Dvojčata a příkrmy - jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dendera15
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.14 08:54
Dvojčata a příkrmy - jak na ně?

Ahoj holky, mám 4 měsíční dvojčátka a pomalu bychom měli začít dávat příkrmy. Už jsem dávala 3× p sobě mrkvičku. Ale nakrmit najednou dvojčátka, která zatím nesedí mi přijde jako nadlidský výkon. Krmila jsem ve vajíčcích, ale mám pocit, že vše skončilo na bryndácích a plenkách. Děti byly netrpělivé. Pauzy mezi jednotlivými lžičkami si vyplňovali strkáním ručiček a nebo plinky do pusinky. Lžiček snědli asi cca 10-12. Dokrmení mlíčkem následovalo, a le taky dost komplikovaně. Máte nějaké trik, jak na to, aby bylo krmení příjemnější jak pro děti, tak pro mě? Vždycky jsem z toho na mrtvici :oops:

Nejnovější recenze z kategorie Příkrmy

Reakce:
luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 14.11.14 09:17

Příkrmy u nás skončilo bezflekaté období :-) Já jsem krmila v jídelních zidličkách. Měli jsme od Chicca ty polohovací, takže v tom leželi. Neumím si představit, v jakém stavu by byly autosedačky… Osvědčily se mi bryndáky z Ikei - takové ty s rukávky. Taky hrozne fajn jsou ty zamrazovaci kelímky Avent. Dělala jsem vždycky větší množství a zamrazila.

Popokatepetla
Závislačka 3258 příspěvků 14.11.14 10:20

S prvními příkrmy se můžeš rozloučit s čisťounkými miminky :mrgreen: Neboj, za chvilku to pochopí a víc jídla bude v papulkách než na bryndáčkách. Já si dvojky ze začátku také dávala do vajíček a měli jsme takové ty plastové bryndáčky s kapsou, ty mi vyhovovali nejvíc. A na kolínka plínku. Krmila jsem na střídačku jednou lžičkou z jedné mističky, tak nebyly prostoje mezi jednotlivými sousty tak veliké. Krmící židličky jsme pořizovali někdy kolem 7.měs, dřív by za tím pultíkem ani nebyli vidět :mrgreen: deset lžiček pro začátek mi náhodou přijde super, dcera třeba moc nevěděla, co si se lžičkou počít a ze začátku jsem byla ráda za 3 lžičky v pusince.
Počkej, až začneš dávat křupky a rohlíky do ručičky na žužlání, to teprv bude popatláníčko :lol:

Hanulinda79
Nováček 1 příspěvek 25.11.14 15:19

Ahoj, ja krmim nase dvojcata od 4.m ve vajickach a jedi oddelene. Kluk od zacatku ji dost rychle, holcicka kouka, kde co lita a trva ji to. Zkusila jsem krmeni stereo, ale vsichni jsme byli nervozni. Takhle fungujeme uz 4 mesice a je to ok. Jeden ji, druhej si hraje vedle na podlozce. Ve vajickach mam perlan pervin, takze jsou pouzitelny nasledne i na prepravu kamkoliv. Perlan je mimochodem super vec na utirani vseho, pouzivame i misto kupovanych vlhcenych ubrousku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >