Následky dvojité dávky Ovitrelle před OPU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:31
Dvojitá dávka Ovitrelle před OPU

Ahoj, měla jste některá dvojitou dávku Ovitrelle před OPU? To znamená, píchla jste si dvě injekce po 250 mg (celkem tedy 500)? Mělo to nějaký následek? Nedošlo k ovulaci dřív než za 36 hodin?

Reakce:
potvurka89
Závislačka 3245 příspěvků 03.02.19 21:49

ahoj
to máš dané že je máš aplikovat v jeden den ? Já jsem takhle dostal při ket 3 injekce. Jedna se píchla pár dní před ket druhá den před ket a třetí pár dní po ket nikdy jsem je neměla najednou

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 21:59
@potvurka89 píše:
ahoj
to máš dané že je máš aplikovat v jeden den ? Já jsem takhle dostal při ket 3 injekce. Jedna se píchla pár dní před ket druhá den před ket a třetí pár dní po ket nikdy jsem je neměla najednou

Myslíš tím Ovitrelle? 8o

potvurka89
Závislačka 3245 příspěvků 03.02.19 22:09

jj ovitrelle

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se žije v ulici, kde bude bydlet Plekanec a Šafářová? Kultura, zeleň a servis

Nový domov, který si buduje rozvádějící se Tomáš Plekanec (36) a jeho... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >