Dvě slabé čárky po vynechání menstruace

Anonymní
5.10.20 09:51

Dvě slabé čárky po vynechání menstruace

Ahoj holky, s přítelem se snažíme o miminko, 3 dny před očekávanou ms jsem si dělala test a byl pozitivní, dnes už jsou to 3 dny od spoždění, tak jsem test udělala znovu, pozitivní sice je, ale od posledního testování vůbec nezesílil. Může být něco špatně? Všude jsem četla, že v této době by měl být už silný… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
582
5.10.20 09:55

Nemusi silit, pokud je tam druha carka, bude to tehotenstvi :) drzim palce, at uz nedorazi ms :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 10:13

@Markétka111 děkuji :andel: takhle vypadají, všechny podle mě, úplně stejné ;)

• Citovat
  • Nahlásit
193
5.10.20 10:32

U mě tedy bohužel nesílící testy znamenaly biochemko, odešlo to se zpožděnou MS:( Ještě bych vydržela a zkusila stejnou značku za dva dny. Držím pěsti, ať je to dobré :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 10:45

@Rickym aha :( to mě mrzí. A jak se u tebe projevilo? Měla jsi klasické příznaky? Já mám sem tam lehce hnědý výtok, tak se obávám, aby to tak skutečně nebylo..

• Citovat
  • Nahlásit
193
5.10.20 11:49

Jedno ráno jsem zkusila test a na něm nic..další den jsem dostala bolestivější silnou ms. 9 dní zpoždění. Jinak já špiním běžně od ovu po ms:( Ale tenkrát jsem nešpinila, přišla rovnou ms.
Ale třeba to tak u tebe vůbec být nemusí ;) Ale nějaký vývoj na testech by asi měl být. Bazální teplotu si asi neměříš, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 12:26

Nene, neměřím. Uvidim, všude pisou něco jiného, ohledně sílení testů. Asi bude nejlepší zkoušet ho dělat každý den ráno, než půjdu k doktorce a uvidím. Každopádně děkuji za rady :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
193
6.10.20 17:52

Pokud máš stejnou značku ještě doma, zkus zítra ráno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.20 19:20

Tak jsem zkusila udělat teď v 19.00, nečekala jsem, že tam vůbec něco bude a docela si myslím, že to jde! :andel: Co myslíš??

• Citovat
  • Nahlásit
402
7.10.20 13:27
@Anonymní píše:
Tak jsem zkusila udělat teď v 19.00, nečekala jsem, že tam vůbec něco bude a docela si myslím, že to jde! :andel: Co myslíš??

Na to že to máš citlivost 25 a nedělala sis test ráno tak docela pěkná čárka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.10.20 18:02

@Kaktusanda Děkuji, uvidím jak se bude vyvíjet, v úterý jdu na kontrolu. :think: Měla bych být kolem 20DPO, možná o pár dni víc, tak doufám, že už tam bude něco vidět. :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
402
7.10.20 20:26
@Anonymní píše:
@Kaktusanda Děkuji, uvidím jak se bude vyvíjet, v úterý jdu na kontrolu. :think: Měla bych být kolem 20DPO, možná o pár dni víc, tak doufám, že už tam bude něco vidět. :andel:

Budu držet palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama