Dvě čárky, krvácení a zklámání

Anonymní
24.8.11 09:44

Dvě čárky, krvácení a zklámání

Ahoj holky, před pár dni jsem objevila ducha na testu a i když to nebylo čekané, tak jsem se zaradovala. Dalších pár dni čárka posílila a já jsem se objednala na gyndu. jenže jsem tam musela dřív. Přišlo krvácení, nejdřív to dost bolelo a pak vůbec ne. Slabší než bežné menzes, ale pan doktor řekl, že to vypádá špatně, na sonu nic vidět není (brzo, jen 4tt+3) a asi ani nebude. Přestali mě bolet prsa a BT začala pomalu klesat i když ještě pořád drží nad hranici. Pěkně jsem si to obrečela, protože je to moje první těhotenství a radovala jsem se tomu jen 4 dny. Proč jen měřím BT, tak bych si jen myslela že jsem dostala nějakou slabší menzes? A teď takové zklámání. V práci nemůžu myslet na nic jiného, když jsem včera šla domu kolem dětského hříště, jsem se rozbrečela. Manžel mě podporuje, ale my jsme to neplánovali, takže nemůže vědět jak asi se citím a řekla bych že mu to ani nevá…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23561
24.8.11 09:51

Anonymní, je mi líto co tě potkalo, ale bylo to na začátku a rychle to přebolí. Miminko nejspíš nebylo v pořádku a tělo si s ním samo poradilo. Máš štěstí, že si nemusela na revizi a můžete se snažit dál, ono se brzo povede znova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
24.8.11 09:51

mozna muj prispevek vyzni necitlive,ale ver ze to myslim v dobrem…

„bud rada“ opravdu to davam do uvozovek,ale mnohdy priroda vi co dela,ono lepsi,kdyz to takhle skoncilo,nez kdyby jsi chodila na utz,videla jak embrijko se vyviji,tluce srdicko a prestane a musis na revizi-to se stava docela casto v prvnim trimestru,znam i pripady kdy to bylo v druhem,ze musela holka jit na potrat vuli vyvojovym vadam…

ja byla na revizi v 10tt,takze vim jak boli ztrata, i kdyz takhle casna…

ale nicmene je skoda,ze se tohle stava,ale verim ze nekdy to ma duvod,ale boli to,stve…

drz se a prekji brzo // a normalni tehu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17629
24.8.11 09:54

souhlasím s holkama, že je to takhle časně asi snadnější, ale nemůže to určitě zmírnit to zklamání a smutek, hormony lítají, buď na sebe opatrná a starej se o sebe…partner vůbec nemůže tušit, co se v tobě děje, ten můj by se choval podobně, ať jsi brzo ok :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23561
24.8.11 09:59

Můj manžel se po revizi taky choval, jako že mu to nevadí a pak jsem se časem dozvěděla jak ho to sebralo. Byla jsem na revizi v 9tt. Chlapi se s tím perou sami v sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71942
24.8.11 10:02

Možná to bude znít ošklivě, ale začni dodržovat zásadu testovat až při několikadenním (třeba 5 dní, i více, pokud nemáš úplně pravidelný cyklus) zpoždění MS, ušetříš si tím spoustu nervů a zklamání, protože tyhle časné „potraty“ jsou relativně běžné, akorát o nich člověk většinou neví, má jen pocit, že se mu malinko zdržela MS, někdy je třeba i v termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31744
24.8.11 10:16

To mě tak moc mrzí.Zažila jsem to samé v dubnu,měla jsem ale zpoždění několik dní.Pak dva testy pozitivní a než jsem došla k doktorce tak krvácení a pohotovost.No jo,hold to opravdu ta příroda tak chtěla :-( Navíc rok před tím jsem byla na revizi v devátém týdnu-zamlklý potrat :cry: A to bylo teda horší,protože jsem i slyšela srdíčko.
Zakladatelko nezoufej,rána přebolí a vy budete už brzy jásat nad miminkem.Až čtvrtina všech těhotenství takhle končí :-( A bohužel my co se testujeme dřív víme,že něco bylo.
Jinak já jsem teď taky 4+3 a ještě jsem nebyla u doktora a moc se bojím,právě toho,co se stalo tobě 8-o a mě před pár měsíci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8286
24.8.11 10:17

já měla taky zamlklý, samý případ jako ty, ale doktor mi řekl, že důvod proč se tak stalo, je, že mimi nebylo v pořádku a tělo se s tím vypořádá samo, příroda je chytra…
a manžel? ze začátku reakce žádné, až tak třetí den, vzalo ho to hodně, možná víc než mě
Neboj, za chvíli budeš mít zas dálnici a vše dobře dopadne :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1739
24.8.11 16:12

vím jak ti je,mněla jsem to taky :roll: až jsem mněla jít k dr.tak jsem začala krvácet … prostě to tak mnělo být
drž se a přeji brzké // :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama