Dvojčata-velké bříšlo na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:22
dvojčata-velké bříšlo na začátku těhotenství

Ahoj, chtěla bych se zeptat těch, které mají zkušenost s těhotenstvím s dvojčaty - jak moc vám rostlo bříško na samém začátku těhotenství?? Jsem teď 5+1 a mám regulérní těhotenské břicho… Pravda, je to moje třetí těhotenství za 6 let, tak chápu, že vazy už nedrží tak jako při prvním, ale takové břicho co mám teď jsem i u druhého těhotenství měla až tak někdy v půlce! Dr. mě objednal až na začátek července, to budu v 9tt - a trošku plaším, jestli to nemůžou být dvojčata, která máme v rodině… 8o 8o Děkuju Vám za případné odpovědi či fotky…(omlouvám se za anonym, ale prozatím nechci, aby o těhotenství někdo věděl…)

Přečtěte si článek: Jak probíhá těhotenství, když čekáte dvojčata?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 10811 příspěvků 11.06.19 22:27

Budeš spíš nafoukla, snad ani v několikatem těhotenství není možné mít břicho v 5tt

Lucius08
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 11.06.19 22:29

Já měla u obou děti břicho snad hned po oplodnění :D. U druhého jsem byla děsně nafoukla opravdu hned :D. V 6mesici si pak lidé mysleli, že už to mám za pár :D… a bylo tam jen jedno.

chaela
Ukecaná baba ;) 2261 příspěvků 2 inzeráty 11.06.19 22:29

V téhle fázi to bude jen tím, že jsi nafoukla. Možná se už můžou začít povolovat vazy, ale tehotensky břicho to určitě není. I kdybys mela trojcata. Já jsem vždy na začátku byla nafoukla, pak to splasklo a až teprve potom začalo růst břicho.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:33

@Kriss Tina vkládám fotku - lidé, co mě znají mají okamžitě jasno, že jsem těhotná a to jsem fakt 5+1! Navíc já opravdu ani u jednoho těhotenství neměla žádné velké pupky, nárůst váhy do 10kg a bříško spíš menší… nebo jsem fakt jen paranoidní? :zed:

Zuzi79
Kecalka 114 příspěvků 11.06.19 22:36

Ja cekam dvojcata, a bricho se mi objevilo az v 16. Tydnu. Ted jsem 20, a stale jsem schona se nastavit tak, ze neni videt. Myslim, ze to bude tim tretim tehotenstvim (moje jsou prvni :D

Janli
Echt Kelišová 8917 příspěvků 11.06.19 22:39

Těhotná jsem byla třikrát. Poprvé dvojčata, jedno tedy na konci druhého měsíce zaniklo, ale bříško jsem neměla až do pátého měsíce. Druhé těhotenství na mě bylo vidět až na začátku pátého měsíce a třetí těhotenství bylo vidět snad od počůraného testu. Od začátku jsem měla ohromný břicho. V půlce třetího měsíce jsem tvrdila, že už jsem v pátým… za dotazy, jestli nečekám dvojčata bych vraždila. Být těhotná ještě jednou, tak je to na mě vidět snad už měsíc před početím… :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:42

Nemas diastazu?
Jinak jsi urcite nafoukla, ale verim tomu, ze i pupik leze.
Ja ted pri druhem tehotenstvi vypadala uz v 6. tt tehotne, ted v pulce vypadam, jako u prvniho tesne pred porodem. Cekam teda jedno dite (nastesti). Ale porad se me lidi ptali a ptali, zda tam fakt nejsou dve :roll:

blobfish
Závislačka 4748 příspěvků 11.06.19 22:44

Tak se koukni, jak je dítě v tomhle týdnu malé. I kdybys měla osmerčata, nebudeš mít v tomhle týdnu větší břicho kvůli velikosti dětí ;-)

ugluk
Hvězda diskuse 46766 příspěvků 11.06.19 22:48

I kdyby to byla dvojčata, tak v tomhle tt má každé sotva pár mm. A dvakrát pár mm opravdu břicho nezvětší. Mně se vždycky břicho hned nafouklo a u druhýho těhotenství rostlo mnohem dřív, prostě už je to tam povolený… Ne, z velikosti břicha v 5.tt se opravdu četnost těhotenství zjistit nedá ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 22:48

Tak vicečetným tehotenstvim to určitě nebude. Ja cekam druhe a vypadam tehotne uz taky uplne od zacatku. Holt to břicho je povolený už po prvním, natož po dvou dětech. Já nosim volnější trička, ale je to marný a to jsem teprve 9tt.

Kajka9
Závislačka 4599 příspěvků 11.06.19 22:56

Já teda čekala jen jedno a měla jsem už břicho v 7tt nedopla jsme kalhoty a bylo to vidět takže možné to je..a to jsem čekala první

katyna1984
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.06.19 22:59

U druhého těhotenství jsem měla dělohu už v 8. týdnu zvětšenou tak, že si podle pohmatu doktorka myslela, že mám davno po prvním trimestru. Při třetím jsem tam byla poprvé v 11+6 a to tipovala pohmatem tak 20. týden. U obou těchto těhotenství jsem měla hodně plodové vody. Možná kdybych počítala s tím, že muzu být těhotná, taky bych to vnímala takto od začátku.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 11.06.19 23:07
@Anonymní píše:
@Kriss Tina vkládám fotku - lidé, co mě znají mají okamžitě jasno, že jsem těhotná a to jsem fakt 5+1! Navíc já opravdu ani u jednoho těhotenství neměla žádné velké pupky, nárůst váhy do 10kg a bříško spíš menší… nebo jsem fakt jen paranoidní? :zed:

spíš máš povolené vazy, břišní svalstvo a děloha už není tak pevná jako dřív, holt třet těhotenství krátce za sebou ;) Taky záleží, jakou postavu (bříško) jsi měla před nynějším otěhotněním, protože některé ženy vypadají těhotně aniž by byly ;) Plus jsi ted zřemě trochu nefouknutá ;)
Jak už tu padlo, i kdyby jsi čekala trojčata, v pátém - šestém týdnu ještě tolik místa nezaberou, ani s pidi váčky ;)

Šarlota4
Extra třída :D 11366 příspěvků 12.06.19 00:02
@Kajka9 píše:
Já teda čekala jen jedno a měla jsem už břicho v 7tt nedopla jsme kalhoty a bylo to vidět takže možné to je..a to jsem čekala první

Mela jsem to stejne. Regulerne tehotensky pupek fakt takhle brzo :zed: Mno skoda mluvit, ke konci sel pupek dlouho nic a pak ja 8o silene.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama