Bojím se, aby se manželství nezvrtlo v trojúhelník

Anonymní
25.7.13 11:28

Dvě baby na jednoho chlapa

Ahoj, jsme s manželem přes deset let spolu, s jeho bývalkou jsme se stýkali docela často, vycházíme spolu všichni naprosto v pohodě, ale poslední půlrok se stýkáme pořád častěji, jezdíme spolu nakupovat, koupat se, v sobotu jsme u ní byli na oslavě a přespali tam, včera jsme se byli koupat a pak si u nás dali pivko, manžel jí odvážel někdy v 11 v noci domů, jen proto, že sebou neměla věci do práce, jinak by tu přespala. Nevadí mi to, rozumíme si, jsme si hodně podobné, jak vizuálně, tak povahově. Jen přemýšlím nad tím, jak dlouho to může takhle fungovat, mám pocit že manžel se od ní nedokáže urvat, byla to jeho první láska, vím že jí má rád. Máte to tak někdo taky? Může mít chlap dvě ženy s tím, že by dokázal spát jenom s jednou? Bojím se aby se to nějak nezvrtlo a aby mě jednou nepřesunuli na druhou kolej. Máte někdo (manželství)ve třech?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7797
25.7.13 11:30

To je mazec 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24128
25.7.13 11:31

Nejsem zarlivka, ale neumim si predstavit se stykat nejak vic s jakoukoliv zenou ktera spala driv s mym manzelem. Pro me je to proste neprijatelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860
25.7.13 11:32

Nemám a ani bych to nesnesla, přijde mi to divný, i když samozřejěm v jiných kulturách je to běžný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5648
25.7.13 11:34

Proč se manžel rozešel s bývalkou? Nebo proč ona s ním? Přijde mi, že pohodový vztah mají i ze slavných rodina Decastelo. Bývalá manželka Štěpánka si také rozumí s Evou velice dobře..Jak to může fungovat nechápu, ale asi záleží na tom, jaký máš ty vztah s manželem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
25.7.13 11:36

Proc divny? Ja se bavim a schazim ze vsema 3 bejvalkama meho manzela a neprijde mi na tom nic divneho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 11:36
@Kyslíková píše:
Proč se manžel rozešel s bývalkou? Nebo proč ona s ním? Přijde mi, že pohodový vztah mají i ze slavných rodina Decastelo. Bývalá manželka Štěpánka si také rozumí s Evou velice dobře..Jak to může fungovat nechápu, ale asi záleží na tom, jaký máš ty vztah s manželem.

Smanželem mám skvělej vztah, rozvedli se protože ona se nechtěla odstěhovat od své matky, on s ní zase nechtěl bydlet. Maminka už jí zemřela.

• Nahlásit
  • Citovat
58740
25.7.13 11:37

Jéje, švédská trojka :mrgreen: to bych nedala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř. G12
25.7.13 11:37

Může to fungovat. ale může se stát, že se ona k němu teď bude chtít vrátit…

• Nahlásit
  • Citovat
4466
25.7.13 11:38

Samozřejmě, že to může fungovat. Jde o to, jak dlouho vydrží manžel spát jen s tebou a nebo za jak dlouho vás požádá, abyste s ním spaly obě. Najednou 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58740
25.7.13 11:38
@Anonymní píše:
Smanželem mám skvělej vztah, rozvedli se protože ona se nechtěla odstěhovat od své matky, on s ní zase nechtěl bydlet. Maminka už jí zemřela.

proč mám z toho pocit, že tím, že jí mamka umřela, tak mezi nima zmizela dřívější překážka? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.7.13 11:39

Ahoj, znám pár připadů z mého okolí a musím říct, že to vzdy skoncilo tak, že spolu zustali dva a treti musel odejit. Byt tebou, urcila bych si s manzelem hranice. Na rovinu bych mu rekla, co je ok a co uz je moc. Nevim jaky mate vztah, ale my si takhle vyrikǎe vsechno. Aspon oba vime na cem jsme. A klidne bych do konverzace zapojila i bejvalku. Aby i ona znala hranice. Hodne stesti :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
7214

Hmmm, tak to by se mi moc nelíbilo… A rozvod nebyl zas až tak z nějak vážnýho důvodu. Teď už v tom maminka nehraje roli, tak to bych se docela bála…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
@Anonymní píše:

hmm, tak to hlavni problem, co meli, uz je vyreseny, ze? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2803

A ona nikoho nemá!? Fungovat to může pouze tehdy, když ona bude mít šťastný partnerský vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama