Dvě //, ale strach z mimoděložního těhotenství

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 01.02.11 13:56
Dvě //, ale strach z mimoděložního těhotenství

Ahoj, 7 den po ketu jsem si dělala test a byl lehounce pozitivní a další dny čárka silnější a silnější, až ty poslední 3 dny je čárka pořád stejná sice neslábne, ale ani neni silnější. Zítra MS a ve čtvrtek mám jít na krev, mám trochu strach z mimoděložního těhotenství, že ta čárka už neroste? Možná zbytečně šílim, ale někde jsem četla, že při mimoděložním těhotenství hcg roste pomalu. Žádný bolesti nemám, ale ten strach, že to zase dopadne blbě. Mám sice doma 3 letého klučinu, ale strašně bych mu chtěla pořídit sourozence, už to dvakrát nevyšlo, tak mam strach z dalšího zklamání. Děkuji předem za všechny rady a postřehy.

Přečtěte si článek: Mimoděložní těhotenství a těhotenský test

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mofiz
Závislačka 2684 příspěvků 01.02.11 14:02

Ebinko, rada zní takto.. začni se stresovat až bude důvod. :wink: vím, že se to snadno říká, ale stejně nic neovlivníš.. dej si něco dobrého nebo si jdi do kina a odreaguj se stres je největší nepřítel :hug:

opinka
Kelišová 5285 příspěvků 01.02.11 14:07

Ebinko, přesně stejnou sérii testů jsem tady dávala v listopadu já, taky se strachem, že něco není v pořádku, když čárka přestala sílit. Někdo mi tu tenkrát napsal, že je to normální, že kolem 13 DPO čárka několik dní jakoby zůstává pořád stejná a znovu se to rozjede okolo 18 DPO. Byla jsem tak vděčná za tu radu, protože to byla pravda. Když jsem si pak dělala test za pár dní, byla tam tlustice jak blázen. Teď jsem v 16. týdnu těhotenství, tak se ničeho neboj, určitě bude i u tebe všechno v pořádku. Držím ti pěsti.

RadanaH
Kelišová 7213 příspěvků 01.02.11 14:09

jako tady neni co radit,jen pockat a verit,ze to bude dobre…myslim,ze si tim projde kazda,i ja mela strach,ale nejhorsi je,ze ac by ses snazila jakkoliv,tak to nijak neovlivnis…strach budes mit cele tehotenstvi…jak se ti potvrdi,ze nemas mimodelozni,tak budes resit,jestli se ukaze srdicko,pak zas budes resit,jestli vse roste jak ma a to srdiko se nazastavi…pak se bojis screeningu…dal jsem zatim nedosla,ceka me to…

hašlerka
Závislačka 3119 příspěvků 01.02.11 14:30

Ebi, mě připadají ty testíky naprosto v pořádku, myslím, že se nemáš čeho bát.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 01.02.11 14:30

No já si hlavně myslím, že čárka i na stejném testu nemá moc vypovídající hodnotu. I takový test má strop a dál se prostě zbarvovat nemá kam. Mě se třeba stalo, že jsem měla na jednom testu dálnici a na dalším byla čárka mnohem slabší. Samozřejmě jsem taky šílela, ale všichni mě klidnili, že se liší i stejné testy třeba s jinou šarží. Samozřejmě bylo všechno v pořádku a dneska jsme už v 22.týdnu. :palec: Takže se zbytečně neplaš, já si myslím, že není proč. Ty tvoje testy jsou úplně normální.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 01.02.11 14:43

Intenzita čátky na těhotenském testu neříká nic o prosperitě těhotenství. To jsou slova gynekologa, ne moje ;) .

Já jsem měla dokonce test dělaný později s druhou čárkou slabší než na testu o týden dříve a taky jsem byla vyplašená. A to byly testy ze stejné krabičky, takže by se dalo předpokládat, že stejné. Mj záleží i na koncentraci moči, a tu mít stejnou fakt nemusíš.

Držím pěstičky a moc přeju, ať to vyjde :kytka: .

Evu81
Stálice 52 příspěvků 01.02.11 14:48
Ebinka píše:
Ahoj, 7 den po ketu jsem si dělala test a byl lehounce pozitivní a další dny čárka silnější a silnější, až ty poslední 3 dny je čárka pořád stejná sice neslábne, ale ani neni silnější. Zítra MS a ve čtvrtek mám jít na krev, mám trochu strach z mimoděložního těhotenství, že ta čárka už neroste? Možná zbytečně šílim, ale někde jsem četla, že při mimoděložním těhotenství hcg roste pomalu. Žádný bolesti nemám, ale ten strach, že to zase dopadne blbě. Mám sice doma 3 letého klučinu, ale strašně bych mu chtěla pořídit sourozence, už to dvakrát nevyšlo, tak mam strach z dalšího zklamání. Děkuji předem za všechny rady a postřehy.

Ver mi ze carka na testu vubec nema co delat s tim, ze to je mimodelozni. Ja jsem uz jedno prodelala a carky byly krasne tlusty, ale v patym tydnu jsem s krvacenim a bolesma byla sanitkou odvezena do nemocniec. Driv se to stejne neda poznat. Nesmis se takhle zbytecne nervovat!!!!Urcite to bude v poradku.

Andik333
Neúnavná pisatelka 15535 příspěvků 01.02.11 17:13

Ebi, ty testy máš úplně ukázkové. Ty čárky nesílí tak rychle, neboj. Dám ti sem fotky testů z mých dvou těhotenství… Ta krev ti řekne víc, ale chce to jít dvakrát ob den.

Andik333
Neúnavná pisatelka 15535 příspěvků 01.02.11 17:14

A druhý

Dasha01
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 01.02.11 17:21

Ahoj, neboj se ty testy vypadají dobře a hodně poznáš taky podle hodnoty HCG z krve. Prodělala jsem mimoděložní po KET a hodnoty 12 dnů po KET byly jen 95, ale pořád se zvyšovaly a v 5. týdnu jsem začala mít bolesti a špinit.

Ebinka
Povídálka 14 příspěvků 02.02.11 09:13

Ahoj, moc děkuji za podporu. Dnes jsem si dělala test a čárka je stejně silná, jako ta kontrolní, tak jsem moc ráda :lol: manžel má názor, že to je holka a ty tři dny se parádila :-D MS nedorazila a to chodí přesně na den. Zítra jdu na krev, tak uvidime 8-o Tak ještě jednou díky a napíšu, jak jsem dopadla na krvi.

EvaG
Extra třída :D 10778 příspěvků 04.02.11 10:09
Ebinka píše:

Ahoj já se taky bálaa, test mi to ukázal až 4.den po vynechané ms, a to jen 2 ze 4, ty kvalitní vůbec ani 5. a 6. den. Uvidíš, že to dobře dopadne, obavy myslím jsem měly všechny. Hledala jsem na netu a našla si všechny příznaky mimoděl. těhu. Adi tak dva týdny po vyn.ms se mě to objevilo pškně, ale začala jsem mít bolesti v podbříšku tak jsem zajela k doktorce a ta mi udělala uz a vše bylo v pořádku.

Držím pěsti

panenka87
Extra třída :D 13265 příspěvků 17.03.17 19:49

Pěkný večer přeci, obracím se na vás, mám velký strach.
V sobotu 11.3 jsem dostala měsíčky, v termínu. Den před tím jsem si dělala těhotenský test. Byl negativní. Za pár dní na to, jsem cítila divně, tak jsem zkusila test a byl slabě pozitivní. Říkám si jestli za to nemůžou léky, co beru, protože tenhle cyklus se připravuji na KET. V centru mi řekli, že by to těmi léky nemělo být, ať přijdu na krev. Tak včera byla krev 43,9…takže hodnota mála. Zítra zkusím ještě test, tak uvidím jestli zesílí. Dnes jsem ještě malinko špinila. Nic mě nebolí. Jinak v pondělí mám jít znovu na krev.
Co se to děje? Buď došlo k otěhotnění těsně před menstruací, nebo to bude biochemické těhotenství nebo mimoděložní?. Mám strach. Ale ne paradoxně o to, že by mi vzali vejcovod ale že mi praskne, já budu doma sama se synem a bude zle. Doufám, že bych to hned poznala. Prostě mám černé myšlenky a strach o život, vzhledem na syna :zed:
Musím se uklidnit a doufat, že kdyby něco, poznám to včas :think:

mis29
Kecalka 380 příspěvků 18.03.17 14:37

@panenka87 jsou možné všechny varianty které jsi vypsala. V pondělí budeš chytřejší. mimoděložní by ti tak rychle neprasklo. Měla jsem dvakrát, jednou neprosperující a operovali mě až v 8 tt a podruhé prosperovalo a na sál mě brali v 6tt. Bohužel teď ti nezbývá nic jiného než čekat. Snad ti to dobře dopadne, držím pěsti :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >