Reklama

Dvojčátka paní Hagenové

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:33
Dvojčátka paní Hagenové

Dnes jsem se dozvěděla o osudu dvojčátek paní Evy Hagenové. Možná jste to slyšeli, obě miminka mají diagnostikovanou spinální svalová atrofii SMA 1, která je bohužel smrtelná.
Momentálně existuje nový zázračný lék, léčba probíhá ve Freiburgu a jen díky tomuto léku mohou mít naději na život.
Zakládám diskuzi proto, že na to pořád myslím a pokud znáte někoho, kdo by mohl jakkoliv pomoct, tak budu ráda, když se to bude šířit dál. Během 4 dní bylo vybráno přes 900 000 Kč! Jen díky síle Facebooku a lidí, kterým není osud dětí lhostejný.

:srdce:

Edit admin - odkaz

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Reakce:

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 05.01.17 09:35

A kolik potřebují peněz?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:39

@hehehe dočetla jsem se, že 1,5 milionu aby mohli absolvovat tu léčbu, to, co se vybere navíc bude asi na další pomůcky po léčbě. Chlapeček je na tom tak špatně, že může každým dnem zemřít, proto jim jde o čas… dám tady ještě odkaz na FB maminky, ale už to převzala i nějaká organizace

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 05.01.17 09:44

@Doe_Jane
To je smutné, je mi jich moc líto. :( Peněz je to teda fůra. Mají vůbec nějakou reálnou naději?

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 05.01.17 09:47

Koukala jsem na to.. :-( Čekám jen až přijde PMM, pokaždé si z něj dávám 500 na stranu na manikůru, tenhle mesíc to přežiju a aspoň to málo posílám :( Je to silene, chudatka malé :,( Četla jsem to dva dni zpět manželovi a i ten měl na krajíčku. Hlavně bylo skvělé, že už během těch 72 hodin co jsem na to narazila tam měli skoro 1/4 milionu, to je neskutečné, jak se lidé dokáží semknout a pomoci, když vidí, že je to potřeba :srdce:

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 05.01.17 09:49
@hehehe píše:
@Doe_Jane
To je smutné, je mi jich moc líto. :( Peněz je to teda fůra. Mají vůbec nějakou reálnou naději?

Co jsem četla z nějakých komentářů, tak nějakou naději na zlepšení mají v podobě absolvování té léčby v americe a jednou snad i na plnohodnotný život.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:49
@hehehe píše:
@Doe_Jane
šanci na život mají, otázka je to, jaký život to bude… ale to nemůžou vědět, hlavní je to zkusit :nevim: :(

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:51
@Kattynka000 píše:
Koukala jsem na to.. :-( Čekám jen až přijde PMM, pokaždé si z něj dávám 500 na stranu na manikůru, tenhle mesíc to přežiju a aspoň to málo posílám :( Je to silene, chudatka malé :,( Četla jsem to dva dni zpět manželovi a i ten měl na krajíčku. Hlavně bylo skvělé, že už během těch 72 hodin co jsem na to narazila tam měli skoro 1/4 milionu, to je neskutečné, jak se lidé dokáží semknout a pomoci, když vidí, že je to potřeba :srdce:

jsi hodná, já myslím, že stačí poslat blbou stovku, kdyby to poslali všichni tak mají vyhráno, ale lidi jsou strašně skvělí, posílají i několik tisíc atd… to se dotýká fakt všech co mají zdravé dítě, protože tohle je fakt hrozný osud, zvlášť když to mají obě děti :(

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 05.01.17 09:55

@Doe_Jane
To je pravda, každá stovka dobrá…
Tohle je noční můra.

Kattynka000
Závislačka 3017 příspěvků 05.01.17 09:56

@Doe_Jane Ono i kdyby každý člověk poslal 10,–, tak jim to tam naskáče tak rychle, že hned po víkendu můžou vyrazit směr léčebna. Je uzasne vedet, ze nas narod i pres to vsechno neni pasivni a necitelny a chteji pomoct, kdyz muzou :srdce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 09:58

Každou aktualizací stránky jim to tam roste ty peníze, lidi jsou fakt neskuteční, zvlášť teď po Vánocích…
mi přijde strašné že vypadají zdravě a přitom jsou tak nemocní..
pokud jste se dívaly na čtyři v tom, tak myslím, že Amálka to měla taky tu nemoc :(

maminka2017 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 10:01

Taky něco pošleme :(

hehehe
Extra třída :D 11528 příspěvků 05.01.17 10:03

@Doe_Jane
Na Amálku se nedá zapomenout… :srdce:
Díky za diskuzi. :palec:

misi11
Neúnavná pisatelka 16626 příspěvků 05.01.17 10:05

Pribeh sleduji na fb, tohle je nocni mura kazde mamy :,( a tady jeste dvojita :,( doufam, ze se penizky daji dohromady co nejdriv :srdce: sileny je pristup pojistoven a celeho nastaveni naseho zdravotnictvi :zed:

freeport
Zasloužilá kecalka 951 příspěvků 05.01.17 10:08

Ano, taky je sleduji, poslala jsem nějaké peníze, je to až neuvěřitelné, že obě děti mají tak vážné onemocnění. A jsou tak krásné. puká mi z toho srdce. Važme si zdravých dětí, je to obrovský dar!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Osobní tragédie první dámy Hany Benešové. Nikdy neměla vlastní dítě

Hana Benešová je nejvýraznější a možná nikdy nepřekonatelnou první dámou... číst dále >

Reklama