Reklama

Dvojčata-jak na ně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 08.09.18 19:42
dvojčata-jak na ně?

Ahoj holky, mám jeden takový dotaz. Má některá z vás dvojčátka? Aniž by někdo z vaši rodiny měl? Jen by mě to zajímalo, jestli se to jkože předává, nebo může mít někdo dvojčta jen tak? :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1497 příspěvků 08.09.18 19:55

No tak vždycky někdo musí začít, ne? :lol:

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 08.09.18 19:59

Dvojvaječná dvojčata - dozrávání dvou vajíček v jednom cyklu - se dědí po ženské linii. Jednovaječná dvojčata jsou hříčkou přírody.

Uživatel je onlinesmajlik345
Kecalka 412 příspěvků 08.09.18 20:00
@Já osobně píše:
Ahoj holky, mám jeden takový dotaz. Má některá z vás dvojčátka? Aniž by někdo z vaši rodiny měl? Jen by mě to zajímalo, jestli se to jkože předává, nebo může mít někdo dvojčta jen tak? :D

no tak sice může, ale žadný recept na to není bud je budeš mít nebo ne :mrgreen: :mrgreen:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8017 příspěvků 08.09.18 20:06

U manžela v rodině má teta kluky - dvojvaječný a pak manželova sestřenice kluky - jednovaječné ale teta není její maminkou :) oboje dvojčata počata přirozeně :)

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 08.09.18 20:28

Pravděpodobnost cca 1:80. Pokud si necháš nastimulovat vaječníky, pravděpodobnost se zvýší, pokud podstoupíš IVF a necháš si zavést dvě embrya, pravděpodobnost cca 1:10 (pětkrát nižší, než že neotěhotníš vůbec). Ale od početí k donošení je cesta dlouhá, syndrom mizejícího dvojčete (zvládne to jen jedno) velmi častý a komplikace či předčasné porody při vícečetném těhotenství spíš pravidlem než výjimkou.

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 08.09.18 20:30

já tedy ještě nevím, jestli jsem úplně těhotná, ale mám všechny příznaky… zvracím, 11 dní zpoždění, bolí mě podbříšek, únava… ale vždycky jsem chtěla dvojčátka a dneska mi nanžel řekl, že nějak cítí, že by to mohly být dvojčátka, že má takové tušení… a že jsem za 90% nikdy nemýlí :mrgreen: :srdce:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 09.09.18 07:32

@Já osobně tak si udělej test at víš jiste ze jsi těhotná a pak uvidis. ale ja tipuju,ze to bude jedno mimco.

theressapoch
Kecalka 359 příspěvků 09.09.18 13:01

@Já osobně můj přítel taky od začátku těhotenství tvrdil, že čekám dvojčata :D a prdlajs je tam jenom 1. Ale, že to je holka to se nemýlil. Navíc jsem měla šílený první trimestr, takže si víc lidí myslelo ty dvojčata a všichni holku. Navíc v rodině teta čekala dvojvajecny. Ale nedonosila, syndrom mizejiciho dvojčete. Doufám, že po porodu dcera taky nevydá za 2 :mrgreen:

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 09.09.18 13:25

@theressapoch já bych dvojčátka chtěla! Ale uvidíme, zda tehu vůbec jsem :D dneska jsem delalal zase test a jedna… :,( :roll:

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 09.09.18 13:53

No, s negativním testem to zatím nevypadá ani na jedno dítě.

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 09.09.18 13:55

@ugluk ale mám všechny příznaky… 11 dni zpoždění, zvracim, jsem dost unavená..... tak nevím

ugluk
Hvězda diskuse 42651 příspěvků 09.09.18 14:06

Je-li to těhotenství, příznaky jsou způsobeny hormonem hCG. Těhotenský test reaguje na hormon hCG. Příznaky i zpoždění mohou být způsobeny i spoustou jiných věcí, ale není-li hCG, není těhotenství. Ano, existují velmi vzácné výjimky, kterým se test pozitivní neukáže (můžeš zkusit zajít jako samoplátce na krev), ale počítt s tím, že jsem ta extra výjimka, co má negativní test i po jedenáctidenním zpoždění a ještě navíc extra výjimka, co čeká přirozeně dvojčata, je poněkud ukvapené.

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 09.09.18 18:06

@ugluk Ja si nemyslím, ze čekám dvojčata… já si jen myslím, ze tehotna jsem… ale nemám to ničím a nikým potvrzené :)

Já osobně
Povídálka 47 příspěvků 09.09.18 18:06

Ale co si to tu tak pročítám, jsou i holky, co měly TT negativní a přesto byly těhotné :) takže šance tam ještě je :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >