Dvě zaměstnání a rodičák?

Anonymní
15.3.17 16:25

Dvě zaměstnání a rodičák..?

Ahoj holky, jsem zaměstnaná na HPP, který mi končí posledním dnem tohoto měsíce. Momentálně jsem na rodičáku, který mi také končí 4.dubna. Od ledna letošního roku jsem si našla brigádu, kde jsem už vyčerpala 300hodin na dohodu provedení práce a chtěla bych nyní v zaměstnání dál zůstat. Mohu už teď mít HPP v novém zaměstnání, i když mi stále ještě běží smlouva(která bude za 14dní ukončena)?? Prý dvě zaměstnání na hlavní pracovní poměr mít nelze.. Děkuji prosím, anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1613
15.3.17 16:33

Já měla dvě HPP. V jednom jsem končila, byla ve výpovědní době a vybírala měsíc dovolenou, protože tu jsem vůbec nečerpala a druhé už nastoupila. Krylo se mi to takto 3 týdny. A nebyl problém, jen jsem si pak musela sama podat daň. přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2590
15.3.17 16:47

Ne není to problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 16:51

Právě mi v práci řekly, že dvě zaměstnání na HPP mít nelze a ještě k tomu jsem stále na rodičáku.

• Nahlásit
  • Citovat
Smazaný anonym
15.3.17 17:02

Ještě je dohoda o pracovní činnosti - nešlo by to touto cestou pokrýt?

• Citovat
  • Upravit
17580
15.3.17 21:39

Mam dve zamestnani na HPP uz dlouho. Muzu mit ale jen 1,2 uvazku, to se ovsem tyka jen nekterych zamestnani ( netyka se to primo smlouvy, je to omezene necim jinym, jinak bych mohla mit klidne vic). Ja mam dva castecne uvazky, oba 0,4.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.17 21:44

HPP se už delší dobu neřeší. RP můžeš pobírat neomezeně při několika pracovních poměrech

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.3.17 22:05

@monrom Ano to mi právě nabídly, ale byla bych na tom hůř placená, plat bych měla na hodinu stejný jako na dohodu, akorád zdaněný a bez nároku pak čerpat dovolenou a další výhody. anonym. Právě chci smlouvu na HPP, ale nechcou mi ji dát, prý to nejde.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama