Dvojčátka - kombinace jmeno - příjmení

Anonymní
9.2.20 15:59

Dvojčátka - kombinace jmeno - příjmení

Zdravím vás :) už zítra přivítáme na svět naše kluky. Samozdřejmě je zase problém se jmény :D :think: nas prvni syn se jmenuje Teodor. Mužíček si stoji za tim, ze se jeden z kluků bude jmenovat Tonda (Antonín).. Ted ale babo rad, nenapada me zadne jmeno ktere by se hodilo k Toníčkovi. Jmena ktere jsme meli v seznamu u prvního syna byly: Čeněk, Mikoláš, Bonifác, Kvído, Jonáš nebo Bonifác. Které z těchto jmen by jste vybraly vy? Popr. Napada vas nejake jiné? Nejlépe hodící se k příjmení Gubčo. V porodnim plánu uz mam napsano Antonín a Jonáš Gubčo, ale dneska nam Jonáše rodičove uplne zhatili a ja jsem opet na pochybach. :think: :roll: :lol: dekuji za rady. Mejte se krasne :srdce: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
9.2.20 16:03

My mame Jonáše a je to :srdce:. Jinak sestra má Tonika a Vasika :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
9.2.20 16:07

Jonáš Gubčo je podle mě krkolomný, taky se mi to nelíbí. Z vašeho výběru se mi líbí Čeněk. Ale taky je to nepříjemný na vyslovení. No přeju vám snadné rozhodování, z toho vašeho seznamu to stejně bude prašť jako uhoď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15810
9.2.20 16:09

Z vašeho seznamu bych nevybrala nic. Kvido a Bonifac, to jako myslíte vážně? Třeba zrovna ten Vašík co tu padl jde hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2771
9.2.20 16:11

Bonifác??? Wtf? :mrgreen: to je vtip doufam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2005
9.2.20 16:11

Mikuláš, z těch vašich, jinak nevím proc, me napadají jména jako Jaroslav, Jaromír, Jindřich, Josef…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18564
9.2.20 16:13

Co František?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:14

@Čičorečka no je to tezko, mame i takove neobvykle prijmeni. Čeněk je krasne jmeno ale mame č i v příjmení takže jak rikate blbe by se vyslovovalo. :? No jeste jsem uvazovala nad tim Mikoláškem, ale s tim ma zase trochu problem muž :joy: jsme v pasti. Nemusi to byt jmeno ze seznamu…kalendar uz jsem projela ale 10× a nic dalsiho uz jsem nevybrala. Neni jak vybírat holčičí jmena :lol: to by jsme meli jasno hned.

• Nahlásit
  • Citovat
3581
9.2.20 16:15
@Anonymní píše:
@Čičorečka no je to tezko, mame i takove neobvykle prijmeni. Čeněk je krasne jmeno ale mame č i v příjmení takže jak rikate blbe by se vyslovovalo. :? No jeste jsem uvazovala nad tim Mikoláškem, ale s tim ma zase trochu problem muž :joy: jsme v pasti. Nemusi to byt jmeno ze seznamu…kalendar uz jsem projela ale 10× a nic dalsiho uz jsem nevybrala. Neni jak vybírat holčičí jmena :lol: to by jsme meli jasno hned.

Jen pro zajímavost, jak by se jmenovala holčička?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.2.20 16:16

@ka2ka :palec: vidite, nad tim jsme taky uvazovali.

• Nahlásit
  • Citovat
3182
9.2.20 16:17

Jestli se maji narodit uz zitra a jednou uz jste se rozhodli pro Jonase, tak ho dejte.. Pribuzni at si trhnou ne, je o snad vase dite :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
9.2.20 16:18

Co Vilem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4698
9.2.20 16:23

Z toho vašeho výběru se mi nelíbí nic, k Antoninovi bych dala třeba Jan. Tonda a Jenda, Toníček, Jeníček.. Nebo Vojtěch mě ještě napadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
9.2.20 16:25

K tondovi se mi hodi vasek nebo frantisek. ale jonas je moc hezke, pokud se shodnete s manzelem, dejte a na ostatni se vykaslete, zvyknou si. jinak se mi z vaseho vyberu nic nelibi. jeste me napada jachym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7425
9.2.20 16:39

Ja bych si z vaseho seznamu nevybrala nic, ale rozhodne bych si nenechala nic vymluvit rodici ani nikym jinym, kdyz me se to jmeno libi. Jsou to vase deti, dejte jim takova jmena, ktera se libi vam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama