Dvě děti skoro jak dvojčata

1044
19.2.11 09:21

dvě děti skoro jak dvojčata

Máte také někdo doma dva nebo více raubířů, kteří si jsou strašně podobní? Naše Nikolka a Májinka jsou skoro jako dvojčata, ale o 3 roky od sebe a skoro všichni nám říkají, že jsme je dělali snad přes kopírák. No aspoň manžel nemůže říct, že nejsou jeho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4120
19.2.11 09:25

Emi, na fotkách skoro nepoznám, jestli je to Maty nebo Mája :mrgreen:
Moje první reakce už v porodnici, když jsem si na foťáku prohlížela právě vyfocené snímky, byla, proč proboha máme ještě na foťáku fotky porodu Matyho :oops:
A jestli bude i Mája takovej akčňák jak Maty, mám s na co těšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
19.2.11 09:43

Tak to bylo krásně napsaný. :palec:
My máme taky doma problémy s fotkama. Když někomu dáme foto (bábí a tak) kde je Májinka sama, tak se nás ptají, proč jim dáváme fotku Nikolky, že jí už mají, takže jsem se poučila dávat fotku jen kde jsou holky obě dvě spolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53115
19.2.11 09:46

Všechny 3 děti jsou si hodně podobné.
Jedna známá si dělala srandu, že manžel nemá vůbec žádnou fantazii, protože má všechny děti stejné. Ve fotkách je občas taky chaos :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
19.2.11 09:50

Tezi, máš moc krásný dětičky. Naše holky mají obě krásně modrý očka a my jim koupili ještě modré náušnice a každý je z nich pav. Když přijde ta starší, tak koulí očima jak má krásná očka, pak přijde druhá a to už jen slyším a co maminka má taky tak krásný modroočka jako holčičky? Hned mi každý kouká na oči a když zjistí, že jsou zelený, hned zase koukají na holky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10553
19.2.11 10:43

U nas je to taky,ale asi jenom do prvnich 3 mesicu,to jsme je nerozeznali ani na fotkach,ted uz je to v pohode :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
19.2.11 10:48

To my to máme doteď, jen tedy Májinka je méně papulatá a trošku drobnější, ale na fotkách to není zase tak poznat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2803
19.2.11 11:08

Mí dva kluci 4 a 1rok jsou úplně jiní ! Ve všem, jak podobou, tak povahou :-D :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
19.2.11 11:12

lumáťa a jsou narozeni ve stejném měsíci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6270
19.2.11 11:22

Tak moje holčiny, i když je mezi nima 7 a půl roku rozdíl jsou taky přes kopírak, už po porodu když malou dali, tak jsem to říkala drahému a každý nám to jen potvrzuje :-D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7267
19.2.11 11:27

taky myslim , ze mame kluky dost si podobny :lol:
ale treba ja jsem ze tri holek a kazda jsme uplne jina :-o , jen ja jsem kopie mamky, nejstarsi segra blondata a takova uplne jina asi kopie nejake prababicky :lol: a druha segra i postavou a povahou do tatovy rodiny :lol: . Me prijde spis normalni ze si jsou sourozenci dost podobny nez ze jsou takhle jiny jako jsme byli my :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
19.2.11 11:27

to naše druhé zlatíčko my přijde klidnější, spokojenější,… ale jinak je to nádhera mít doma dvě ukecaný holky. Když spustí obě, je to na špunty do uší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama