Dvě nehormonální antikoncepce najednou

Anonymní
11.5.20 14:01

Dvě nehormonální antikoncepce najednou

Ahoj, je to spíše otázka ze zvědavosti, když mám nehormonální tělísko, myslíte, že je blbost(např. v plodných dnech) se pojistit ještě kondomem? Prostě jak říká nadpis, je špatné mít 2 nehor. antikoncepce najednou?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15534
11.5.20 14:04

Určitě to není špatné. Naopak, pokud by teď těhotenství opravdu nebylo žádoucí, je to zodpovědné. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16099
11.5.20 14:05

Tak určitě tim nic nezkazíš. Naopak pokud dítě nepripada v uvahu, je fajn se pojistit 2×.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 14:07

Mám nehormonální tělísko a stejně v plodnych dnech přerušujeme. Mohlo by se pohnout a nechci zbytečně riskovat. Děti máme na první dobrou :oops: já vím, že plodnost klesá..Takže zatím jedu v tomto modu už 8,5 roku bez nehody :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
SAJ
5672
11.5.20 14:36
@Anonymní píše:
Ahoj, je to spíše otázka ze zvědavosti, když mám nehormonální tělísko, myslíte, že je blbost(např. v plodných dnech) se pojistit ještě kondomem? Prostě jak říká nadpis, je špatné mít 2 nehor. antikoncepce najednou?

Tělísko tě nechrání před pohlavně přenášenými chorobami. Při sexu s kratkodobou známostí bys měla použít navíc kondom - vždy a bez výjimek.

Já používala dvě metody antikoncepce najednou pokaždé, kdy by bylo těhotenství extrémně nežádoucí, takže za studií a pak čerstvě v práci. Teď už ne, případné těhotenství by mě sice zatraceně zaskočilo, ale vím, že bychom ho přijali a zvládli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58703
11.5.20 19:07
@Anonymní píše:

Blbost to není.. Je to pojistka.. Kondomem nikdy nic nezkazís.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama