Dvakrát potrat. Mám čekat na genetiku nebo zkoušet dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
szamara
Stálice 70 příspěvků 24.07.18 10:29
Dvakrát potrat mam čekat na genetiku nebo zkoušet dal

Ahoj holky mám za sebou dva potraty jeden SP a druhý zamkly vše dva měsíce po sobě teď jsem měsíc a půl po revizi čekáme na genetiku než nám poslou termín ale mám nutkání to zkoušet znova jakej máte na to názor holky :nevim:

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11019 příspěvků 24.07.18 10:33

Počkala bych taky mám za sebou letos 2 SP a dr mi řekla že to mohlo být moc brzo po sobě proto se to druhé nechytilo :think: prý maji být mezi každým snažením a potratem alespoň 2 cykly.

szamara
Stálice 70 příspěvků 24.07.18 10:41

Aha tak děkuji moc tak já skusim teda ještě počkat já jinak potratila oba v 11tt můžu se zeptat kdy ty prosím ? :(

Kriss Tina
Extra třída :D 11019 příspěvků 24.07.18 11:04

@szamara já v 6tt a 7tt.

szamara
Stálice 70 příspěvků 24.07.18 11:10

@Kriss Tina aha takže na začátku no mě je právě divné že vždy potratim v 11 tt a vždy jsem nemocná tak nevím čím to může byt :,( :,(

Kriss Tina
Extra třída :D 11019 příspěvků 24.07.18 11:18

@szamara počkej na tu genetiku, snad na něco přijdou, u mě je to taky divné, protože už jedno dítě mám a všechno probíhalo napoprvé a úplně hladce :nevim:

Tardulka
Závislačka 3637 příspěvků 24.07.18 12:04
@szamara píše:
Aha tak děkuji moc tak já skusim teda ještě počkat já jinak potratila oba v 11tt můžu se zeptat kdy ty prosím ? :(
já když měla obě ZT, tak tomu vždy předcházela cca 2-3 denní teplota, průjem, šílená, ale fakt šílená zimnice, prostě mi bylo blbě. Pak jak když utne nic. A na utz už nebilo srdíčko. Taky by mě zajímalo, čím to bylo tyhle zimnice :think: Ptala jsem se doktorů a ti mi řekli, že prostě od toho potratu. ZT byly v 9. a v 11.tt.
brutusnikki
Kecalka 145 příspěvků 24.07.18 22:35

Zakladatelko, měla jsem 2 ZT (předtím téměř ukázkové těhotenství) s revizí během cca 6 měsíců. Po druhém ZT jsem dostala žádanku na genetiku a dostala termín za dalšího půl roku. Během té doby jsme zkoušeli dále, ono to i vyšlo, tak jsem na genetiku zavolala, že už jejich služby nepotřebuju. Tam mi jen řekli, že ok a kdyby opět nic, mám zase zavolat. Naštěstí tentokrát vše proběhlo bez problémů. I u tebe to mohla být jen náhoda… Tyto věci se bohužel prostě stávají :(

Váš příspěvek
Reklama