Dvě děti + těhotenství dvojčata

13
15.4.20 09:02

Dve deti +tehotenstvi dvojcata

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli je tu nekdo kdo ma doma uz treba dve deticky a otehotnel s dvojcaty? Vcera UZ na potvrzeni tehotenstvi a byli tam dve miminka a obe maji srdicka. Jedno je 7tydnu3dny a druhe 7tydnu1den. Vim ze je jeste brzy a muze se stat jeste cokoliv ale chtela jsem se zeptat jak jste to s tolika detmi zvladly??? Byl to pro me celkem sok 8o :think: miminko jsme si přály ale dve najednou je teda extrem. Doma mam holcicku 8let a kluka skoro 4 roky. Diky za odpovedi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
202
15.4.20 09:10

Mám tři dcery, ale klidně bych měla i čtvrté a je mi 37 let. Dcery 10 let, 6 let a 14 měsíců :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
15.4.20 09:12

Mám kamarádku a dali to. Mají ještě menší věkové rozestupy. Pokud máš vedle sebe chlapa, co ti pomůže a třeba i babičku, zvládneš to :kytka: Ale bude to hukot :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
15.4.20 09:22

Ze to bude hukot a hruza atd rikaji vsichni kdo je ani nemaji :mrgreen:.
Ja mam tedy 1 syna a cekam dvojcatka…tesime se.Ja v tom vidim i vyhody…deti si vyhraji..budou partaci snad :D Gratuluju a preju at obe hezky rostou :hug:.
Mne na ne prisli az v 10tydnu.to byl sok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
15.4.20 09:29

Znam jedny rodice, co to tak maji. Prvne 2 kluky a pak dvojcatka holky. Myslim, ze klukum bylo min, treba 5 a 3, kdyz se narodily holcicky. Koupili vetsi auto a nejak to dali :lol: :lol: :lol:
Co ti zbyva, urco to neni taková hrůza, jak se to zda. Ja mam teda deti jen 3, takze vlastni zkusenost nemam. Ale priznam se, ze pri 3 tehotenstvi jsem z dvojcat mela hruzu :lol: :lol: otehotnela jsem 4mesice po porodu a predstava, ze bych mela dvojcata me par tydnu budila ze spani :lol:
Gratuluju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
15.4.20 09:34

Dvojcatka jsou dar a Buh je pry nenadeli mamince ktera by to nezvladla :hug:.
Tak asi tak…
Jinak je pry caste ze se do 12tydne muze jesno vstrebat ale to ti nepreju :( Jiste by ti to pak bylo lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5368
15.4.20 09:36

Gratuluji :kytka:, my teď čekáme 3, a teda do první kontroly jsme trnuli jestli nebudou dvojčata (pár jich v rodině máme), a stejně věkově mám děti jako ty od sebe. Znám lidi co měli dvojčata a pak se zase narodili dvojčata, ti první mohli mít tak kolem 3, a zvládli to, hodně musel pomoc i manžel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.20 09:40

Kamarádka mela v tu dobu 9 ti letou dceru a má dvojčata kluka a holku(v rodině vůbec nikdo dvojčata nemel :lol: ). První 2 roky náročné. Starší dcera jí pomáhala ale ted je holce 17 a dvojčatům 8. Naprosto v pohodě :)

• Citovat
  • Nahlásit
13
15.4.20 09:40

@ametyst pres rok jsme se o miminko tak nejak snazily :) a pak jsem to uplne vypustila, styk v tom mesici jednou jeste tyden po MS a šup a dvojcatka :lol: :lol: :lol: furt mi to prijde neuveritelny. Ale ty dusicky si nas vybraly tak je prijmeme :srdce: ale je to teprve vcera co jsem se to dozvedela tak mam ty myslenky vselijaky :D hlavne jak to skloubit s detickama co uz mam, abych je nejak nezanedbavala nebo tak :( to bych opravdu nechtela. Je to krásná nahoda a urco bych nechtela aby se neco stalo ale i dr.me na to upozornoval. Tak se uvidi na dalsi kontrole :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
15.4.20 09:41

@Kachen0120 chapu moc dobre ten sok :mrgreen:!Ja se z toho vzpamatovavala tak tyden a pul…Drzim palce at jsou obe v poradku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2641
15.4.20 09:43

@Kachen0120 Já tedy ne, ale moje máma jeden syn, druhy syn, třetí syn (8 let), jedny dvojčata (novorozenec) a druhý dvojčata (4 roky) :lol: zvládla to, bylo to náročný prej jen u oblíkání, než oblikala jedny, tak druzí řvali, že jim je horko :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.4.20 09:46

@ametyst to je teda šok :lol: pritel je stim naprosto v pohode a v klidu :lol: az me to prekvapilo. To jen ja jsem plašan a prostě si to nedokazu predstavit. Moc dekuju :hug: a muzu se zeptat kolik tt jsi? A jak to u tebe probiha??? Na internetu se clovek dozvi sama rizika :nevim: tak by me zajimalo spis takhle od nekoho jak to probiha. :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
15.4.20 09:48

@alena1995 tyblaho :mrgreen: :lol: ma muj obdiv :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
15.4.20 09:49

Klidne se pridej k nam do skupiny Dvojcata 2019,tam asi 2 holky maji už 2 deti a do toho dvojčátka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
15.4.20 09:52

@Kachen0120 u nas je taky chlap nadsenej :D. my to opravdu bereme jako dar..o jedno jsme minuly rok totiz prisli v 17 tydnu :(
No ja mam navic jednovajecna ty jsou jeste vic rizikova, ale probiha to od zacatku dobre…jsou stale stejne velci a pry maji co maji mit. Tak i doufam ze jsou zdravi. Akorat si me casto zvou na kontroly do nemocnice co 14 dni.Jsem uz 24tyden. Jinak jsem urcite vic unavena nez pri jednom a brisko ted zacalo hodne rust..je treba hodne odpocivat.Ale jinak me ani nikdo nestrasil a nestrasi. Samozrejme jeste ale nejsme na konci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat