Dvojkombinace - hluboký a sport

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 12:53
Dvojkombinace hluboký a sport

Ahoj, pomalu chci začít pokukovat po kočárku. Jelikož už to je nějakej pátek, co jsem vybírala pro první dítě, nechytám se v novikách…

Požadavky:

4 nenafukovací kola, přední otočná s aretací Úplný leh sporťáku
Na sporťáku západku na nožičky, aby nelítaly volně, ale bylo možno si je opřít
Do lehkého terénu, žádné hory atd.,ale ani obchodní centra
Větší hluboká korba (ideálně aby letní dítě bylo v zimě v hluboké), ucházející velikost košíku
Možno dokoupit příslušenství, taška, sluneční clona, moskytiéra atd.
Ne žádnej polskej šmejd
Kvalitní materiály, pěkný přírodní barvy
Skladnost a váha mě taky úplně netrápí, cena taky ne

Teď mě asi víc nenapadne, ale určitě toho je víc, co ne/chci…

Díky za tipy!

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 10.01.17 13:04

Mrkni na české kočárky patron ;) ja mam fenix a skvěle drží uz na druhé dítě. Oba kluci v něm byli v zimě uz velcí a vešli se i s fusakem, ostatní požadavky snad splní také

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:06
@Tichošlápek píše:
Mrkni na české kočárky patron ;) ja mam fenix a skvěle drží uz na druhé dítě. Oba kluci v něm byli v zimě uz velcí a vešli se i s fusakem, ostatní požadavky snad splní také

Mně Patron přijde jako nafouklá krabice, ale je fakt, že jsem se na ně dívala naposledy před X lety… :oops: Něco jak jsou ty polský ‚LUX‘ atd

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:08

@Tichošlápek třeba toto… Ale je fakt že co jsem dala na google tak některý nejsou marný

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 10.01.17 13:15

@Nowuka2 ten je nějaký starý ne? My mame tento, ale ja hledala i hodně bytelny. Asi budou mít i elegantnější verze :)

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:18
@Tichošlápek píše:
@Nowuka2 ten je nějaký starý ne? My mame tento, ale ja hledala i hodně bytelny. Asi budou mít i elegantnější verze :)

Jj asi to nebude nejnovější hit, ale Patron mám právě s touto verzí… Ale tenhle mě hned zaujal…

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 10.01.17 13:23

@Nowuka2 ten je hezky :palec: musí byt novější, před třemi lety ho ještě neměli :lol: ale jinak mne u nich vyhovuje především kvalita. Taky jsem právě nechtěla polsky a musel byt prostorný - syn byl hodně veliký a přes zimu ještě ležel, takže to dost omezilo výběr

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 13:25
@Tichošlápek píše:
@Nowuka2 ten je hezky :palec: musí byt novější, před třemi lety ho ještě neměli :lol: ale jinak mne u nich vyhovuje především kvalita. Taky jsem právě nechtěla polsky a musel byt prostorný - syn byl hodně veliký a přes zimu ještě ležel, takže to dost omezilo výběr

To je nějaká limited version :lol: http://www.patron.eu/…tovana-edice

Ten určitě omrknu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >