Dvě čárky na testu před očekávananou menstruací

Anonymní
12.7.20 08:54

Dvě čárky na testu před očekávananou menstruací

Krásný den, předem upozorňuji že nechci odpovědi typu, je brzo na testování, co to řešíš tak brzo atd..???? Udělala jsem si že zvědavosti těhotenský test ještě 6 dní před očekávanou menstruací(ve středu) a vyšla tahle krásná čárka+ digitální ukázal +1-2 týdny./.ale od té doby čárka zůstává stejna zatím nesílí testovala je ve středu, teď je neděle a má mám mít v úterý…ona ta čárka asi bude sílit asi až po vynechání ms žejo věřím že těhotná jsem to poznám :D ;)?
Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

17582
12.7.20 09:00

Tak těhotná jsi, vic bych neresila, az ms nedojde, tak se objednej k dr. Není treba testovat 10×, na sile te carky vubec nezalezi, dulezite je, ze tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12888
12.7.20 09:00

Má silit ob den i před ms.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 09:08

@lachtanice86 i když někdo má slabého ducha třeba po týdnu vynechání? Já udělala test 6 dní před ms to je dost brzo

• Nahlásit
  • Citovat
6336
12.7.20 09:10

Mělo by to sílit, opravdu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4405
12.7.20 09:10

Pokud už máš na testu slabou čárku, tak má sílit Testujes stejným testem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14843
12.7.20 09:13
@Anonymní píše:
@lachtanice86 i když někdo má slabého ducha třeba po týdnu vynechání? Já udělala test 6 dní před ms to je dost brzo

Ono nezáleží na dnech před MS, ale datu ovulace. Pokud najdeš ducha, pak by opravdu měl postupně sílit, pokud máš stejné testy. Protože se zvyšuje HCG bez ohledu na MS.

Ono právě proto se radí netestovat před, protože se opravdu může stát, že to s MS odejde. :( Každopádně držím palce. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14386
12.7.20 09:14
@Anonymní píše:
Krásný den, předem upozorňuji že nechci odpovědi typu, je brzo na testování, co to řešíš tak brzo atd..???? Udělala jsem si že zvědavosti těhotenský test ještě 6 dní před očekávanou menstruací(ve středu) a vyšla tahle krásná čárka+ digitální ukázal +1-2 týdny./.ale od té doby čárka zůstává stejna zatím nesílí testovala je ve středu, teď je neděle a má mám mít v úterý…ona ta čárka asi bude sílit asi až po vynechání ms žejo věřím že těhotná jsem to poznám :D ;)?
Děkuji za odpovědi :)

Určitě těhotná! Gratuluju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4405
12.7.20 09:15
@Anonymní píše:
@lachtanice86 i když někdo má slabého ducha třeba po týdnu vynechání? Já udělala test 6 dní před ms to je dost brzo

Kdyz má někdo slabého ducha po vynechani tak buď měl ovlulaci později a nebo je to neprosperujici těhotenství. Test reaguje na HCG v moči, jak roste tak by měl na to reagovat i test a sílit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
12.7.20 09:17

Holky vidíte tam něco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4405
12.7.20 09:19
@pajki91 píše:
Holky vidíte tam něco?

Vuhec nic a je to celkem i z dalky foceno. Příště trošku blíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3307
12.7.20 09:43

Mě čárka naopak slabla, a nic to neznamenalo. Čárka co se týče tucnosti nic neznamená. Těhotná jsi, a dal to neřeš. Netestuj je to zbytečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.20 09:50

@mackA159 Děkuji :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
209
12.7.20 15:18

Zakl. gratuluji :) treba mas drivejsi ovulaci, proto uz je takto brzy videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
12.7.20 15:20

@pajki91 bohuzel jen jednu carku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu