Dvojčata k adopci, byla bych sama na tři děti

Anonymní
31.1.20 19:42

dvojčata k adopci,byla bych sama na tři děti

Hezký večer, předem prosím abyste si ušetřily poznámky typu, že jsem si měla dávat sama pozor, nebo že jsem si neměla s takovým a makovým partnerem dělat dítě, v mé už tak velmi složité a pro mě i dost těžké situaci mi to nepomůže a pro tyto rady a poznámky tu nejsem, děkuji za pochopení.
Jak už plyne z nadpisu, čekám dvojčátka, a doma mám 2,5letou holčičku, partner o díte velmi stál, stavěl se ke všemu opravdu zodpovědně a velmi nadšeně, já jsem se tedy nechala uchlácholit, i když mi to s tatínkem dcerky nevyšlo, jenže po překlenutí doby, možné k podstoupení interrupce jeho zájem a snaha velmi ale opravdu velmi ochabla, vyvrcholilo to tím, že přestal pracovat, začal pít, během měsíce jsme přišli o byt, zadlužila jsem se pač jsem vše musela po fin. stránce řešit sama, momentálně s mou dcerou žiji u rodičů, ovšem tady jsou ještě ostatní členové, z toho 2 nezletilí. Musím si najít tedy byt, nedovedu si představit, že se mi narodí další dvě děti..hledám alternativy, snažím se najít tu nejlepší cestu pro nás všechny, ale obávám se, že jak po fin, stránce tak ani po té psychické nemám šanci jim všem třem poskytnout důstojný život..situace mě strašně ničí, často brečím, vyčítám, že jsem jim zničila životy, prosím ženy buďte ke mě lidské, jsem opravdu mladá, hloupá, naivní kráva…ale teď potřebuji situaci řešit co nejefektivněji..a budu vděčná za každou radu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2238
31.1.20 19:44
@Anonymní píše:
Hezký večer, předem prosím abyste si ušetřily poznámky typu, že jsem si měla dávat sama pozor, nebo že jsem si neměla s takovým a makovým partnerem dělat dítě, v mé už tak velmi složité a pro mě i dost těžké situaci mi to nepomůže a pro tyto rady a poznámky tu nejsem, děkuji za pochopení.
Jak už plyne z nadpisu, čekám dvojčátka, a doma mám 2,5letou holčičku, partner o díte velmi stál, stavěl se ke všemu opravdu zodpovědně a velmi nadšeně, já jsem se tedy nechala uchlácholit, i když mi to s tatínkem dcerky nevyšlo, jenže po překlenutí doby, možné k podstoupení interrupce jeho zájem a snaha velmi ale opravdu velmi ochabla, vyvrcholilo to tím, že přestal pracovat, začal pít, během měsíce jsme přišli o byt, zadlužila jsem se pač jsem vše musela po fin. stránce řešit sama, momentálně s mou dcerou žiji u rodičů, ovšem tady jsou ještě ostatní členové, z toho 2 nezletilí. Musím si najít tedy byt, nedovedu si představit, že se mi narodí další dvě děti..hledám alternativy, snažím se najít tu nejlepší cestu pro nás všechny, ale obávám se, že jak po fin, stránce tak ani po té psychické nemám šanci jim všem třem poskytnout důstojný život..situace mě strašně ničí, často brečím, vyčítám, že jsem jim zničila životy, prosím ženy buďte ke mě lidské, jsem opravdu mladá, hloupá, naivní kráva…ale teď potřebuji situaci řešit co nejefektivněji..a budu vděčná za každou radu :nevim:

Jestli to zvládneš, tak ta adopce bude nejlepší řešení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 19:47

Nejsi hloupa krava :rolling_eyes: to je zivot, pise to za nas. A stejne jako ses do tehle situace dostala, tak se z ni muzes dostat ven :-) nejspise pozjistovat na co bys jako maminka 3deti mela narok-pridavky na deti, na bydleni, alimenty… a treba budes sama prekvapena a pujde to :-)

• Nahlásit
  • Citovat
735
31.1.20 19:48

Co se stalo partnerovi? je to manžel? pokud ano tak prověřit kde všude dluží. je ochoten do poradny? nejak mi přijde ze začal s gamblerstvim :nevim: ve kterém jsi měsíci? jak se k tomu Rodiče staví?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2238
31.1.20 19:49
@Anonymní píše:
Nejsi hloupa krava :rolling_eyes: to je zivot, pise to za nas. A stejne jako ses do tehle situace dostala, tak se z ni muzes dostat ven :-) nejspise pozjistovat na co bys jako maminka 3deti mela narok-pridavky na deti, na bydleni, alimenty… a treba budes sama prekvapena a pujde to :-)

Tak jestli otec dvojčat nemá práci, tak s alimenty nemůže úplně počítat. Jestli se nebude chtít zapsat do rodného listu, bude to muset vše řešit přes soud atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3319
31.1.20 19:52

V dohledné době neshanej žádného dalšího chlapa a nemej s ním hned další děti. To na začátek. Jestli opravdu nemáš kam jít a jak se o děti postarat, budeš muset dvojčata někam dát alespoň do té doby, než se postaviš na nohy. A podle mě se nepostaviš, protože kdybys ty schopnosti měla, nedopadla bys takhle hrozně. To nemyslím zle, nemůžeš za to z jaké rodiny jsi a co jsi do života dostala. Tím nemyslim zrovna majetek. Adopce, klokanek, nějaké chráněné bydlení, azylovy dům. Nevím, co je horší a co lepší. Potřebuješ pomoc a zajdi u vás na ospod, aby ti poradili, co máš dělat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23
31.1.20 20:00
@Anonymní píše:
Jak už plyne z nadpisu, čekám dvojčátka, a doma mám 2,5letou holčičku, partner o díte velmi stál, stavěl se ke všemu opravdu zodpovědně a velmi nadšeně, já jsem se tedy nechala uchlácholit, i když mi to s tatínkem dcerky nevyšlo, jenže po překlenutí doby, možné k podstoupení interrupce jeho zájem a snaha velmi ale opravdu velmi ochabla, vyvrcholilo to tím, že přestal pracovat, začal pít, během měsíce jsme přišli o byt, zadlužila jsem se pač jsem vše musela po fin. stránce řešit sama, momentálně s mou dcerou žiji u rodičů, ovšem tady jsou ještě ostatní členové, z toho 2 nezletilí. Musím si najít tedy byt, nedovedu si představit, že se mi narodí další dvě děti..hledám alternativy, snažím se najít tu nejlepší cestu pro nás všechny, ale obávám se, že jak po fin, stránce tak ani po té psychické nemám šanci jim všem třem poskytnout důstojný život..situace mě strašně ničí, často brečím, vyčítám, že jsem jim zničila životy, prosím ženy buďte ke mě lidské, jsem opravdu mladá, hloupá, naivní kráva…ale teď potřebuji situaci řešit co nejefektivněji..a budu vděčná za každou radu :nevim:

Je mi moc líto v jaké situaci jste se ocitla. Kdyby jste se nakonec rozhodla dát děti k adopci napište mi prosím do zprávy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12101

Ja je beru :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1275
@Anonymní píše:

Kráva nejsi, nikdo prostě neví co se mu přihodí, život se může změnit že dne na den… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
31.1.20 20:03

Ahoj, zeptám se na rovinu. Kdybys měla kde s dětma bydlet a uzivila bys je, chtěla by sis je nenechat? Nebo se necítí být sama na tři děti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
31.1.20 20:19

A co na tom špatného je dát do adopce? Je tolik lidí, co nemůžou mít vlastní děti a čekají právě na takovéto rozhodnutí rozumné, zdravé ženy.
Nechat 3 děti živořit a nebo jim dopřát krásný život?
„Odsunout“ starší holčičku na druhou kolej a přežívat se 3 dětmi…a nebo se věnovat plně jí a dvojčátkům dát šanci jinde. Dvojice čekající na adopci jsou vesměs dobře finančně zajištěné a toužící po těch dětech strašně moc…
:srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.1.20 20:20
@Uslava píše:
V dohledné době neshanej žádného dalšího chlapa a nemej s ním hned další děti. To na začátek. Jestli opravdu nemáš kam jít a jak se o děti postarat, budeš muset dvojčata někam dát alespoň do té doby, než se postaviš na nohy. A podle mě se nepostaviš, protože kdybys ty schopnosti měla, nedopadla bys takhle hrozně. To nemyslím zle, nemůžeš za to z jaké rodiny jsi a co jsi do života dostala. Tím nemyslim zrovna majetek. Adopce, klokanek, nějaké chráněné bydlení, azylovy dům. Nevím, co je horší a co lepší. Potřebuješ pomoc a zajdi u vás na ospod, aby ti poradili, co máš dělat.

Tak evidentne je pani na rodicaku, nevime kolik ma roku, tak jak si mela zajistit nejake zazemi atd.?
Kdyby si kazda mela delat az bude „zajistena“, tak by se decka rodily kolem 50.let asi :rolling_eyes: :rolling_eyes:

• Nahlásit
  • Citovat
yse
850
31.1.20 20:20

Pokud das deti k adopci udelas stastnym nejaky ted nestastny par. Co vic si lide touzici po uzlicku mohou prat, nez dostat miminko a rovnou dvojitou nadilku z porodnice. Mas cas vse promyslet a treba si i vybrat potencialni rodice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
598
31.1.20 20:24

Co zkusit najít nějakého tatínka, co zůstal sám s dětma? Jednak by měl pochopení a současně je to záruka zodpovědného člověka. Moc jich teda asi nebude… Co se týče bydlení tak obecní byt? Ale vůbec nevím jak to funguje, asi je to na dlouhou dobu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
DORYnka
31.1.20 20:26

Taky bych je brala :srdce: z celého srdce. Alespoň držím palečky at vse dopadne pro všechny dobře :hug:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama