Dvojkombinace kočárku do terénu 2021

24.3.21 18:44

Dvojkombinace kočárku do terénu 2021

Hledám fakt dobrý kočárek do terénu. Bydlíme na vesnici, jezdíme denně po lesních cestách, loukách, kamenech.
Moje požadavky jsou, aby byl hodně odpružený, nafukovací kolečka a aby měl ideálně 4 kola, ne jen 3. Nejlépe dvojkombinaci korby a sporťák. Na ceně úplně nezáleží, rada si připlatim.

Momentálně máme kočárek ABC Viper 4 a s tím tedy vůbec spokojena nejsem. :(

Co byste mi doporučili? S jakým kočárkem jste spokojeně?

Díky všem za rady. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1802
24.3.21 20:04

Já mám jedo bartatina. Původně jsem měla jiný, ale to byl hrozný kostitřas. Bydlíme taky na vesnici, žádné chodníčky. Jen lesní a polní cesty. A tenhle kočár to je lahoda. Krásně houpe. Jen je trochu těžší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 21:15

Ahoj, taky bydlíme na vsi. Hoštice jsou proti tomu velkoměsto. Pořídili jsme Firkon Vesta Swing. Má 4 velká nafukovací kola, je houpací, prodává se ve spoustě barevných kombinací. Dneska jsem s ním projela skrz vyjeté koleje od traktoru přes pole do lesa. Kočárek je trochu těžší a podvozek dost velký, takže zabere celý kufr auta. Do Fabie se mi vůbec nevejde, ale do Oktávky ano. Navíc má celkem malý prostor na nákup pod kočárkem, ale zase se dá otočit jak po směru, tak proti směru jízdy a sporťák je dost vychytaný a praktický. Mrkni a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.3.21 09:56

Nemáte někdo zkušenosti s kočárkem X-Lander X-move? Přijde mi dost propagovaný, ale podle fotek a videí mi nepřijde moc odpružený. Bohužel není možnost si kočárek někde prohlédnout… :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19483
30.3.21 22:37
@Tajemnice96 píše:
Hledám fakt dobrý kočárek do terénu. Bydlíme na vesnici, jezdíme denně po lesních cestách, loukách, kamenech.
Moje požadavky jsou, aby byl hodně odpružený, nafukovací kolečka a aby měl ideálně 4 kola, ne jen 3. Nejlépe dvojkombinaci korby a sporťák. Na ceně úplně nezáleží, rada si připlatim.

Momentálně máme kočárek ABC Viper 4 a s tím tedy vůbec spokojena nejsem. :(

Co byste mi doporučili? S jakým kočárkem jste spokojeně?

Díky všem za rady. :)

kolik je dítku? zda má smysl ještě řešit hluboký kočár? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19483
30.3.21 22:48

@Tajemnice96 hele asi takhle, po zkušenostech se 3 dětma už bych udělala toto:

koupila bych na bazaru velký čtyřkolový klasický kočár s pevnýma kolama, který je prostorný a projede všechno, kočárek typu Roan Marita,
Inglesina magnum ,
Inglesina Sofia
Bebecar apod

a potom v cca 10 měsících věku bych pořídila pořádný sporťák do terénu, nový či z bazaru, typu
Thule
Baby Jogger apod
mrkni na ně schválně na youtube:
https://www.youtube.com/watch?…

trojkolky jsou bezkonkurenční sportáky do terénu ;)

já mám jen Britax B-motion , ale je taky fajn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat