Dvojčátka, každé jinak počaté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DunovskaPavla
Stálice 51 příspěvků 13.08.19 13:20
Dvojčátka,každé jinak počaté

Ahoj holky. Touto cestou hledam maminky, kterym se povedlo neco podobneho co me. 1rok jsme se s manzelem snazili o miminko, dalsi 1,5roku jsme chodili na inseminace. Pak jsme se rozhodli ze zkusime IVF. Prvni pokus s jednim embriem se nezdaril. Druhy pokus s jednim embriem se nam povedl. Ale 3dny pred transferem jsme meli s manzelem pohlavni styk. Lekari zjistili, ze jedno z dvojcatek je pocato prirozene a druhe umele. Je tu nektera maminka, nebo budouci maminka, ktera to ma stejne? V Ceskych Budejovicich na me koukali jak na zjeveni. Pry vi, ze se to stane, ale jeste se tam s tim nesetkali.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLumíkovec
Ukecaná baba ;) 1046 příspěvků 13.08.19 13:45

Neznam, ale asi na sebe cekali :lol: moc gratuluju :srdce:

žampion
Závislačka 4094 příspěvků 13.08.19 13:47

Má sestřenice má dvojčata - tedy přirozenou cestou a lekaři jí říkali, že jsou počaté každá zvlášť s rozdílem 7 dnů.

vedma007
Kecalka 430 příspěvků 13.08.19 13:51

@DunovskaPavla jsem na facebooku ve skupině dvojčecích matek, která má skoro 2,5tis členek a ani tam jsem se o takovémhle případu nedočetla. Podle mě to bude opravdu unikátní. Moc gratujuju :kytka:

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Závislačka 3005 příspěvků 13.08.19 13:58

To je uzasne… moc gratuluji

KamisB
Kelišová 6943 příspěvků 13.08.19 13:59

A jak zjistili, že jedno je přirozeně a jedno z IVF?
jinak je to pěkné a gratuluji.

Uživatel je onlineludmilaadamkova
Závislačka 3005 příspěvků 13.08.19 14:01

@KamisB podle me podle stari plodu

warita
Extra třída :D 12140 příspěvků 13.08.19 14:03
@KamisB píše:
A jak zjistili, že jedno je přirozeně a jedno z IVF?
jinak je to pěkné a gratuluji.

tak kdyz ji implantuji jedno embryo a ma tam naraz 2 dvojvajecne (rozdil mezi jednovajecnym a dvojvajecnym je na prvni pohled videt), tak je vcelku logicke, ze jedno je prirozeneho puvodu. Odnekud se to druhe embryo muselo vzit.

Jinak, ja jednu pani znam, co mela takto dvojcatka z IVF, jedno prirozene a druhe z toho invitra.

Šáruší
Kelišová 5154 příspěvků 13.08.19 14:12

U nás v domě žila sousedka, a ta měla trojčata, sice jako počatá přirozeně, ale jedny dvojčata jednovaječná a další dítě za měsíc samotně. Taky byla za zjevení :mrgreen:

KamisB
Kelišová 6943 příspěvků 13.08.19 14:20

@ludmilaadamkova - tak velikost plodu se měří na mm tak tím moc ne - nemusí růst úplně stejně i jednovaječné, ale je pravda, že byla nejspíš dvouvaječná. To mne nejdřív hned nedošlo.
@warita

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 13.08.19 14:24

Jsou to krasne nahody v zivote :srdce:…moc gratuluji  :potlesk:

Jinak jsem o techto pripadech rikala i detem ve skole- ale spis jako odstrasujici pripad promiskuity…jsou totiz znama dvojcata, ktera se narodila pri jednom porodu, ale kazde je jineho otce 8o

warita
Extra třída :D 12140 příspěvků 13.08.19 14:32
@Piiimiii píše:Jinak jsem o techto pripadech rikala i detem ve skole- ale spis jako odstrasujici pripad promiskuity…jsou totiz znama dvojcata, ktera se narodila pri jednom porodu, ale kazde je jineho otce 8o

ais jsem natvrdla, ale co je na tom odstrasujici presne?

Piiimiii
Ukecaná baba ;) 1064 příspěvků 13.08.19 14:55

@warita Nemyslim si, i kdyz tu zenu absolutne neznam, ze to byl jeji zamer- poridit si dve deti najednou se dvema ruznymi muzi…jedno se stalym partnerem a druhe s milencem…ale proti gustu zadny disputat :lol:

DunovskaPavla
Stálice 51 příspěvků 13.08.19 14:59

Jj kdyby se to embrio rozdelilo na dve, tak by byly jednovajecne. Tim, ze mam dvouvajecne, tak jine vychodisko neni. Byla jsem taky v soku. Vubec jsem netusila, ze to takhle jde. Dvojcatum jsem se vyhybala, protoze uz jedno dite mam. Ale jsme za to radi.

DunovskaPavla
Stálice 51 příspěvků 13.08.19 15:01

Nene. Maji otce stejneho, jen jsme si jedno upekli doma a druhe na klinice :).

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama