Dvě děti, jedna unavená máma a táta na baterky

Anonymní
11.10.21 22:25

Dvě děti, jedna unavená máma a táta na baterky

Ahoj, mám dvouletýho a měsíčního syna. Chtěla jsem se vás maminek více dětí zeptat jak si mezi ně dokážete rozvrhnout čas, můj dvouleťák je na mě hodně fixovanej a narození brášky bere velmi statečně ale teď je třeba nemocnej a ja vím že mě moc potřebuje a chce mít u sebe. Jenže miminko bolí bříško a hodně pláče a ja jsem už zoufalá nevím jak to udělat abych se k tomu staršímu vubec dostala. Ja věřím tomu že můj muž se snaží jak může ačkoliv on nikdy nevyleze ze své komfortní zony protože byl vychován jako „sobec“ takže ačkoliv je celý den doma většinu času stráví u počítače. Otázka zní jak, jak mám kruci být oporou pro obě své děti bez toho abych musila neustále volit mezi plačícima uzlíčkama? Jsem naprosto vyčerpaná i když nikdo nepláče ja už je slyším 😭 😭. Zlepší se to? Budou vědět že je miluju oba a nebudou se nenavidět? :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9206
11.10.21 22:30

Tatínka vyhodit z komfortní zóny ven s kočárkem. Tohle opravdu není dobré. Už teď máš vlastně tři děti. Nikdo z prarodičů by nevzal miminko ven?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
665
11.10.21 22:38

Zlepší, já mám sice prvního staršího ale druhý prořval prvních 5 měsíců v kuse…teď mu je 8 měsíců a stejně je hodně náročný. A to tatínek celkem funguje když není zrovna v práci a stejně jsem myslela, že to nedám. Ještě i pracují hormony a vše si musí sednout. A sedne, neboj :kytka: každopádně bych otce zapřáhla, ten počítač by letěl. Snad jste si pořídili děti společně ne? Tak ať se taky snaží. :nevim: prostě si o tom promluvit, nejsi stroj. Držím palce, ono se to s dětmi zlepší..ale s tím mužem bych si nebyla tak jistá, to chce trošku zakročit :think: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11437
11.10.21 22:41

Proč s ním máš dvě děti? Ještě tak blízko sobě? S takovým člověkem bych neměla ani jedno. Dupni si a zapoj ho do péče o JEHO děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
11.10.21 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, mám dvouletýho a měsíčního syna. Chtěla jsem se vás maminek více dětí zeptat jak si mezi ně dokážete rozvrhnout čas, můj dvouleťák je na mě hodně fixovanej a narození brášky bere velmi statečně ale teď je třeba nemocnej a ja vím že mě moc potřebuje a chce mít u sebe. Jenže miminko bolí bříško a hodně pláče a ja jsem už zoufalá nevím jak to udělat abych se k tomu staršímu vubec dostala. Ja věřím tomu že můj muž se snaží jak může ačkoliv on nikdy nevyleze ze své komfortní zony protože byl vychován jako „sobec“ takže ačkoliv je celý den doma většinu času stráví u počítače. Otázka zní jak, jak mám kruci být oporou pro obě své děti bez toho abych musila neustále volit mezi plačícima uzlíčkama? Jsem naprosto vyčerpaná i když nikdo nepláče ja už je slyším 😭 😭. Zlepší se to? Budou vědět že je miluju oba a nebudou se nenavidět? :zed: :zed:

Vykopnout chlapa od počítače a strčit mu ten jeden brečící uzlík?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
11.10.21 22:42

Normálně, vemte dvouleťáka na hřiště a mimino nechte doma. Miminu je ještě jedno, jestli nosí matka nebo otec, ale dvouleťák si to uvědomuje, že se mu nevěnujete. Otec tu flašku s mlíkem zvládne dát, nosit na ruce taky a víc toho dělat na tu hoďku a půl nemusí. Takhle dělat obden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
11.10.21 22:44

Zkusila bych poresit to boleni bricha miminka. Kapicky, cviceni nohama, rourka, teplomer. Proste cokoliv, co pomuze. Predpokladam, ze sobec u pocitace financne zajistuje rodinu? Tak se musi taky protahnout a nabalit mu ven kocar s miminem+domluvit, co konkretne bude mit na starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
11.10.21 22:45

To je snadne, jedno dite se stara maminka, druhe tatinek a podle potreby se prohazujete. Tatinek si na komfortni zonu bude muset odvyknout, rozpulit se nejde a jsou to i jeho deti, i kdyz se mu to možná hned libit nebude :think: ale jaky pak s nima bude mit do budoucna vztah, kdyz s nimi bude, jen kdyz se to hodi. Idealne se spolu domluvit, ze takhle to proste dal nejde a koho by si tedy chtel vzit na starost, kdyz je to nutne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 22:45

@Ariadne bohužel, tatinek jezdit s kočarem nechce, tatinek nechce nic se starším začal aktivne spolupracovat az letos kdyz v mym 3trimestru kdy spolu zacli jezdit na nakup a ted v sestinedeli se spoku koupou ale tim veškera aktivita končí. Snaží se teď být s malým když jdu uspat staršího ale nevim jestli mu malej nevěří nebo co je za problem, ve chvili kdy spolu zustou samy tak spustí jak siréna, to pak musim jít ja a poslat partnera za starším aby ho uspal, ten pláče protože chce mě, teď si teda oba beru k nam do postele a jdu holt spát s nima v osm ale bohuzel mi je muz nepohlida ani na ro abych se poradne vykoupala takze vzdy jen takova rychla nutna sprcha a konec. Moji rodiče pracují a mají ještě 10letý dvojčata a tchýně se teď odstěhovala dál od nás a je v onkologicke peči takže kočar prarodiče nevyvezou. A ja jsem bohužel trouba a nedokažu si u chlapa dupnout a vysvětlit mu že nemůže od rána do noci sedět u kompu a pařit s bezdětnejma kamošema

• Citovat
  • Nahlásit
2431
11.10.21 22:46

Zkus ze sebe nedělat dobrovolně trpitelku a zapojit i chlapa,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2431
11.10.21 22:51
@Anonymní píše:
@Ariadne bohužel, tatinek jezdit s kočarem nechce, tatinek nechce nic se starším začal aktivne spolupracovat az letos kdyz v mym 3trimestru kdy spolu zacli jezdit na nakup a ted v sestinedeli se spoku koupou ale tim veškera aktivita končí. Snaží se teď být s malým když jdu uspat staršího ale nevim jestli mu malej nevěří nebo co je za problem, ve chvili kdy spolu zustou samy tak spustí jak siréna, to pak musim jít ja a poslat partnera za starším aby ho uspal, ten pláče protože chce mě, teď si teda oba beru k nam do postele a jdu holt spát s nima v osm ale bohuzel mi je muz nepohlida ani na ro abych se poradne vykoupala takze vzdy jen takova rychla nutna sprcha a konec. Moji rodiče pracují a mají ještě 10letý dvojčata a tchýně se teď odstěhovala dál od nás a je v onkologicke peči takže kočar prarodiče nevyvezou. A ja jsem bohužel trouba a nedokažu si u chlapa dupnout a vysvětlit mu že nemůže od rána do noci sedět u kompu a pařit s bezdětnejma kamošema

Nechce? Tak si neměl dělat děti, když se nechce starat, prostě vem staršího a jdi s nim pryč a mladšího mu tam nech i bez jeho milostivýho svolení, když uspáváš staršího, neběhej k mladšímu, protože brečí - dokud to budeš dělat, tak chlap nemá potřebu se snažit :nevim:
Jinak: gratuluji k výběru partnera, rozhodně bych si dělala druhý dítě s chlapem, co je nemožnej i s jednim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2865
11.10.21 22:51
@Anonymní píše:

On u toho pocitace nevydelava, ale pari 8o? A kdy chodi do prace? To meni situaci. Tim padem nekompromisne vyfasuje jedno dite. Tohle se nedela, ze jeden pada na usta a druhy se flaka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3903
11.10.21 22:52
Tak jestli partnerovi tolerujes hry na PC přes den, tak ti není pomoci.
@Anonymní píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
11.10.21 22:52
@Anonymní píše:

Nechce jo? Bych mu předvedla takový nechce, že by se nestačil divit.
Nicméně nechápu, proč jsi si k takovymuhle přerostlými dítěti pořizovala to mimino.
Když jako otec stál za prd i s prvním děckem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26457
11.10.21 22:58

Jo a synackove budou mít v tatínkovi moc fajn vzor. To bude srandy kopec, ať se jim nebude chtít doma uklízet, házet prádlo do koše, vybrat odpadky. Vždyť tatínek taky nechce a nic nemusí… Maminka se postará. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat