dvojkombinaci nebo hluboký kočár a pak sporťák????

Anonymni
30.11.07 10:19

dvojkombinaci nebo hluboký kočár a pak sporťák????

Ahoj holky, čekám první miminko v únoru a už mámnoční můry výběrem kočárku. Když se ná líbí z dvojkombinace hluboká korba, tak je sporťák blbej - líbil se nám Bebecar s předními natáčecími koly, krásně houpe, má prostornou hlubokou korbu ale sporťák se mi zdál úzký a s tím houpáním nestabilní. A když je v pohodě sporťák tak hluboká korbička je malá. Třeba X-lander Xa - další favorit, perfektně se s ním jezdí, ale korbička mi přijde malá a u sporťáku se mi zdá krátká sedací plocha, že mimi bude sjíždět a ta rukojeť před miminem zmenšuje prostor v kočárku. Tak koupit radši hluboký houpací a pak ho prodat a pořídit pořádný sporťák???? Nebo znáte kočár kde vám vyhovuje hluboký i sporťák. Budu ráda za každou radu a zkušenost. Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2210
30.11.07 10:56

anonymní já teda po svých zkušenostech bych na ty 4-5 měsíců koupila hluboký , dýl ti tam mimi asi stejně nebude chtít být, protože neuvidí co se děje okolo, a pak bych koupila pořádný sporták, kombinace je vždy o něco ochuzena, i když musím přiznat že zkušenosti s kombinací za 20 000 nemám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.11.07 11:39

Ahoj,

poslala jsem ti SZ.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
6597
30.11.07 12:21

Já bych po zkušenosti opět šla do hlubokýho a pak sporťák, my teda máme kombinaci PP, něco jako je ten Bébecar a jezdí se nám supr. Plus máme teda ještě takový bytelný jako golfky ( říkaj tomu sporťák ), ale se spojenou rukojetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
30.11.07 12:53

Ahoj

já si nemůžu vynachválit Haratan Topline CL je to 3 kombinace -ale spíš dělaná jako sporták - jen si k němu dokoupíš vloženou tašku a máškočár od narození. U sebe jsem nenašla důvod proč mít na pár měsíců hluboký kočár a pak sporták - Už jsem s tím asi trapná, ale je prostorný a skvělý… Neměla jsem ho od začátku - měla jsem po prvním, ale ten se tak polámal že už nešel spravit, takže od 5 měsíců jezdíme v tomto sportáku - koupení m vložené tašky je odnarození. a nemůžu si stěžovat. Krásně houpe, přhazovací rukojet, nafukovací kola - nechtěla jsem natáčecí podvozek nebo přední kolečka - na rovině a v obchodech super, ale pokud máš nerovný chodník tak se nadřeš - pokdu řídíš jednou rukou (kvůli deštníku , zmrzlině nebo nevímčeumu tak se s tím taky huř jede. Navíc má větrání v boudičce - docela dobrá věc aby se tam nedrželo v létě vedro a přehazovací rukojet. Prostě jsem ndadmíru spokojená.:o) Když jsem psala do jiné diskuse tak si ho holky taky pochvalovaly a pak ještě kočárky od české firmy Patron Bohemia - mají prý lepší nánožník.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.11.07 13:31

Po skúsenostiach by som určite volila hlboký a potom sporťák, my sme mali inglesinu magnum-nie nový,dá sa kúpiť za lacno, ale bol super priestranný a húpací, prešli sme s ním všade, mimčo sa može polohovať, trošku zodvihnúť, keď už bude chcieť pozerať, prežili sme s ním aj zimu vo fusaku a nánožníku a malej nikdy nebola zima, a potom sme si priplatili a kúpili niečo medzi sporťákom a golfkami, sú to také stabilné, pevné golfky so spojenou rukojeťou, ktorá sa dá prehadzovať od Peg Perega, tá značka je super, veľa mamin ju chváli a boli spokojné,majú veľa dobrých vychytávok, pásy v ktorých sa može malý nezbeda hýbať, tie sú super :D, preklápaciu striešku, veľký polohovací nákupný košík, veľmi priestranné ložko a mnoho ďalších vychytávok :) , keby som sa rozhodovala znovu volila by som rovnako, peg perego má teraz aj nejakú novinku skate, ale neviem aká je, ten by mal ísť aj od narodenia

• Nahlásit
  • Citovat
2073
30.11.07 13:56

Ahoj,
tak jak koukam ,tak tu jsem asi jedina vyjimka, ale ja mam trojkombinaci a jsem s ni plne spojena a nemenila bych. Mam Wydeko Princess - stal cca 6000,– a je uplne super - v cene byla i taska na rukojet. Je jednoduse skladatelny, ma velka nafukovaci kola a take prendavaci rukojet - takze kdyz je mimi vetsi da se otocit a pak kouka dopredu. Take ma odepinaci cast „boudicky“ takze pokud je mimi lezici da se t odepnout a muze koukat…
No proste jsem s nim plne spokojena a mylsim, ze mi vydrzi i na druhe mimi. Ja osobne nevidim duvod proc kupovat dva kocarky. Zpocatk jsem uvazovala, ze jeste koupim i golfky, ale ted od teto myslenky odcela upoustim. Na zimu to neni (bydlim na malem meste) a v lete mylsim, ze jiz budeme chodit bez kocarku.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2733
30.11.07 13:59

ahoj, já mám 3kombinaci, jednu z těch levnějších, a jsem relativně spokojená, i když má své mouchy. Dřív jsem si říkala, že je lepší asi hluboký kočár a pak pořádné golfky-to když první syn měl v zimě přes 7 měsíců a s fusakem se už nevlezl do té vkládací tašky. Nyní mám druhé dítě narozené na podzim a myslím si, že ty kombinace s vkládací taškou mají něco do sebe a vleze se tam i s fusakem.
Jedná se mi o to, že hluboké kočáry vkládací tašku na mimi nemají. A pak záleží, jak bydlíte-pokud je to např. bytovní dům bez výtahu, taška je jednoznačně přínosem-kočár ve sklepě, spící mimi vyneseš nahoru. Pokud máte výtah, no problem, vyjedeš s celým kočárem nahoru k bytu a do něj. Tam stačí hluboký.
Ale taška je praktická-mám spoustu kámošek, co právě bydlí v bytovkách bez výtahu, a já prostě kočár dole zaparkuji a Fanýska beru v tašce s sebou nahoru, tam mu někde otevřem okno a chrupe a já mám čas na pokec s kámoškou.

Neříkám, že je to jediný důvod pro rozhodování, ale pro mě docela zá:,–(ní, píšu ti to aspon pro úhel pohlkedu:)

pokud jste v rod. domku, tak to není třeba řešit, tam mimse necháš spát pod oknem venku a je klid.
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2073
30.11.07 14:41

Vidis Kristian - tak to me vubec nenapadlo, ze ty klasicke hluboke kocarky nemaji vkladaci tasku. To je fakt super vec. Ja sice bydlim v domku takze s kocarkem vjizdim az do vchodu - takze v tomto problem nemam, ale tasku jsem ocenila treba kdyz jsel sal na urad. Kocarek jsme nechala v recepci a tasku s mimi jsem si klidne mohla vzit s sebou - cely kocarek bych do patra stezi tahala a vytah tam nemaji.
Verveve

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
30.11.07 15:29

Já jsem měla první kočárek klasickou houpací inglesinu (ne magnum - tu s nacvakávací vaničkou) a pak jsme kupovali Slaloma. Naprostá spokojenost i s manipulací. Jak už jsem psala, korbička byla v mžiku odepnutá a do těch pěti měsíců jsem v ní malého unesla. Ale nosila jsem ho jen do 8 schodů zvýšeného přízemí. S vložnýma taškama zkušenost nemám, ale co holky psaly, prej se v tom mimi v létě dost paří. Ale asi záleží jak u kterého kočáru. L

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13338
30.11.07 16:32

tak nevím jestli poradím, ale napíšu, jak to máme vyřešeno my. Koupila jsem inglesinu Magnum v domění, že vydrží i jako sporťák. je super, krásně prostorná a úžasně houpe. kdybysme bydleli někde na vesnici, tak s ní jezdím pořád, protože i jako sporťák je ucházející. ale do MHD to absolutně není, je velká a nepraktická (i když lehká). takže mám druhý kočár - něco mezi sporťákem a golfkami - malá otáčecí kolečka, lehké, ale velká plocha pro mimi a spojená rukojeť. a jsem maximálně spokojená, protože jsem v MHD plně soběstačná. jestli ale letos napadne hodně sněhu, tak znovu vytáhneme inglesinu. Jinak já osobně bych do vložné tašky nešla, protože mi připadá málo prostorná a v létě v ní je velké teplo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.11.07 22:58

Rozhodně bych šla do hlubokého a zvlášť sporťáčku zkusili jsme si u prvního dítěte tašku a malej se v tom pěkně pekl a v zimě měl 5 měsíců a do tašky se nevlezl tak pro změnu mrzl proto pro malou jsme pořídili hlubokou inglesinu „ne novou“ byla v ní do 10 měsíců má polohovací záda takže se sezením a výhledem nebyl problém a potom jsme trošku přidali koupili ICOO do kterého se vleze ještě teď i ve fusaku a to už máme 2,5. :?:

• Nahlásit
  • Citovat
7
11.12.07 21:18

Ahoj, tak já bych šla určitě do hlubokého a pak do nějakého pořádného sporťáku. My jsme koupili polskou čtyřkombinaci s tím, že nám vydrží po celou dobu, ale nestalo se tak. Jako hluboký skvělé. Dala se přehazovat rukojeť, tak na malou nesvítilo nebo nefoukalo, taky nám občas pomohla vložená kabela, ale jako sportovní kočárek je nepoužitelný, težký. Kamarádka si koupila Quinnyho a je max. spokojená. Mně se moc líbí Jané Slalom. Je tam dost místa i na fusak a krásně se s ním jezdí. Sestřenka si koupila trojkolku od Chicca. Má skvělou autosedačku, která se nemusí opakovaně pásat a jezdí se s ním taky skvěle. Hluboká korbička je ale dost malá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
11.12.07 21:48

Myslím, že je dost důležité v jakém terénu budeš jezdit. Pokud je to ve městě, tak bych zvolila hluboký kočár, ideálně s možností předělat na sporťák (můžeš ho využít ve zhoršených podmínkách - sníh aj.) a později bych koupila dobré golfky - na cestování ideální.
Pokud budeš jezdit víc v terénu, tak je myslím ideální lehčí kombinace (např.Patron) - využiješ tašku, sporťák je z toho taky slušný, protože není vysoký a máš přehazovací rukojeť a k tomu opět golfky na cestování - ideální je, když na ně můžeš dát autosedačku a využiješ je už od mimi na nákupech a tak. Nemusíš tahat velký kočár.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
12.12.07 08:57

Tak já trochu navážu na Anel…mám toho zmiňovanýho Patrona, mám konkrétně Alux a jsem maximálně spokojená. :wink: Bydlíme na vesnici v rodinným domku, silnice v zimě nejsou nic moc a taky dost vyrážíme do terénu(polní cesty, i les máme komplet projetý) a Patron ustál všechno na výbornou :) Vložná taška byla super na vynášení do schodů (máme přístavbu), k doktorce, na návštěvy…jen jsem ji vzala s mimčem a šla. Taška je dost prostorná, využívali jsem ji opravdu do toho půl roku naplno a to je Ada čahoun :! A fusak nikdy problém nebyl.Pak jsme ji neměli, protože už chtěl vidět z kočárku, tak jsem začala polohovat záda. Na jaře budu komplet přestavovat na sporťák, takže další kočárek nemusím řešit. :wink: Je lehký, dobře se skládá, uřídím ho jednou rukou…prostě spokojenost :D

Přeji dobrý výběr 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama