Dva sexuální partneři - možnost otěhotnění

Anonymní
21.10.19 06:54

Dva sexuální partneři - možnost otěhotnění

Je mi jasné, že mě ukamenujete. Dostala jsem se v životě do fáze, kdy nevím, co vlastně chci. Tak to je takové zamotané. Rok a půl jsem mela přítele. Jenže to neklapalo, jak bych si představovala, jedine, co bylo perfektni, byl sex. Rozesli jsme se. Cca mesic po tom jsem poznala muze, ktery je zadany, ale navrhl mi milenecky vztah. Protože se mi moc libil, souhlasila jsem. Tak se obcas scházíme a spime spolu. Jenze zacal se mi ozyvat bývalý, ze o mě nechce přijít a navrhl mi, jestli bych se s nim nechtela schazet aspon na sex. Odolavala jsem, ale nakonec jsem podlehla :(. A ted je to tak, ze s „byvalym“ se schazim cca jednou za 14 dni. A s „milencem“ take. Ani jeden nepouziva kondom!!! Nechteji!! Ja tedy sice beru prasky, ale i tak mam strach, ze otehotnim. Jaka je sance otehotnet i pres prasky? Odsudte me, nic jineho si nezaslouzim :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
21.10.19 06:57
:lol: :lol: :lol: :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
19926
21.10.19 06:59
@Anonymní píše:
Je mi jasné, že mě ukamenujete. Dostala jsem se v životě do fáze, kdy nevím, co vlastně chci. Tak to je takové zamotané. Rok a půl jsem mela přítele. Jenže to neklapalo, jak bych si představovala, jedine, co bylo perfektni, byl sex. Rozesli jsme se. Cca mesic po tom jsem poznala muze, ktery je zadany, ale navrhl mi milenecky vztah. Protože se mi moc libil, souhlasila jsem. Tak se obcas scházíme a spime spolu. Jenze zacal se mi ozyvat bývalý, ze o mě nechce přijít a navrhl mi, jestli bych se s nim nechtela schazet aspon na sex. Odolavala jsem, ale nakonec jsem podlehla :(. A ted je to tak, ze s „byvalym“ se schazim cca jednou za 14 dni. A s „milencem“ take. Ani jeden nepouziva kondom!!! Nechteji!! Ja tedy sice beru prasky, ale i tak mam strach, ze otehotnim. Jaka je sance otehotnet i pres prasky? Odsudte me, nic jineho si nezaslouzim :(

Jestli je nebereš jako lentilky, nezvracíš nebo nemáš průjmy, pravděpodobnost otěhotnění je téměř nulová. Antibiotika mohou účinnost snížit. Ovšem - i tak, vzhledem k jejich a tvé sexuální velkorysosti, bych na kondomu trvala. Nějaká pohlavní nemoc je docela taky nepříjemná věc.

Příspěvek upraven 21.10.19 v 07:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2910
21.10.19 07:02

„Strasne moc me oba chteji, ale podminky si diktuji oni.“ Neboj se otehotneni ale toho, co ti poslou od manzelcinych milencu. Kolik ti je? Ja tohle vedela v 16 a to tehdy nebyla osveta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 07:10

Nebála bych se otěhotnění, ale pohlavních nemoci!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10746
21.10.19 07:11

@Russet Tak to asi nečteš zdejší diskuze :mrgreen: pravděpodobnost otěhotnění se naopak rovná téměř jistotě, většina otěhotní přes antikoncepci :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20668
21.10.19 07:19

No, pokud ti to vyhovuje, chrapat se dvema chlapama, co pro zivot stoji za houno, tva vec, kdyz v zivote nechces vic, Nebo aspon zatim a jen sve telo propujcujes.Ale zase takove terno, jak po tobe prahnou, to asi nebude, kdyz podminky si nastavuji oni.Ty ses ale naprosto pitoma, ze riskujes pohlavni nemoci, nechapu to…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 07:47

Jak říkala moje babča „odříkaného největší krajíc“ Jestli se bojíš, že otěhotníš tak ať si nasadí gumu. Kdyby prášky nebrala tak co? A zadanej jede bez kondomu u tebe i doma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12350
21.10.19 07:49

To musi byt slusna pyramida, zajimalo by me, kolik vas v te posteli je nakonec doopravdy propojenych.
Na kondomu bych trvala!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
21.10.19 08:02

Přesně někoho takového už dlouho hledáme, určitě nám napiš. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.10.19 08:29
@wildcherry píše:
No, pokud ti to vyhovuje, chrapat se dvema chlapama, co pro zivot stoji za houno, tva vec, kdyz v zivote nechces vic, Nebo aspon zatim a jen sve telo propujcujes.Ale zase takove terno, jak po tobe prahnou, to asi nebude, kdyz podminky si nastavuji oni.Ty ses ale naprosto pitoma, ze riskujes pohlavni nemoci, nechapu to…

Ona taková kujvicka jako zakladatelka je taky terno :poblion: :pocitac: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11345
21.10.19 10:06

Myslíš, že těhotenství je v tomhle případě tvůj největší problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
21.10.19 10:12

Hele a můžu se jenom ze zvědavosti zeptat, proč to děláš? To potřebuješ tolik „nekomplikovaného“ sexu, nebo co z toho máš? Hlavně ta situace s bývalým mi tedy přijde docela ponižující.
Pro mě je tohle, hlavně u ženských, nepochopitelný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20668
21.10.19 11:03
@TrueIsFalse píše:
Ona taková kujvicka jako zakladatelka je taky terno :poblion: :pocitac: :zed:
:palec: :lol: Jsem si rekla, ze dneska budu ale mila, vis :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19926
21.10.19 16:54
@Monchichik píše:
@Russet Tak to asi nečteš zdejší diskuze :mrgreen: pravděpodobnost otěhotnění se naopak rovná téměř jistotě, většina otěhotní přes antikoncepci :mrgreen:

Však čekám, že příští dotaz téhle osoby bude, kdo je pravděpodobně otec ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama