Dvě děti s různými muži?

Anonymní
12.6.21 15:40

Dvě děti s různými muži?

Nejsem sama komu to připadá ujeté, že.
Jde i mou sestřenici, má už dvě děti 8 a 4 s jejím bývalým, asi o 19 starším (svoji nebyli) a nyní plánuje dalšího prcka s novým, stejně +- starým jako ona, 33 let.
Je jasné, že je to pouze její věc, ani nevím jaké reakce tu mám čekat, když už to sem píšu.
V rodinném kruhu si ťukáme na čelo, víc není v našich silách ani pravomoci.
PS Malinko ujíždí na alkoholu, to o ní nechtěně víme.
Proto anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12.6.21 15:43

Tak to jsou, jestli dobře počítám, tři děti s dvěma různými muži, ne? To není nějak extrémně neobvyklé, spíš záleží na tom, jestli se s tím novým borcem mají rádi a jestli mají podmínky k založení rodiny.. Nevím, v čem konkrétně vidíš problém, že bude pít v těhotenství?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9799
12.6.21 15:43
@Anonymní píše:
Nejsem sama komu to připadá ujeté, že.
Jde i mou sestřenici, má už dvě děti 8 a 4 s jejím bývalým, asi o 19 starším (svoji nebyli) a nyní plánuje dalšího prcka s novým, stejně +- starým jako ona, 33 let.
Je jasné, že je to pouze její věc, ani nevím jaké reakce tu mám čekat, když už to sem píšu.
V rodinném kruhu si ťukáme na čelo, víc není v našich silách ani pravomoci.
PS Malinko ujíždí na alkoholu, to o ní nechtěně víme.
Proto anonym.

A? Její věc. Není první ani poslední.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54167
12.6.21 15:44

Starej se o sebe a o svůj život. Sestřenici nechej žít její život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30891
12.6.21 15:47

Tomu nerozumím, jako že by už nikdy nemohla mít děti, když se rozejde s jedním chlapem? Takových, co mají dítě s dalším, je přece hromada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
12.6.21 15:48

Co je na tom divného?

Mám syna z manželství a teď s přítelem čekám druhé.

Mamka měla nejdřív 2 děti z prvního manželství a pak jedno z druhého manželství.

A v mém okolí rozhodně nejsme jediné. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 15:50

Tak má dvě děti s různými muži a plánuje 3. S dalším mužem? Nebo jak?

Znám jednu, která má 4 děti se čtyřmi muži. Je to věčná zoufalka. Hledá lásku, chlapa si chce připoutat dítětem a tak furt dokola… Teď je sama a hledá dalšího. Ona to ale nijak neskrývá :lol:

Znám jednu, která má děti dvě a každé s jiným. Jenže to je jiná sorta. Je to velmi úspěšná podnikatelka a děti si dělala vyloženě za účelem mít děti a být s nima sama. Takže chlapa prostě použila. Děti jsou už větší. Všichni se mají dobře. Nedávno začala randit, další děti už nechce.

Pak mě napadá případ. Žena má manžela a dítě… manžel ji podvede a rozvedou se. Copak nemůže mít další dítě (tedy s dalším mužem) aniž by si na ní okolí ukazovalo?

Máme v rodině muže. Má 5 dětí se 4 partnerkami a pro okolí je to borec :roll:

Takže podle čeho soudit?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
17471
12.6.21 15:51

No to musí mít holka fakt radost, když ji rodina pomlouvá kudy chodí a když už to okolí nechce poslouchat, tak ještě on-line

jakou pravomoc bys chtěla mít- zabít ženu co dělá ostudu svému otci jako třeba čečenci? Kamenovat? Postavit na pranýř?

A co budeš dělat, až si ta povedená rodinka vybere jako obětního beránka tebe? Nebo snad budeš svůj život určovat podle toho, aby ti ho schvalovali? No gratuluju.

a máš pravdu, nic ti do toho není.

porozumět a podpořit zjevně nechceš, chceš si plivnout.

Příspěvek upraven 12.06.21 v 15:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 15:53
@Žižkovská žena píše:
Tak to jsou, jestli dobře počítám, tři děti s dvěma různými muži, ne? To není nějak extrémně neobvyklé, spíš záleží na tom, jestli se s tím novým borcem mají rádi a jestli mají podmínky k založení rodiny.. Nevím, v čem konkrétně vidíš problém, že bude pít v těhotenství?

Toho se bojím.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.6.21 15:55
@omites píše:
Co je na tom divného?

Mám syna z manželství a teď s přítelem čekám druhé.

Mamka měla nejdřív 2 děti z prvního manželství a pak jedno z druhého manželství.

A v mém okolí rozhodně nejsme jediné. :nevim:

Tak to je potom ok, já jen, že jiný takový případ ve svém okolí neznám

• Citovat
  • Nahlásit
32
12.6.21 15:56

Ano existují ženy co mají více dětí s více muži. Ne, není to ojedinělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
12.6.21 16:01

Cože? V dnešní době? Naprosto normální. Lidi se neustále rozvádějí, a na starý kolena si pořizují s dalšími a dalšími partnery děti, protože ten další je už jejich pravý. Viz moje tchýně, má tři děti, a každé má jiného tatínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
12.6.21 16:01

Tak my asi všichni víme, že to prostě občas neklapne ne? Ikdyž věříme že ta láska bude navždy, tak to osud občas změní.
Nechápu proč si ťukáte na čelo, jsou ženský co mají děti a ani neví s kým.
To jestli bude pít v těhotenství stejně nijak neovlivníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6445
12.6.21 16:10

Mne vzdycky prislo bezne mit vsechny deti s jednim muzem, ale doba se meni, beznymi se stavaji i jine postupy a procesy.
Nesoudim ostatni, ja 4 deti zplodila s jednim muzem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54167
12.6.21 16:11

Někdo má prostě na partnery smůlu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu