Reklama

Dvě děti, školka, nemoci a moje nervy...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruška85
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 15:42
Dvě děti,školka,nemoci a moje nervy....

Holky moje, ani si nejdu pro rady, spíš si jen tak poklábosit a sdílet svoje starosti…No zkrátka, od září školka a tříletý syn je pořád na hromadě, teď chodil týden a něco a opět doma, rýma, kašel, předtím teplota, viróza-asi?…téměř vždy to od něj chytne i mladší sestra. Celej den tu poslouchám jen chrchlání, soplení, rýmu místo aby smrkal ven, vtahuje dovnitř, takže furt posmrkuje, už mi to jde na nervy. Paní učitelka mi řekne jemně že začíná pokašlávat a soplit, tak ok, já si ho nechám doma, at se vykurýruje, u dr na poslechu nic, v krku nic…jenže k čemu mi to je, když 10 dalších rodičů tam to nachlazené dítě přivede…furt dokola, je říjen a už mě to silně leze krkem, jsem zavřená doma s dětma a vize v nedohlednu…Jak se s tím perete vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 11.10.18 15:44

Proc mas triletaka ve skolce, kdyz jsi doma?

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 11.10.18 15:45

Tak ses doma s mladsi, co bys dělala, kdybys musela chodit do práce a brat si na kazdou nudli osetrovacku? 8o

Teruška85
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 15:46

@VitaminC má tři a půl roku,nevidím důvod si ho nechávat pořád doma,kolektiv potřebuje a školka mu velmi prospívá,doma se nudí.Chodím si pro něj po obědě a pak se mu až do večera věnuju.Nevidím na tom tedy nic špatného :nevim:

Teruška85
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 15:47

@Hanka1 to mě samozřejmě taky čaká,upřímně nevím,jak to budeme dělat,když to vidím,babičky nám příliš nefungují

Dulii
Kecalka 348 příspěvků 11.10.18 15:48

Taky už jsem na nervy. První týden školky dobrý a od druhého týdne je ve školce vždy pondělí, úterý a od středy doma. Smrka, kašle, o víkendu už je v pohodě a od středy pak zase doma a teď samozřejmě taky už druhý den zase doma. Ale až teď to od něj chytila i mladší sestra a to je něco, hlavně v noci.

Soňa Zacharová
Závislačka 3364 příspěvků 11.10.18 15:49

@Teruška85 Proč si dávala malého do školky když si doma s mladší? Já osobně mám doma všechny 3 děti. Syn 4 roky dcera necelý 3 roky a 3 měsíční mimčo. Ty starší jsou doma hlavně kvůli nemocem aby to nejmladší nechytala.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 11.10.18 15:49

@Teruška85 To je nesmysl, triletak potrebuje matku. Ve finale ho mas doma stejne, ale navic nemocneho. Letos to lepsi nebude, zvlast ne v tomto pocasi. Pokud si za skolkou stojis, bud rada, ze jsi doma. Jine matky to musi resit s plnym uvazkem.

xammy
Zasloužilá kecalka 509 příspěvků 11.10.18 15:50

Mám to podobné. Děti 3 a 6 let, od začátku školního roku je mám doma 3 týdny. Je to na prášky. Navíc to chytám od nich i já, momentálně se léčím se zánětem dutin a manžel je pracovně pryč. V tom řevu fakt paráda, mám pocit, že mi praskne hlava. Nesnáším podzim a zimu hlavně z tohoto důvodu, jedna nemoc za druhou, bleee.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 11.10.18 15:51

@Dulii Nechej ho doma dolecit, nedavej ho hned po vikendu do skolky.

blumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 11.10.18 15:51

@Teruška85 pokud nehoreckuji, chodte ven, je pekne :nevim: me na nemocech stresuje nejvic resit to, ze neprijdu do prace a jak to udelame. Pokud nema horecky, uzivejte si den.

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 11.10.18 15:52

Ja nevim, co je divného na tom mit triletaka ve skolce. Obe moje deti zacaly vyhledávat detsky kolektiv a společnost ostatních deti po druhem roce jejich veku. Nevidim důvod drzet dite doma do peti let nebo az do prvni tridy.

Uživatel je onlineBohunkaP
Extra třída :D 14942 příspěvků 11.10.18 15:54
@Teruška85 píše:
to mě samozřejmě taky čaká,upřímně nevím,jak to budeme dělat,když to vidím,babičky nám příliš nefungují

Ono to takhle nebude celou dobu - první rok školky je většinou nejhorší, pak se to zlepší. Starší dcera taky první rok školky takto promarodila - mladší to všechno pochytal od ní (ten rok byl přesně to, co popisuješ), ale tím si to v podstatě odbyl … a potom, když nastoupil do školky on sám, byl úplně v pohodě a i když spolužáci odpadávali, on vydržel zdravý.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 592 příspěvků 11.10.18 15:55

@Hanka1 Vec nazoru. Pak je ovsem od veci si stezovat, ze mi tohle dite kolektivuchtive travi vic casu doma, nez v kolektivu a ze nakazi mladsi sourozence.

Hanka1
Extra třída :D 13517 příspěvků 11.10.18 15:56
@VitaminC píše:
@Hanka1 Vec nazoru. Pak je ovsem od veci si stezovat, ze mi tohle dite kolektivuchtive travi vic casu doma, nez v kolektivu a ze nakazi mladsi sourozence.

no mne třeba deti moc nemarodily a nevidim nic spatneho na tom byt pul dne v detskem kolektivu nez se doma nudit s matkou a miminem…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >