si nenechám ujít, taková příležitost přichází snad jen párkrát za život :think:
Byla jsem vybrána z cca 500 uchazečů 8o paní co se mnou dělala pohovor, se mnou byla moc spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58735
16.2.16 06:32

@Caitlyn jj, je to tak. Ve státním sektoru, pokud budeš mít služební poměr, tak nemůžeš vykonávat další činnosti vč osvč atd.. takže to bude asi proto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
16.2.16 10:06

@martina.se
Ok, díky za objasnění :oops: :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...