Dvě embryjka a jak to bylo dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sion
Závislačka 4337 příspěvků 07.02.17 13:23
Dvě embryjka a jak to bylo dál?

Ahojky holky :mavam:
Včea jsme byli na Ketu. Rozmrazili nám nejdříve jedno embryjko (ale nelíbilo se jim - mělo hnědé buňky) tak nám rozmrazili další dvě (jedno pěkné a druhé mělo zase hnědé buňky).
Před Ketem se ty dvě docela vzpamatovali.
A s manželem jsme se rozhodli vložit dvě - jedno moc pěkné a druhé trošku horší. Třetí mělo dnes špatný vývoj, tak se ani znovu nezamrazovalo. Bylo ze všech tří nejhorší.
Jak dopadlo zavedení dvou embryek u vás?
Kolik se jich uchytilo?
Měli jste dvojčátka a v kolikátém týdnu těhotenství jste rodily? A jaký byl průběh těhotenství?
Děkuji za odpovědi :kytka:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.17 13:33

Pokaždé mi zaváděli 2:
et - nic,
první ket - nic,
druhý ket - uchytily se obě, v 11tt potrat jednoho, druhé je krásná holčička, rodila jsem 38+0 vyvolávačka,
další ket 2 embryí cca po roce od porodu mimoděložní,
pak otěhotnění spontánní - zase mimoděl,
a máme posledního zmrzlíka, na toho se těšíme po velkých prázdninách

držím palce, ať je vše ok :kytka:

Sion
Závislačka 4337 příspěvků 07.02.17 13:54
@Anonymní píše:
Pokaždé mi zaváděli 2:
et - nic,
první ket - nic,
druhý ket - uchytily se obě, v 11tt potrat jednoho, druhé je krásná holčička, rodila jsem 38+0 vyvolávačka,
další ket 2 embryí cca po roce od porodu mimoděložní,
pak otěhotnění spontánní - zase mimoděl,
a máme posledního zmrzlíka, na toho se těšíme po velkých prázdnináchdržím palce, ať je vše ok :kytka:

Děkuji :) Teď mě čeká 14 dní čekání, kéž by to uteklo rychle ;) Doufám, že i vám to výjde :hug:

Uživatel je onlinejana2381
Kecalka 312 příspěvků 07.02.17 13:58

@Sion
2× Ket po 2 - z prvniho syn - porod vyvolavane 41+4 - tehotenstvi bez problemu. Z druheho Ketu se take chytlo jedno - zatim 20 tt - problem s nizko polozenou placentou. Hodne stesti :-)

Sion
Závislačka 4337 příspěvků 07.02.17 15:01

@jana2381 Děkuju :hug: Klidný průběh zbytku těhotenství :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Herečce Nele Boudové se rozpadlo po necelých dvou letech manželství. Má prý jiného

Není tomu tak dávno, co si Nela Boudová (51) pochvalovala, že se stačila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >