Dva váčky v začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 16:56
Dva váčky v začátku těhotenství

Ahojte,
minulý týden jsem byla u doktora, kde viděl dva gestační váčky. Potvrdil mi těhotenství (prý 6+4). šla jsem tam z důvodu slabounkého špinění, minule jsem o miminko přišla, tak jsem chtěla odbornou radu.
Doktor viděl dva stejně velké váčky, v jednom terčík, ještě bez srdíčka. u druhého si nebyl jistý, jestli se jedná o syndrom mizející dvojčete (to kvůli tomu špinění) nebo o malý hematom.
Pozval si mě tam za týden znova, ale ráda bych se zeptala na zkušenosti, zda by i z druhého váčku mohlo být mimčo? Případně kdyby se jednalo o hematom, co by to pro mě (i těhotenství) mohlo znamenat?
děkuji moc,
omlouvám se za anonymitu.

Reakce:
Janli
Kelišová 6273 příspěvků 08.09.18 17:03

Měla jsem to samé. Jedno zaniklo, druhé zůstalo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Opil se a pak se svlékal? Nové svědectví v případu údajného zbití Jana Tuny

Reportér Jan Tuna (45) tvrdí, že ho během vánočního večírku v pražském klubu... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >