Dvojčátka? Co myslíte maminky?

12.11.18 12:54

Dvojčátka ? Co myslíte maminky ?

Ahoj holky, jsem " v tom" poprvé.
Dnes u paní doktorky mi bylo sděleno, že s velkou pravděpodobností jsou dvě miminka. Co si o tom myslíte maminky? Jsem 6+1 tt zatím srdíčka nebyla vidět, jsem moc brzo.
Máte s tím zkušenosti? Dva gestacni váčky? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.11.18 12:56

Tak dva váčky tam jsou. V jednom uz vidím i ten zárodečný prstýnek, v druhem nic. Uvidíš jestli se chytnou obě. Dost často jeden zaniká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 13:02

@Tichošlápek v tom druhém byl taky prstýnek ale opravdu strašně málo videt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
12.11.18 13:04
@Tichošlápek píše:
Tak dva váčky tam jsou. V jednom uz vidím i ten zárodečný prstýnek, v druhem nic. Uvidíš jestli se chytnou obě. Dost často jeden zaniká

Kamarádka měla celé těhotenství gestačně jedno miminko o deset dní mladší než druhé,prý zřejmě proběhly dvě ovulace a obě byly úspěšné :D Prý i po porodu a následném vyvoji bylo znát které je napřed ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5633
12.11.18 13:22

@Lucisek2 Budoucí maminko pokud ti lékařka zd ělila že jsou tam asi 2tak asi jo.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
12.11.18 13:25

@Lucisek2
mám a ničeho se neboj :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 13:27

.

Příspěvek upraven 08.12.18 v 00:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 13:29

@DanielaD taky jsi to tak měla ? Ten jeden vacek je takový prázdnejsi, nejde prostě moc vidět plod,tak proto jsem malinko vystresovana :P :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
12.11.18 13:29

Uvidíš, buď se chytnou oba, nebo jen jedno. Pokud nebylo ještě srdíčko, je brzo na nějaké velké závěry. Jinak moc gratuluji k těhotenství a přeji, ať se vyvíjejí obě fazolky :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
12.11.18 13:30

@Lucisek2 mě to doktor v 6t. ani neřel,jen zašeptal něco sestře (mě věštila katrářka dvojčata) tak jsem nastražila uši,ale neřešila to. za 14dní mi už v klidu řekl jsou dvě a na sestru vítězně jukl :lol: ,že to věděl.
Ale jinak bych nad tím nepřemýšlela,zamlklé dvojče je častá věc,at se potom netrápíš,kdyby to nedopadlo.......každopádně i když se potvrdí dvě,ty nervy do porodu budou,protože riziko tam je vždy velké,což já si uvědomila až po porodu.
Přeju at to dopadne dobře,dvě jsou supr zkušenost i zážitek ,kdo nezažil,toho neposlouchej ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
12.11.18 13:33

@axlpol

ahoj :mavam: :mavam: jak se daří?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2612
12.11.18 13:35
@Lucisek2 píše:
@DanielaD taky jsi to tak měla ? Ten jeden vacek je takový prázdnejsi, nejde prostě moc vidět plod,tak proto jsem malinko vystresovana :P :lol:

neměla jsem to takto, nic neřeš, buď v klidu a užívej si každý den, kdy máš klid. Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
12.11.18 14:00

@DanielaD (s nadsázkou) :lol: s dětma vždy fajn

@Lucisek2 …já měla „obrázek taky jiný“.Ted čekám jedno a můžu říct,že výhoda u těch dvou byla,že mě více sledovali.Kontroly co 14dní,věděla jsem vše,jak leží,kolik měří to či ono atd.....ted jen první a druhý ultrazvuk,kontroly co měsíc po pěti minutách,kde jen dr kukne zda dítě žije a tot vše.Ta péče u dvou je supr,že se kompenzuje ta nervozita.Riziko je větší,ale ta častá péče je uklidnující.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.11.18 14:28

Děkuji holky za zprávy .
Tak snad to bude dobré a budou tam dvojčátka . :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1068
13.11.18 12:25

@Lucisek2 Paráda, gratuluju :potlesk: